Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

QUOTE(grikisss @ 2014 05 01, 13:50)
Labassss 4u.gif

aš turiu -600 nuo kontrolinio! thumbup.gif


kaip pavydziu ir zaviuosi bigsmile.gif

laba, man sian -300
Atsakyti
Ponia P 4u.gif Nėra ko dar pavydėt.... va kaip praeis trys savaitės ir laikysis panašus svoris tada bus jėga thumbup.gif
Nepajusi kaip ir tu su Skruzde būsit stabilizacijoj thumbup.gif
Šiandien vakarienė vėlyva.... ryt bus pliusas.
O ir kažkas negerai su oda.... nubėrė pūslelėmis g.gif neaišku dėl ko. Gal kažkam yra buvę panašiai?
Atsakyti
Sveikutes, as taip ir nepradejau savo dietos, purskala turiu, bet laiko nelabai tik iki birzelio 10-os galiu dietintis. Svoris sustojo ir niekaip, o ir darba turiu pradeti uz 2 savaiciu, o i drabuzius savo neilendu, net nezinau ka daryti...
Patarkite... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tugaudzius: 01 gegužės 2014 - 22:10
QUOTE(tugaudzius @ 2014 05 01, 22:09)
Sveikutes, as taip ir nepradejau savo dietos, purskala turiu, bet laiko nelabai tik iki birzelio 10-os galiu dietintis. Svoris sustojo ir niekaip, o ir darba turiu pradeti uz 2 savaiciu, o i drabuzius savo neilendu, net nezinau ka daryti...
Patarkite... doh.gif


4u.gif labuka... laikykis pusraundį 4u.gif Tik 23 dienos 4u.gif aš per tokį laiką 9 kg pamečiau....
o po to jau gali valgyt daug tik be cukraus ir krakmolo mirksiukas.gif
Atsakyti
labas is ryto bigsmile.gif

-800 tra-ta-ta biggrin.gif

bet jau galvos skausmai man atsirado doh.gif jauciu,kad mazai geriu doh.gif
Atsakyti
labas rytas, geras, ir man siaubingai nuo vakar vakaro galva skauda, net vaistu geriau. man tik -100, bet irgi gerai smile.gif

Atsakyti
Vėl bandau dietintis. Šiandien. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 05 02, 09:32)
Vėl bandau dietintis. Šiandien. cool.gif

ir gerai drinks_cheers.gif svarbu tas noras atsiranda, baisiau kai jo nera. visus metus brendau. vakar sutikau puske savo, nesimateme nepilna menesi, sako, kad as sukudus, pati sau nelabai matau, gal siek tiek smile.gif o vat kiti jau pastebi, dziaugiuos smile.gif
Atsakyti
as ir matau jau, sian lakstau su dzinsais ir nuoga bamba tongue.gif smile.gif)
noriuvalgytnoriuvalgytnoriuvalgyyyyyyyyyyyyyyyyttt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 05 02, 12:04)
vakar sutikau puske savo, nesimateme nepilna menesi, sako, kad as sukudus, pati sau nelabai matau, gal siek tiek smile.gif o vat kiti jau pastebi, dziaugiuos smile.gif

Smagu, kad tavo lieknumą jau pastebi aplinkiniai. thumbup.gif

О аš labiau jaučiu ant rūbų, kad kažką jau numečiau, kad kažkiek laisviau... Matyt gal irgi matau, kad lyg ir lieknesnė atrodau, obettačiau kaip dar matosi sunkus pilvukas ir šonai apdribę lašiniais... Labai matosi tie lyšni 6-7 kg...
Atsakyti
Labryt. 4u.gif -800 g, sveriu vėl 76,1 kg. rolleyes.gif
Atsakyti
labas is ryto bigsmile.gif
pas mane 0
bet laiminga, per nepilna savaite -4kg.tai tiek dauggggg ax.gif

Atsakyti