Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

QUOTE(kaliana @ 2014 05 28, 09:00)
pirma raunda laikydamasi be lasu,nepadariau nei vieno grieko,net kavos neleidau sau gerti,antra jau kava geriau o grieku gal ant vienos ranku pirstu galima suskaiciuoti ax.gif

o su svorio gryzimu tai sveriu tiek kiek pries dieta blush2.gif bet aciu dietai kad ant ranku supuoju 2 men. suneli  thumbup.gif per nestuma valgiau valgiau valgiau tai kur tas svoris neaugs,o va ir pagimdzius jau du menesiai kaip tik bandeles ir surelius valgau,nu bet laaabai ju noriu net silpna kai pagalvoji....
bet nieko baigsiu maitinti,vel bandysiu sia dieta, kad tureciau pirma vaika 30kg numeciau,kad antra 32 kg, o dabar del saves visus 40kg planuoju numest ax.gif ir tada jau vaiksciosiu grazi,kol pagranduko neuzsimanysiu  lotuliukas.gif
 
svori numesti baika,bet va ji islaikyti  doh.gif


geriau neleisk sau esti.. Zinau kaip norisi, pati maitinu beveik 6 menesius ir taaaip norisi saldumo. Bet tai kur teisybe ir kodel maitinant kudiki ir sunaudojant tas 500kcal pieno gamybai privalgai dar 2000 virsaus. Turetu juk svoris kristi, jei valgyti sveikai. Bet psichologiskai ziariai sunku. Man nuo emocinio nuovargio jau plauku saknis skauda.. Vaikas rekt - as sokolado kimst... Brrr, bandau be lasu tiesiog pagal dietos principus valgyti. Krenta. Leciau nei laikantis dietos, nes kcal tikrai ne 500 suvartoju, bet -3 kg yra. Ot dar 20 taip lengvai nukristu, butu super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2014 05 28, 12:00)
geriau neleisk sau esti.. Zinau kaip norisi, pati maitinu beveik 6 menesius ir taaaip norisi saldumo. Bet tai kur teisybe ir kodel maitinant kudiki ir sunaudojant tas 500kcal pieno gamybai privalgai dar 2000 virsaus. Turetu juk svoris kristi, jei valgyti sveikai. Bet psichologiskai ziariai sunku. Man nuo emocinio nuovargio jau plauku saknis skauda.. Vaikas rekt - as sokolado kimst... Brrr, bandau be lasu tiesiog pagal dietos principus valgyti. Krenta. Leciau nei laikantis dietos, nes kcal tikrai ne 500 suvartoju, bet -3 kg yra. Ot dar 20 taip lengvai nukristu, butu super biggrin.gif


ar gali truputi placiau ka darai,kokiais kiekiais valgai,gal ir as prie taves junkciaus g.gif labai drastiskai laikytis bijau,kad pienas nedingtu ar kad kokiu maisto medziagu netruktu mazui... met mintis jau audziu kad kazko imtis reikia smile.gif
Atsakyti
Mergaites. Mes galim ! wub.gif
Atsakyti
Hi panos,

man per 4 dienas 2 Kg, nedaug bet į priekį smile.gif
Atsakyti
per kiek laiko iš JAV turi pareiti lašai? nesulaukiu niekaip.......
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2014 06 01, 18:59)
per kiek laiko iš JAV turi pareiti lašai? nesulaukiu niekaip.......

2-3 savaitės, jei nesiunti daugiau nei už 150 LT jei daugiau, tai gali muitas užpilinguot ir užtrūks apie mėn...
Atsakyti
QUOTE(trilijone @ 2014 06 01, 20:10)
2-3 savaitės, jei nesiunti daugiau nei už 150 LT jei daugiau, tai gali muitas užpilinguot ir užtrūks apie mėn...

šitą jau žinau doh.gif
bendra suma su siuntimo išlaidom - 30 USD


Bijau, kad paštas kiaulystėsneiškrėstų. Nes kažkur pasikeitė skirstytojai ir nereg siuntos nebegavau, o kita registruota nukeliavo velniai žino kur (būtų prapuolus, jei būtų nebuvus registruota). O dėl neregistruotų nežinia kur kreiptis. Nors išsiaiškink ir lauk vakare už kampo - teisingumo pačiam ieškotis reikia doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kazkaip sunkiai sekasi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2014 06 02, 14:25)

Bijau, kad paštas kiaulystėsneiškrėstų. Nes kažkur pasikeitė skirstytojai ir nereg siuntos nebegavau, o kita registruota nukeliavo velniai žino kur (būtų prapuolus, jei būtų nebuvus registruota). O dėl neregistruotų nežinia kur kreiptis. Nors išsiaiškink ir lauk vakare už kampo - teisingumo pačiam ieškotis reikia  doh.gif  doh.gif

mat kaip g.gif
as iš ebejaus vis kažką užsisakinėjau ir sau, ir kolegom. Nesulaukiu jokių siuntinių doh.gif
Neatejo 8 prekės, o turėjo jau gegužės vidury būti doh.gif
Nepatinka man taip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 06 03, 16:06)
mat kaip  g.gif
as iš ebejaus vis kažką užsisakinėjau ir sau, ir kolegom. Nesulaukiu jokių siuntinių  doh.gif
Neatejo 8 prekės, o turėjo jau gegužės vidury būti  doh.gif
Nepatinka man taip  schmoll.gif

o tai e-bėjus neregistruotais siunčia??? g.gif
ne į temą, bet visai gerai būtų dirbti pašte - visus neregistruotus susirinkčiau. Nesuprantu, kaip šitaip nekontroliuojama paslauga??? g.gif doh.gif


Aš laukiu lašiukų ir tada noriu imtis šitos dietos, nes kitaip bijau, kad ko neužmuščiau doh.gif
Atsakyti
assa.gif clap.gif siuntinuką šiandien gavau smile.gif Kadangi buvau soti šiomis dienomis, tai šiandien dar ledų sulapnojau baisinę porciją ir sidriuko įkaliau smile.gif Jaučiuosi pasiruošus.
Kletas klausimų: lašiukus lašinti po liežuviu ir laikyti? 10x3 per dieną? g.gif sunkiai anglų raukiu blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2014 06 04, 22:30)
assa.gif clap.gif siuntinuką šiandien gavau smile.gif Kadangi buvau soti šiomis dienomis, tai šiandien dar ledų sulapnojau baisinę porciją ir sidriuko įkaliau smile.gif Jaučiuosi pasiruošus.
Kletas klausimų: lašiukus lašinti po liežuviu ir laikyti? 10x3 per dieną?  g.gif  sunkiai anglų raukiu  blush2.gif


Galima ir po 15 lasu 2 kartus. Po liezuviu ir ilgiau laikyti. Svarbu nevirsinti 30 lasu per diena ir aisku 500 kaloriju.......kas ir sunkiausia...
Atsakyti