Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

oi panos, pas mane tas pats... bandau vis naujas dietas, bet viskas tik trumpam... žinau, kad laikas būtų spjauti į viską ir nustot kimšus kas papuola..., bet ne mano valioj... tiksliau aš nevalinga... esu tokioj būsenoj, kaip prieš tris metus, tik nėra ko kaltint... smile.gif) Apninka depresija, nebesinori niekur išlyst, net į parduotuvę baisu... vat ir prisidietinau... o kaip stora taip stora
Atsakyti
QUOTE(trilijone @ 2014 07 12, 23:07)
oi panos, pas mane tas pats... bandau vis naujas dietas, bet viskas tik trumpam... žinau, kad laikas būtų spjauti į viską ir nustot kimšus kas papuola..., bet ne mano valioj... tiksliau aš nevalinga... esu tokioj būsenoj, kaip prieš tris metus, tik nėra ko kaltint... smile.gif) Apninka depresija, nebesinori niekur išlyst, net į parduotuvę baisu... vat ir prisidietinau... o kaip stora taip stora

jau kaip aš tave suprantu 4u.gif deja, menka paguoda, kad tu/aš nesame tokios vienintelės verysad.gif
Aš, deja irgi, esu toje pačioje svorio vietoje, koks buvo prieš randant šią dietą... o tai yra +- 80 kg.
Kiekvieną dieną pradedu su nauju pasiryžimu ir vėl viskas baigiasi fiasko doh.gif
Dietų nesilaikau jokių, tiesiog stengiuosi maitintis "protingai", bet, o, tačiau...
Spinta pilna rubų, kurie maži, bijau iš sutikti žmonės, kurie manęs keleta metų nematė...
Vienas kolega pasakė, nu Morkevič buvai tokia (rodo, vieną pirštą), paskui tokia (du pirštus), o dabar sako gi va jau kokia verysad.gif
Malonu neišpasakytai doh.gif
Laukia rugpjūčio vidury didelis labai balius, suknelė užsakyta (itariu arba maža bus arba klaikiai atrodys), atostogų kelionė rugpjūčio gale... o aš pilvą vos pavelku doh.gif ir dar toj kelionej pyfų plonų bus doh.gif
Kaip susiimt, mergaitės, į ką aš pavirtau unsure.gif
Einu, paklajosiu po interneto platybes, gal rasiu kokį naują išsigelbėjimą, kokią naują dietą doh.gif nes nėr jau kur dingt, vaje vaje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 07 18, 18:01)
jau kaip aš tave suprantu  4u.gif deja, menka paguoda, kad tu/aš nesame tokios vienintelės  verysad.gif
Aš, deja irgi, esu toje pačioje svorio vietoje, koks buvo prieš randant šią dietą... o tai yra +- 80 kg.
Kiekvieną dieną pradedu su nauju pasiryžimu ir vėl viskas baigiasi fiasko  doh.gif
Dietų nesilaikau jokių, tiesiog stengiuosi maitintis "protingai", bet, o, tačiau...
Spinta pilna rubų, kurie maži, bijau iš sutikti žmonės, kurie manęs keleta metų nematė...
Vienas kolega pasakė, nu Morkevič buvai tokia (rodo, vieną pirštą), paskui tokia (du pirštus), o dabar sako gi va jau kokia  verysad.gif
Malonu neišpasakytai  doh.gif
Laukia rugpjūčio vidury didelis labai balius, suknelė užsakyta (itariu arba maža bus arba klaikiai atrodys), atostogų kelionė rugpjūčio gale... o aš pilvą vos pavelku  doh.gif ir dar toj kelionej pyfų plonų bus  doh.gif
Kaip susiimt, mergaitės, į ką aš pavirtau  unsure.gif
Einu, paklajosiu po interneto platybes, gal rasiu kokį naują išsigelbėjimą, kokią naują dietą  doh.gif nes nėr jau kur dingt, vaje vaje  doh.gif

Jei rasi ką ir mane prijunk
Atsakyti
4u.gif Labas rytas 4u.gif
Oj, kokios man pažįstamos Jūsų situacijos. Galvojau, kad aš viena tokia netikus. Bet manau, kad lieknėjimas - žiauriai sunkus darbas.... doh.gif Ne taip čia mums viskas lengva...

