Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

QUOTE(Stalkers @ 2014 05 08, 22:04)
Mano ugis 175, o svoris dabar vel 93....jau buvo 90 sad.gif
Tiesa sakant svoris nemazas bet labai stora as neatrodau. Dariausi pilvo plastika, nes kabojo oda ir  dabar mano pilvas atrodo grazus....tiesiog reik svori numest nuo visur... Jei pavyktu iki 80 kg buciau ideali.......pries dvi vasaras tiek ir sveriau.. Nezinau kas cia pasidare, kartais atrodo kad nuo visko svoris auga ka besuvalgyciau....bet ryt is ryto vel pradedu........blyn, tikiuos ilgiau atsilaikyti....

Nedaug tau ir reikia numest... tik10 kg ir tikrai nėra sunku. Tik reikia jžsispyrimo...supykti ant savęs!!!! Aš manau tau pusraunžio turi pakakti kad tiek nukristų... o tu beja su lašiukais/purškalu laikaisi?
Visada prisimenu Trilijonės žodžius kai noriu prisivalgyt "vėliau galėsiu valgyt viską" dabar reikia pakentėt kad po to būtų lengva...gera.
Manau, Stalkers, tu gali... o kai sunku gali juk ateit čia...išrašys rykščių visos lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif ir bėgu, visiškai neturiu laiko. Mano liniuotė viską pasako bigsmile.gif
Atsakyti
:-( keistai tylu...
niekaz nebesilaiko?
aš jau pradėjau 4 stabilizacijos savaitę... valgau beveik viską thumbup.gif svoris dažniausiai kontrolinis arba žemiau jo pora šimtų gramų.
Gražios jums vasaros;-)
Atsakyti
Nium ok.....as rytoj vel pradedu.....
Atsakyti
Tejp.....siandien is ryto 93,2....... .... Neturiu ka pasakyti....bet jau susilasinau lasus, is tikro lyg ir nusiteikiau.....na pradzioj galne iki 80 bet iki 85...... O veliau ziuresim toliau....kas su manim:) nes tikrai kazkaip tylu... wub.gif
Atsakyti
Sveiko mergaitės, gal kuri turite parduoti nereikalingus lašus ar purškala, vakar savo sudaužiau sad.gif jei turite gal parašytumet sms ar paskambintumėte tel 867710165 nes temos nelabai seku 4u.gif
Atsakyti
labas panelės... pradedu nuo rytojaus ... kas kartu?
Atsakyti
QUOTE(trilijone @ 2014 05 18, 18:08)
labas panelės... pradedu nuo rytojaus ... kas kartu?


As..as...as... As kartu smile.gif ziuresim ka rytoj svarstykles parodys.
Atsakyti
Neblogai po dviejų dienų - 2,2kg thumbup.gif.
Atsakyti
na kadangi neturiu su kuo bendraut, tai su savim pasikalbu, man po 4 dienų -3,5 thumbup.gif
Atsakyti
-400 po penkių dienų 3,9
Atsakyti
QUOTE(trilijone @ 2014 05 24, 09:36)
-400 po penkių dienų 3,9

laba. saunuole !

laikykis ir toliau. wub.gif

o tu su purskalu ar be? nes as irgi noriu nuo ryt pradet, bet pas mane ten labai mazai belike. pamenu lyg buvo besilaikanciu isvis be jo g.gif kazi kaip sekes
Atsakyti