Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

QUOTE(Stalkers @ 2014 06 04, 22:43)
Galima ir po 15 lasu 2 kartus. Po liezuviu ir ilgiau laikyti. Svarbu nevirsinti 30 lasu per diena ir aisku 500 kaloriju.......kas ir sunkiausia...

O aš tai kavos norėčiau, nes ji tikrai apetitą apslopina... ax.gif

galvojau, kaip tuos lašus susilašint?
tai su pipete prieš veidrodį po liežuviu sukapsinau.....


o žalia arbata kokia feee - net pykina......


Tikriausiai pirmos dienos sunkiausios........


Šiandien dienos svoris 93,7 blink.gif
Atsakyti
Manau kavos puodelis be cukraus tikrai nepakenks...o va mano svoris siandien ryte 91,5 ir stovi vietoj.....siandien sunaus gimtadienis......prisivalgiau......paziuresiu koks svoris bus rytoj.....bet vistiek nusiteikus ryt vel laikytis toliau!
Atsakyti
QUOTE(Stalkers @ 2014 06 05, 22:52)
Manau kavos puodelis be cukraus tikrai nepakenks...o va mano svoris siandien ryte 91,5 ir stovi vietoj.....siandien sunaus gimtadienis......prisivalgiau......paziuresiu koks svoris bus rytoj.....bet vistiek nusiteikus ryt vel laikytis toliau!

na gerai, gersiu kavos smile.gif be cukraus. Vistiek pažadina - kitaip jaučiuosi visą dieną.

Su praėjusiu gimtadieniu sūnaus smile.gif Čia jau proga (Y)

O man po pirmos dienos -1,3 kg blink.gif nesitikėjau blink.gif bigsmile.gif

jaučiu, man vieno buteliuko neužteks (30 dienų jo pakanka). Reikės užsisakyti dar smile.gif

O pati kelinta diena jau dietoj? g.gif Startinis svoris panašus. Mano buvo 93,7. O šiandien 92,4 thumbup.gif
Atsakyti
Siaip kava slopina hcg lasiuku poveiki. Bet skirtingi variantai yra dietos kiek skaiciau. Tai lyg kitur ta kava ir nedraudziama.
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 06 06, 11:48)
Siaip kava slopina hcg lasiuku poveiki. Bet skirtingi variantai yra dietos kiek skaiciau. Tai lyg kitur ta kava ir nedraudziama.

g.gif
Atsakyti
Aciu aciu uz sveikinimus...didelis vyras jau net nesitiki...
O su ta dieta tai as net negaliu pasakyti nuo kada laikaus, turbut laikaus visa gyvenima...tik va kad normaliai nesugebu pasilaikyti..vis neatsilaikau, tai taip ir gaunas su pertraukom. Lasiuku dietos laikiaus tik 2 savaites, svoris krito, bet paskui kazkaip nutraukiau, dabar laikaus tos pacios dietos tik be lasiuku. Irgi krenta, todel didelio skirtumo nematau. Siandien pas mane 90,4..... Su nekantrumu laukiu rytojaus, taip noriu pamatyti svarstyklese ta nelemta 89......... Pagaliau jau butu nors ne 90......

Sekmes ir kantrybes, valios ir stiprybes visoms besilaikancioms!!! 4u.gif
Atsakyti
ar jums tas purskalas grauzia unsure.gif parasyta pasipurksti po liezuviu, nu bet jis grauzia man g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stalkers @ 2014 06 07, 12:15)
Aciu aciu uz sveikinimus...didelis vyras jau net nesitiki...
O su ta dieta tai as net negaliu pasakyti nuo kada laikaus, turbut laikaus visa gyvenima...tik va kad normaliai nesugebu pasilaikyti..vis neatsilaikau, tai taip ir gaunas su pertraukom. Lasiuku dietos laikiaus tik 2 savaites, svoris krito, bet paskui kazkaip nutraukiau, dabar laikaus tos pacios dietos tik be lasiuku. Irgi krenta, todel didelio skirtumo nematau. Siandien pas mane 90,4..... Su nekantrumu laukiu rytojaus, taip noriu pamatyti svarstyklese ta nelemta 89......... Pagaliau jau butu nors ne 90...... 