Aš pradėjau HCG su ~94 kg. Baigiau 89... Dabar tiek ir laikosi. Tai matysim, kaip čia bus toliau. Lašiukus pabaigiau... Kurį laiką dar pažiūrėsiu kaip eisis. Gal dar kartą pabandysiu. Jeeetus, kaip sunku save priversti...............
Atsakyti
Mergaites, nauja dieta ir be jokiu lasiuku.....pusryciams košė, pietums 100 g zuvis arba mesa su darzovem, vakarienei grauzi morka arba kita darzove..... Sotu, valgyt nesinori.....per savaite -5 kg....... Gal tokia bandom?
Lasu dietos ir as jau neturiu kantrybes laikytis, bet va su sita dieta nuo 96 iki 87 numeciau....na vakar buvo 86,7 bet vakare truputi nuodeme padariau ir saldumynu pavalgiau, tai siandien 87...... Gal pabandom ka? wub.gif

Papildyta:
O del tos isvaizdos.....gal mylekim save tokias kokios esam, pritaikykim sau drabuzius pagal savo svori, atrodykim sexualios tokios kokios esam......ir pamazu tyliai tyliai toliau siekim savo tikslo....svarbiausia nepasiduoti ir jaustis laimingoms siandien! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Stalkers, labai gražiai surašei... thumbup.gif
Bet man vis tiek nepadeda, nors ir tokie teisingi ir gražūs žodžiai. Gal esu pervargusi. Nieko nebenoriu ir niekas nebedžiugina.
Nors... šiandien pasistengiau šiek tiek laiko skirti sau - ir pusryčius pavalgiau ramiai, kol mažylė miegojo, ir paskui duše nusimaudžiau, kol vienas iš dičkių pabuvo su mažyle, šukuoseną pasidariau (pakedenau garbanėles) ir prie kompiuterio pažaidžiau, ir vaikams pusryčius pagaminau, ir dabar štai darau mankštą-masažą skaudančiai kojai (jau visą mėnesį kenčiu kojos skausmą dėl pado-kulno raiščių uždegimo). Dar reikia padaryti keletą mankštos pratimų su kitokiom priemonėm.

Su šia dieta per trečią raundą aš numest numečiau, bet nesugebėjau nei iki galo pasidietinti, nei stabilizuotis, nei išlaikyti svorio. Vėl sveriu kokius 82 kg (trečiąį raundą pradėjau su 84-85 kg).
Atsakyti
QUOTE(Stalkers @ 2014 08 02, 12:17)
Mergaites, nauja dieta ir be jokiu lasiuku.....pusryciams košė, pietums 100 g  zuvis arba mesa su darzovem, vakarienei grauzi morka arba kita darzove..... Sotu, valgyt nesinori.....per savaite -5 kg....... Gal tokia bandom?
Lasu dietos ir as jau neturiu kantrybes laikytis, bet va su sita dieta nuo 96 iki 87 numeciau....na vakar buvo 86,7 bet vakare truputi nuodeme padariau ir saldumynu pavalgiau, tai siandien 87...... Gal pabandom ka?  wub.gif

Papildyta:
O del tos isvaizdos.....gal mylekim save tokias kokios esam, pritaikykim sau drabuzius pagal savo svori, atrodykim sexualios tokios kokios esam......ir pamazu tyliai tyliai toliau siekim savo tikslo....svarbiausia nepasiduoti ir jaustis laimingoms siandien!  drinks_cheers.gif

