Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Sveikutes mergaites. Na as siandien su -600 taip pat. Kolkas esu laiminga. Nors ir noriu valgyti. smile.gif Darbe praleidziu daugiau kaip puse dienos tai sunku buna tik likusi dalis.... Dar tik pradzia, tikiuos kad pavyks laikytis kaip ir jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Kristi48...O su ta liniuote pasirodo yra taip. Paste reik padaryti ne i ta dideli langeli. Va. Man irgi taip buvo. Kai ieini i koreguoti parasa, truputi auksciau yra mugtukas IMG ji padpaudi ir i ta siaura langeli iklijuoji ta liniuotes irasa. O ne i ta apatini dideli langa. Va tada gaunasi.... Na nezinau ar aiskiai paaiskinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stalkers: 26 balandžio 2014 - 16:05
Labas rytas, tebesveriu 77 kg, turiu 0. biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien -1 kg, kolkas krinta gerai.....bet dar liko 10kg... Ech, tik vis abejoju savo valios sugebejimais. Kartais atrodo kas sesiu ir prisirysiu. Vakar su drauge buvom restorane. Ji uzsisake pilna lekste skanestu o as juodos kavos be cukraus......buvo graudu ziuret i tas bulvytes, ir skrudinta sumustinuka su saulej dziovintais pomidorais ir vistyte smile.gif blyn......as kol kas galiu atsilaikyt!

Skruzde, cia tk siandien 0, gal padaryk obuoliu diena, sako kai sustoja kristi svoris reik viena diena valgyt tik obuolius drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Stalkers 4u.gif šauniai krenta. Visada galvok prieš pagundą kad ryte nustebins svarstyklės 4u.gif taip ir toliau!
Skruzde 4u.gif 0 irgi gerai!!!!

Obuolių daugiau negu vieną per dieną negalima kai esi antroje stadijoje blush2.gif

o man -200 nuo kontrolinio... šiandie. Valgiau keptą kiaušinį, grieginės pomidorą... ir neišeinu iš tualeto... galvoju gal nebebus galima valgyt su riebalais g.gif valgysiu trupučiuka daugiau nei vakar thumbup.gif
Atsakyti
O as vis nezinau. Kaip del kavos su pienu, nesaldintos aisku. Ar galima. Na su low fat pienu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stalkers: 27 balandžio 2014 - 11:59
QUOTE(Stalkers @ 2014 04 27, 11:06)
Skruzde, cia tk siandien 0, gal padaryk obuoliu diena, sako kai sustoja kristi svoris reik viena diena valgyt tik obuolius  drinks_cheers.gif

Ai, nereikia dar man tos obuolių dienos. irnesakyk.gif Ji reikalinga tik tada, kai kelias dienas turi 0, na, kad skysčiai išsivaikščiotų.
QUOTE(Stalkers @ 2014 04 27, 12:54)
O as vis nezinau. Kaip del kavos su pienu, nesaldintos aisku. Ar galima. Na su low fat pienu?

Pieno galima vieną valgomąjį šaukštą. Na, o kavos per dietą nerekomenduojama (negalima), jei laikaisi su lašais ar purškalu, na, ji lyg tai stabdo hcg veikimą, ir taip pat varo skysčius iš organizmo. Tada reikia gerti vandens daugiau. Tiesiog stebėk save, kas darosi kitą dieną po kavos su pienu, ar krenta svoris, ar nekrenta.

Aš kavą labai mėgstu. Saldžią. Tai ir geriu ją, ir užsisaldinu saldikliu. rolleyes.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
apsivalgiau bile kaip...
bet mintimis jau dietoj ir beveik savaitej turiu prisikurus receptu ka valgysiu smile.gif)
nuo velyku nesisveriau, bet zinau,kad kokius 3-4kg turiu pliuso, taigi tikrai reikes numesti mazdaug 11kg. bet tai realu smile.gif

zo ryt pasiimu lasus ir startuoju, negaliu pazadet,kad nepaslysiu, bet kad laikysiuos visa raunda as zinau, nes neturiu pasirinkimo smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia P: 27 balandžio 2014 - 18:37
Smagu... Valgem bele kaip.....dabar laikysimes bele kaip. Ojojoj kaip man siandien sunku 4u.gif .
Vat dar paklausiu o kas jei su lasais paimi ir prisiryji....kas tada? Neduok dieve.....
Atsakyti
sveikos 4u.gif startuoju is naujo.. sunki praeita savaite buvo.

Ponia P, as su tavim nuo siandien smile.gif

vakar specialiai prisiryjau daug daug visko smile.gif 67.2 pradinis tikslas- 60 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 28 balandžio 2014 - 07:43
labas bigsmile.gif
Laura, valio drinks_cheers.gif varom bigsmile.gif

as pradedu su 77.4 noriu 69 bigsmile.gif

dar vakarais susitarem visi seimoj draugiskai dviraciais vazinet smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia P: 28 balandžio 2014 - 08:42
Sveikutės. 4u.gif Na va, krenta man svoris po truputį, tas, kurį vėl buvau priėdusi per dietą... Turiu -500 g šiandien, ryte svėriau 76,5 kg. nail.gif
Atsakyti