Sekmes ir kantrybes, valios ir stiprybes visoms besilaikancioms!!!  4u.gif

TAIP ir BUS wink.gif 4u.gif

pas mane šiandien 91,1. Per 3 dienas -2,6 kg assa.gif
kad tik toliau laikytis smile.gif


Beje, nerandu, burokėlių galima, ar ne??? g.gif

QUOTE(evening-dew @ 2014 06 08, 11:08)
ar jums tas purskalas grauzia unsure.gif  parasyta pasipurksti po liezuviu, nu bet jis grauzia man  g.gif

4u.gif truputį graužia. Bet jau db mažiau smile.gif pripratau tikriausiai ax.gif
Atsakyti
Bandau prikabinti liniuote bet kazko man nesiseka. Atrodo nukrito nemazai svorio pagal kg, bet kazkaip visai nejauciu, net ant draubuziu.....gal tik kazkiek lengvesne jauciuosi, nesuprantu, vistiek visos kelnes i sonus isireze
Papildyta:
Nesuprantu, gal kas zino kodel liniuotes nerodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stalkers: 09 birželio 2014 - 10:56
QUOTE(Stalkers @ 2014 06 09, 10:57)
Bandau prikabinti liniuote bet kazko man nesiseka.  Atrodo nukrito nemazai svorio pagal kg, bet kazkaip visai nejauciu, net ant draubuziu.....gal tik kazkiek lengvesne jauciuosi, nesuprantu, vistiek visos kelnes i sonus isireze
Papildyta:
Nesuprantu, gal kas zino kodel liniuotes nerodo.

Gal atsakant žinutę reikia uždėti varnelę "įjungti parašą" g.gif
Atsakyti
4u.gif Labas rytas 4u.gif
Nebeliko besidietinančių? g.gif

O man trečiadienį bus lygiai dvi savaitės, kaip laikausi. Kartais tikrai sunku būna. Ypač, kai matau skanų maistą. Arba kai labai susinervinu. Bet svoris krenta užtikrintai bigsmile.gif Jeigu jau nebegaliu, tai "sugriešyju" suvalgydama obuolį, ar pvz vištienos krūtinėlės daugiau nei pirklauso. Aišku, tada rytojaus dieną minuso nėbūna.

Kaifuoju rengdamasi rūbus, nes akivaizdu, jog "pasiaurėjau" bigsmile.gif

Tai tiek mano emocijų laikantis dietos smile.gif
Laikysiuosi dar, oj laikysiuosi smile.gif
Bandau pademostruoti liniuotę:

aj, nerodo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dainulle: 16 birželio 2014 - 09:03
QUOTE(Dainulle @ 2014 06 16, 10:00)
4u.gif Labas rytas  4u.gif
Nebeliko besidietinančių?  g.gif

O man trečiadienį bus lygiai dvi savaitės, kaip laikausi. Kartais tikrai sunku būna. Ypač, kai matau skanų maistą. Arba kai labai susinervinu. Bet svoris krenta užtikrintai  bigsmile.gif  Jeigu jau nebegaliu, tai "sugriešyju" suvalgydama obuolį, ar pvz vištienos krūtinėlės daugiau nei pirklauso. Aišku, tada rytojaus dieną minuso nėbūna.

Kaifuoju rengdamasi rūbus, nes akivaizdu, jog "pasiaurėjau"  bigsmile.gif

Tai tiek mano emocijų laikantis dietos smile.gif
Laikysiuosi dar, oj laikysiuosi smile.gif
Bandau pademostruoti liniuotę:

aj, nerodo  doh.gif


Labukas, o kiek nukrito per dvi savaites jei ne paslaptis? as vis dar kaupiuosi smile.gif
Atsakyti