Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

QUOTE(...sara... @ 2014 06 16, 19:57)
Labukas, o kiek nukrito per dvi savaites jei ne paslaptis? as vis dar kaupiuosi smile.gif

4u.gif pas mane startas buvo ketvirtadienį, tai nepilnos dvi savaitės dar. Turiu pilnus -6 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2014 06 16, 21:31)
4u.gif pas mane startas buvo ketvirtadienį, tai nepilnos dvi savaitės dar. Turiu pilnus -6  bigsmile.gif


...smagu matyt tokius skaičiukus, aš sulaukiu savo lašiukų ir tada prisijungsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2014 06 17, 06:12)
...smagu matyt tokius skaičiukus, aš sulaukiu savo lašiukų ir tada prisijungsiu smile.gif

tikrai smagu smile.gif Nors aš pastarąsias dvi dienas ir pagriešinau. Nevalgiau neleistino maisto. Bet suvalgiau daugiau... blush2.gif

Bet judu žemyn, o tai svarbiausia smile.gif

Ant rūbų jaučiasi bigsmile.gif
Atsakyti
KLAUSIMAS: ar galima kažką PANAŠAUS Į TAI vartoti? Nes man mėšlungis kojas traukinėja, nagai gabalais lūžinėja, plaukai slenka - reik imtis priemonių doh.gif
Atsakyti
Oho, kas cia per mirtis alyvuose smile.gif
Niekas nebesilaikot????
Atsakyti
laikausi, dar laikausi. Kelios dienos nusižengimų ir svoris staigiai šoktelėjo atgal - siaubas kaip greit... Per dvi dienas grįžo 3 kg blink.gif
Bet vėl laikausi. Turiu pasiekti savo smile.gif


kaip kitoms sekas? g.gif
Atsakyti
Sveikos...tai tustuma...vasarele-nuodemiu metas smile.gif As pradedu nuo rytojaus.Net bijau klaust ar bus kas su manim i kompanija.. g.gif
Dainulle- sitos dietos vienas didziausiu minusu-tai kad tik diena pavalgai ir pliusas nezmoniskas..Organizmas po bado viska kaupia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tapati@: 02 liepos 2014 - 16:02
QUOTE(tapati@ @ 2014 07 02, 15:59)
Sveikos...tai tustuma...vasarele-nuodemiu metas smile.gif As pradedu nuo rytojaus.Net bijau klaust ar bus kas su manim i kompanija.. g.gif
Dainulle- sitos dietos vienas didziausiu minusu-tai kad tik diena pavalgai ir pliusas nezmoniskas..Organizmas po bado viska kaupia.

Labukas.

GELBĖKIT!!! susimoviau juodai blush2.gif ir niekaip negaliu grįžti į vėžias... blink.gif doh.gif verysad.gif

Kaip prisiversti? Nes mastas toks skanus ir taaaaip kvepiaaaaa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2014 07 05, 14:08)
Labukas.

GELBĖKIT!!! susimoviau juodai  blush2.gif  ir niekaip negaliu grįžti į vėžias...  blink.gif  doh.gif  verysad.gif

Kaip prisiversti? Nes mastas toks skanus ir taaaaip kvepiaaaaa  wub.gif

Dainulle-susimoviau ir as,ne nepradejus smile.gif Pusdieni nevalgiau,paskuj kaip dejau i trasa..tai vis dar pirmoj stadijoj... doh.gif Nuo pirmadienio stojam i vezes!
Atsakyti
Merginos, kaip ne geda..
As prie silpnavaliu, stoviu vietoje. Su lasais prasideti nenoriu, bijau, nes maitinu 20 kartu per diena... Tai numesti reikia bent 10kg iki jautimosi zmogumi, o ne drambliene.
Atsakyti
QUOTE(tapati@ @ 2014 07 06, 19:57)
Dainulle-susimoviau ir as,ne nepradejus smile.gif Pusdieni nevalgiau,paskuj kaip dejau i trasa..tai vis dar pirmoj stadijoj... doh.gif Nuo pirmadienio stojam i vezes!


žadi iškęsti 6 savaites?


QUOTE(Jolale @ 2014 07 08, 08:03)
Merginos, kaip ne geda..
As prie silpnavaliu, stoviu vietoje. Su lasais prasideti nenoriu, bijau, nes maitinu 20 kartu per diena... Tai numesti reikia bent 10kg iki jautimosi zmogumi, o ne drambliene.

kol maitini, maitink 4u.gif numesi tuos 10 kg smile.gif leliukas dabar svarbiau už viską wub.gif

O aš guodžiuosi, kad ne 94 sveriu, o 89 ax.gif Norėčiau iki 85 datraukt, bet su tokiais tempais mano - abejoju verysad.gif
Kas blogiausia - dieną ištveriu tobulai... O kai grįžtu namo, net drebu, kokia alkana... doh.gif

Atsakyti
As zinokt niekaip neprisiverciu.... doh.gif doh.gif unsure.gif Vis atidedu nuo rytojaus ir nuo rytojaus...Silpna vos pagalvojus kad jau nuo siandien valgyt negalesiu.
Atsakyti