Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Sveikos! smile.gif
Pas mane šiandien -800g. Per 12 dienų -7kg ax.gif ir nė vieno grieko, net kąsnelio rolleyes.gif Buvo pradžioje ir galvos skausmai tris dienas, bet jau viskas tvarkoje. Tik šalta, šalta, šalta blush2.gif

Gražios Mamų dienos visoms mamytėms!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginaema: 04 gegužės 2014 - 06:46
ginaema, šaunuolė. thumbup.gif

Aš tai šį kartą žiauriai griešnai laikiausi, viskas, nebegaliu savęs apgaudinėti, juk aš jau nebesidietinu iš tikro, o valgau viską, ką noriu, jau kelias savaites...
Vienu žodžiu, gyvenu ir valgau toliau, bet jau purškalo.
Manau, kad vėliau bus laikas numesti tuos likusius 6-7 kg. Dabar tik noriu išlaikyti pasiektą svorį. rolleyes.gif
Atsakyti
laba bigsmile.gif
man sian -200
bet.... sian svenciu mamos diena, ruosiu vaises mamos, suvaziuoja daug sveciu...taigi sian nuklysiu 4u.gif
ryt grieztai vel i savo vieta cool.gif

gineama puikiai thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif
tai ka tesiam ka pradeje drinks_cheers.gif
liniuotes netaisau, manau ryt bus tvarka ax.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif

Su praėjusiomis šventėmis 4u.gif mamytės soske.gif

Kaip matau visos su griekais.... o kitos išvis nebesirodo. rolleyes.gif
Aš švęsdama mamyčių dieną buvau užsidėjusi 1,4 pliuso virš kontrolinio, tai vakar dariau obuolių ir varškės dieną. Šiandien lygiai kontrolinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
todėl valgysiu šiandien daug ir stebėsiu kas bus bigsmile.gif Visoms sėkmės ir be griekų wink.gif netruks ir vasara ateiti wink.gif wub.gif
Atsakyti
Aš tai jau nebesidietinu, bet ir nesistabilizuoju pagal taisykles, nes, kaip minėjau, jau seniai valgau viską... Na, nesigavo man šį kartą pagal taisykles. ax.gif Net negalėčiau pasakyti, koks tas tiksliai mano per dietą pasiektas svoris. Tarkim, kad apie 76,4 kg (mažiausias buvo 76,0 ar 76,1 kg). Dabar tik seku kasdien, kad nesverčiau daugiau nei 77 kg.
Kaip pribręsiu dietai iš tikro, tai vėl ateisiu pasilaikyti ir pasiekti norimo 70 kg. svorio. bigsmile.gif
Atsakyti
Laba ryta
As manau jau nebesilaikysiu per amzius sitos dietos. Man tiesiog neiseina. Isivelus i sita maratona ( dar paryju ir nuo rytojaus jau laikaus) priaugau labai daug svorio.
Siai dienai esu numetusi 5 kg. Dar 10 kilu reik numesti. Valgau kas dvi valandas, tariuosi su savimi ar to ir ano noriu. Daugiau jokiu grieztu dietu.
Man stogas pavaziaves jau buvo nuo viso to reikalo.
Busiu kuda be jokiu kanciu, pamatysit.


Atsakyti
Labas rytas.
Greit i seima cool.gif
Morkevic, sakai?smile.gif
Atsakyti
Visos išsibarstė g.gif g.gif
aš kol kas valgau daug...ir viskas normaliai thumbup.gif Tik noriu saldumynų blush2.gif

4u.gif Visoms kurios dar neišklydo ko didžiausios sėkmės smile.gif Lieknai būti tikrai gera thumbup.gif Man labai patinka suknelės bigsmile.gif noriu jū prisipirkti.... vieną jau turiu thumbup.gif ech... greičiau sušiltų oras... ir ateitų atostogos... jūra...vanduo bigsmile.gif tongue.gif
Atsakyti
Stalkers buvo ziauriai pasiklydus...jauciasi labai kalta ir nuo rytojaus vel pradeda..... Blyyyyyn verysad.gif nu mano vestuves kitu metu geguzes menesi...na laiko turiu...bet kad ziuriu kazin ar kas gusis su tokiom mano valios pastangom...nenoriu but parselis su vestuvine suknia. Noriu trumpos sukneles, lieknu koju ech.......apsizliumbsiu..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Stalkers @ 2014 05 08, 10:21)
Stalkers buvo ziauriai pasiklydus...jauciasi labai kalta ir nuo rytojaus vel pradeda..... Blyyyyyn  verysad.gif  nu mano vestuves kitu metu geguzes menesi...na laiko turiu...bet kad ziuriu kazin ar kas gusis su tokiom mano valios pastangom...nenoriu but parselis su vestuvine suknia. Noriu trumpos sukneles, lieknu koju ech.......apsizliumbsiu..... verysad.gif

4u.gif Stalkers jei tik norėsi... susiimsi. Nors laiko išties turi.... bet ir ši vasara ant nosies...
koks tavo ūgis ir svoris?
Žinok kai jau šiek tiek nukrenta kg.... labai gerai motyvoja drabužių matavimasis.... kai jau įlendi kur seniau braškėdavo siūlės... gera....
taip kad sėkmės;-)ir laikykis
Atsakyti
Mano ugis 175, o svoris dabar vel 93....jau buvo 90 sad.gif
Tiesa sakant svoris nemazas bet labai stora as neatrodau. Dariausi pilvo plastika, nes kabojo oda ir dabar mano pilvas atrodo grazus....tiesiog reik svori numest nuo visur... Jei pavyktu iki 80 kg buciau ideali.......pries dvi vasaras tiek ir sveriau.. Nezinau kas cia pasidare, kartais atrodo kad nuo visko svoris auga ka besuvalgyciau....bet ryt is ryto vel pradedu........blyn, tikiuos ilgiau atsilaikyti....
Atsakyti