Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

QUOTE(Kaštanka @ 2014 05 24, 23:59)
laba. saunuole !

laikykis ir toliau. wub.gif

o tu su purskalu ar be? nes as irgi noriu nuo ryt pradet, bet pas mane ten labai mazai belike.  pamenu lyg buvo besilaikanciu isvis be jo g.gif kazi kaip sekes

Be smile.gif Man šiandien -1000 thumbup.gif jau 4,9 išviso, o dar tik rytoj savaitė... Na tiek daug gal todėl, kad miegojau iki pietų... Vaikų nebuvo, tad leidau sau pailsėt...
Atsakyti
kokia tu saunuole. as nuo rytojaus tada irgi bandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2014 05 25, 18:16)
kokia tu saunuole. as nuo rytojaus tada irgi bandysiu.

Bandyk bandyk bus dviese linksmiau:)
Atsakyti
As laikaus be lasu, man kazkaip nuo ju valgyt norisi, suprantu kad nesamone, bet kazkaip lengviau issilaikyt be ju. Pas mane -2,1 per 10 dienu. Noreciau daugiau, bet pati kalta kad kai neiskenciu kokios desros privalgau. Bet kol kas laikaus.
Atsakyti
Sveikos,

Nuo šiandien ir aš pradedu, noriu būti graži liekna biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pirmos dieno rezultatas -1000 g. thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
laba diena, as laikiausi be lasu viena raunda -17 kg buvo,paskui jau gavau lasus tai antra raunda su lasais,beje kuri dariau is kart be stabilizacijos,tik aisku triju dienu apsirijimo tai nepraleidau blush2.gif buvo -15. viso -32, kazkokio skirtumo nepajutau svoris krito tiek su lasais tiek be ju.
bet as manau cia labiau nuo nusiteikimo priklauso,tiesiog as jau buvau pribrendus tam reikalui,priestai gal pusantru metu saziningai kiekviena pirmadieni pradedavau laikytis dietos,ir vis baigdavau treciadieni artai ketvirtadieni.... blush2.gif
bet kai atradau sita dieta gal koki menesi laiko skaiciau pirma temos puslapi,kaldama sau i galva kad as taip galeciau,ir ka viena pirmadieni pradejau,vyras tikejos kad vel viskas vidury savaites baiksis,bet dideliai jo nuostabai nesibaige,o kai gerokai pradejo mazeti apimtys ir kg, buvo dar didesne motyvacija. -32 jauciausi puikiai ax.gif

trilijone sekmes Jums,nezinau ar pamenat mane smile.gif
Atsakyti
4u.gif laba diena. Jaučiu, kad ir aš pribrendau prie šios dietos (lašai pakeliui). Tai kai tik gausiu lašus - iš karto pradėsiu. Šiurpina mane svarstyklių parodymai -95 blink.gif Niekada gyvenime apart nėštumų tiek nesu svėrusi... Verkti norisi, gailiuosi savęs ir vėl ėdu. Tai va. Jau nebeėsiu..... ax.gif

kaliana, įkvėpei bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
merginos, zinokit nesijungiu as. Istojau i cambridgeweightplan dieta.

sudare man programa, 800kcal i diena. 3 pakeliai ju produktu i diena, ir 1 mesos gabalas ir salotu lapai namuose. kas savaite su konsuktante susitiksiu, ir tt.

tikiuosi pavyks. man taip lengviau bus kad kazkas ane pastoviai kontroliuos blush2.gif
Atsakyti
Kaljana, puikiai tave pamenu, tavo svoris krito, kad pavydu buvo. Man šiai dienai -5,1
buvo svoris nustojęs jau krist, turėjau o tris dienas ir be jokių griekų, gal su vandenuku truputi griešijau, ai kavą geriu normaliai. Kaštanka, parašyk nors retkarčiais kaip sekasi, labai įdomu... Ai, kas man aktualiausia, įdomu kaljanai ar svoris neatšoko atgal?, nes aš vis vargstu su +20 vėl -20 ...+20 vėl -20 pavargau nuo tokio gyvenimo, bet stora būti nenoriu... Tad dar liko 15 kilogramų viršvorio... na užtektų ir 12-13 bet kaip nors... liepos 15 turiu dukriuko išleistuves, labai norėčiau iš 44-46 dydžio į 42-40, oi buvo laikai, kad po pirmo hcg etapo 2,5 raundo buvau numetus 28 kg tai nešiojau 36-38 dydžio rūbus... wub.gif Na jei numesiu savo -13 tada irgi bus 38 dydis
Atsakyti
pirma raunda laikydamasi be lasu,nepadariau nei vieno grieko,net kavos neleidau sau gerti,antra jau kava geriau o grieku gal ant vienos ranku pirstu galima suskaiciuoti ax.gif

o su svorio gryzimu tai sveriu tiek kiek pries dieta blush2.gif bet aciu dietai kad ant ranku supuoju 2 men. suneli thumbup.gif per nestuma valgiau valgiau valgiau tai kur tas svoris neaugs,o va ir pagimdzius jau du menesiai kaip tik bandeles ir surelius valgau,nu bet laaabai ju noriu net silpna kai pagalvoji....
bet nieko baigsiu maitinti,vel bandysiu sia dieta, kad tureciau pirma vaika 30kg numeciau,kad antra 32 kg, o dabar del saves visus 40kg planuoju numest ax.gif ir tada jau vaiksciosiu grazi,kol pagranduko neuzsimanysiu lotuliukas.gif

svori numesti baika,bet va ji islaikyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(trilijone @ 2014 05 28, 08:27)
Kaljana, puikiai tave pamenu, tavo svoris krito, kad pavydu buvo.  Man šiai dienai -5,1
buvo svoris nustojęs jau krist, turėjau o tris dienas ir be jokių griekų, gal su vandenuku truputi griešijau, ai kavą geriu normaliai.  Kaštanka, parašyk nors retkarčiais kaip sekasi, labai įdomu...  Ai, kas man aktualiausia, įdomu kaljanai ar svoris neatšoko atgal?, nes aš vis vargstu su +20 vėl -20 ...+20 vėl -20  pavargau nuo tokio gyvenimo, bet stora būti nenoriu...  Tad dar liko 15 kilogramų viršvorio... na užtektų ir 12-13 bet kaip nors... liepos 15 turiu dukriuko išleistuves, labai norėčiau iš 44-46 dydžio į 42-40,  oi buvo laikai, kad po pirmo hcg etapo 2,5 raundo buvau numetus 28 kg tai nešiojau 36-38 dydžio rūbus... wub.gif  Na jei numesiu savo -13 tada irgi bus 38 dydis

bet tai kaaaai užknisa toks gyvenimas: amžina kova su savim, su kilogramais sad.gif doh.gif

Nes man tai dėl to labai gyvenimas apkartęs sad.gif
Atsakyti