Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

QUOTE(Stalkers @ 2014 04 27, 18:43)
Smagu... Valgem bele kaip.....dabar laikysimes bele kaip. Ojojoj kaip man siandien sunku  4u.gif .
Vat dar paklausiu o kas jei su lasais paimi ir prisiryji....kas tada? Neduok dieve.....

Labas rytas
Kas buna kai prisiryji?Buna pliusas, per kelias dienas nusimesi.
Kiek as isbandziusi, tai vartojant hcg ir privalgius pliusas buna didesnis, nei siaip privalgius
Atsakyti
labukas,

su naujais minusais.. 4u.gif

ir sėkmės naujai startuojančioms. smile.gif 4u.gif

QUOTE(Morkevic @ 2014 04 28, 08:03)
Kas buna kai prisiryji?Buna pliusas, per kelias dienas nusimesi.
Kiek as isbandziusi, tai vartojant hcg ir privalgius pliusas buna didesnis, nei siaip privalgius

būtent.
dėl to tikrai neverta nukrypinėt dietos metu.labai išmuša iš vėžių tie nuklydimai. ax.gif
Atsakyti
as nuo vakar tik pradejau, kokia savaite priedinejau turbut, kaupiaus dietai biggrin.gif
Atsakyti
laba bigsmile.gif
-2 kg. tra-ta-ta bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas -700g smile.gif

Ponia P., nu nieko sau.. pavydziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 29, 07:53)
labas rytas -700g smile.gif

Ponia P., nu nieko sau.. pavydziu 4u.gif

nepavydek, as juos priaugau per 2 apsiedimo dienas 4u.gif ( auksaspalvi sirupa tiesiog geriau prie blynu smile.gif))
visi isbandymai dar tik prasideda biggrin.gif
Atsakyti
laikykimes ir nepaklyskime wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 29 balandžio 2014 - 08:28
Sveikos. Pas mane arba +200 g arba nulis. Svėriausi, išgėrus 400 ml vandens. ax.gif Maluosi vėl apie tuos 76-77 kg, svėriu šį rytą 76,7 kg.
Atsakyti
labukas... aš vakar tyliai pradėjau ... Buvau priėdus žiauriai daug paskutinis apsiryjimas buvo žiaurus... Startavau su 79,4... Svajoju apie ... 62 (Liepos 15 dienai, dukriuko išleistuvės) tikslas labai didelis, bet laiko dar turiu... šiandien 77,9 tai kaip ir -1,5 kg thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Oi čia kiek vėl iš naujo bepradedančių... na bet geriau dabar nei iš vis pamesti tą reikalą... 4u.gif sėkmės jums visoms ;-)
o aš jau penkta diena stabilizuojuosi rolleyes.gif yra minus 200 nuo kontrolinio. Suvalgau jau apie1300 kcal. Tris dienas tas pats svoris....galvoju gal svarstyklės kvailioja... nors bateriją pasikeičiau g.gif na bet ryt valgysiu dar daugiau. Reiktų apie1600 pabandyti. O pasiskaičiavus turėčiau per dieną suvalgyti 2560 kcal.
Tik jaučiu pilvą padidėjusį doh.gif verysad.gif taip nesmagu... o šiaip labai gera valgyti thumbup.gif

Atsakyti
Labas smile.gif
Kelis kartus bandžiau pradėti - nepavyko. Todėl dabar pradėjau tyliai, nesireklamuodama. Bet jau šiandien galiu prisijungti į Jūsų kompaniją.
Pradėjau 2014.04.22 svoris 87,4.
Šiandien mano svoris 82,5 ax.gif

Geros dienos visoms! Sėkmės, kantrybės! Vasara jau čia pat, pasitikime ją gražios!
Papildyta:
Labas smile.gif
Kelis kartus bandžiau pradėti - nepavyko. Todėl dabar pradėjau tyliai, nesireklamuodama. Bet jau šiandien galiu prisijungti į Jūsų kompaniją.
Pradėjau 2014.04.22 svoris 87,4.
Šiandien mano svoris 82,5 ax.gif

Geros dienos visoms! Sėkmės, kantrybės! Vasara jau čia pat, pasitikime ją gražios!
Atsakyti
labas i ryto bigsmile.gif
-900

grikisss puikiai laikaisi thumbup.gif


ginaema, ir toliau taip drinks_cheers.gif
Atsakyti