O kokia kose ir kiek jos gr.?
Negaliu pakesti biggrin.gif aviziniu dribsniu koses, kokia alternatyva pasirinkti?
Ideja sitaip maitintis visai nenauja, bet tikrai nera prasta 4u.gif
Sveriu, kaip ir sveriau, daug biggrin.gif
Kita savaite tureciau gauti is Anglijos tokiu tableciu. Jas pardavineja ten vaistinese. Dvi vartojusias pazystu asmeniskai, apie trecia tik zinau biggrin.gif. Zodziu, jo stipriai numete svorio su tom tabletem, tipo slopina alki.
Tik, kad as valgau toli grazu ne is alkio doh.gif
Ziuresim, meginsiu.
Jei ka domins, galesiu papasakoti, kaip man sekasi su jomis, o jei kas nores tai ir pavadinima galesiu pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 08 09, 21:35)
O kokia kose ir kiek jos gr.?
Negaliu pakesti  biggrin.gif aviziniu dribsniu koses, kokia alternatyva pasirinkti?
Ideja sitaip maitintis visai nenauja, bet tikrai nera prasta  4u.gif
Sveriu, kaip ir sveriau, daug  biggrin.gif
Kita savaite tureciau gauti is Anglijos tokiu tableciu. Jas pardavineja ten vaistinese. Dvi vartojusias pazystu asmeniskai, apie trecia tik zinau  biggrin.gif. Zodziu, jo stipriai numete svorio su tom tabletem, tipo slopina alki.
Tik, kad as valgau toli grazu ne is alkio  doh.gif
Ziuresim, meginsiu.
Jei ka domins, galesiu papasakoti, kaip man sekasi su jomis, o jei kas nores tai ir pavadinima galesiu pasakyti.

Domina mirksiukas.gif

Na, po hcg sveriu ~4 kg mažiau... Bet dar tik -10 reikia doh.gif lotuliukas.gif

ir pas mane visi valgymai prtasideda vakare... Kaip numesiu svorį, jei vakarais žvėriškai ėsti noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2014 08 10, 08:28)
Domina  mirksiukas.gif

Na, po hcg sveriu ~4 kg mažiau... Bet dar tik -10 reikia  doh.gif  lotuliukas.gif

ir pas mane visi valgymai prtasideda vakare... Kaip numesiu svorį, jei vakarais žvėriškai ėsti noriu  doh.gif

Tai visiems tie vakariniai valgymai pagrinde kisa koja. Mat per diena zmogus sukiesi, dirbi, kartais gi ir nera kada valgyti. O vakare atsipalaiduoji, turi laiko nu ir pirmyn i saldytuva biggrin.gif
Atsakyti
Jo aš irgi iš iherb tablečių užsisakiau... kažkada "acai bery" gėriau, kartu su hcg dieta be lašiuku (tyliai nesisakiau) tai per 4 svaites buvau 9 kg numetus..., o, bet, tačiau... vėl ėdžiau vakarais... ir kaip baikt... o mylėt savęs tai negaliu tokios... rugsėjo pirma ant nosies , o atrodau baisiai... tai vat...dar 20 dienų turiu bandysiu...
Atsakyti
QUOTE(Stalkers @ 2014 08 02, 13:17)
Mergaites, nauja dieta ir be jokiu lasiuku.....pusryciams košė, pietums 100 g  zuvis arba mesa su darzovem, vakarienei grauzi morka arba kita darzove..... Sotu, valgyt nesinori.....per savaite -5 kg....... Gal tokia bandom?
Lasu dietos ir as jau neturiu kantrybes laikytis, bet va su sita dieta nuo 96 iki 87 numeciau....na vakar buvo 86,7 bet vakare truputi nuodeme padariau ir saldumynu pavalgiau, tai siandien 87...... Gal pabandom ka?  wub.gif

Papildyta:
O del tos isvaizdos.....gal mylekim save tokias kokios esam, pritaikykim sau drabuzius pagal savo svori, atrodykim sexualios tokios kokios esam......ir pamazu tyliai tyliai toliau siekim savo tikslo....svarbiausia nepasiduoti ir jaustis laimingoms siandien!  drinks_cheers.gif

kokia košė ryte? ar tinka grikiai? Aš pasirašau šiai dietai, gavau savo tabletes iš iherb, gal truputi apetitą pamažins ir medžiagų apykaitą padidins... labai norėčiau...
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 08 10, 09:16)
Tai visiems tie vakariniai valgymai pagrinde kisa koja. Mat per diena zmogus sukiesi, dirbi, kartais gi ir nera kada valgyti. O vakare atsipalaiduoji, turi laiko nu ir pirmyn i saldytuva  biggrin.gif

doh.gif nevaldoma situacija.... doh.gif verysad.gif
Atsakyti