Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Sveikos. 4u.gif Na, atsilaikiau vakar su beveik dietiniu maistu šiaip ne taip. Ateinu su -600 g. Sveriu 77,9 kg.
Sunkiai man einasi dieta šį kartą... Vis maluosi kelias savaites aplink tuos pačius 79-76 kg, arba netgi tiksliau 78-77 kg, nes prisivalgydavau arba net nebesipurkšdavau... Taigi, vėl pradėjau dietintis nuo 79 kg.
Tačiau dabar esu pasiryžusi išsilaikyti kokią savaitę, na, o jei pasiseks su savim susitarti, tai ir visas dvi.
Atsakyti
QUOTE(grikisss @ 2014 04 25, 09:13)


esu dabar 65.8 smile.gif krenta krenta tas 1 kg kuri uzsidejau.. bet pries sventes buvo pasiekta 65.4. as nenuleidziu ranku ir dietinuos toliau smile.gif kartais isidedu gardu kasni i burna, bet tik kasni i diena ne daugiau smile.gif kai be lasu, tai manau nereik noreti stulbinamu rezultatu smile.gif labai sunku buvo po svenciu isivaziuoti i dieta.. bet man visai patiko ta mintis apie mazo kaloringumo dieta su karta i dvi savaites sociu pavalgymu pagal ta gydytoja, kurios knyga turi SkruzdeTauskale. tai man taip ir gavosi smile.gif svarbu ant vasaros viduriuko man nebetureti dar 5 kg smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 25 balandžio 2014 - 11:33
Sveikutes,

man is po vakarykstes dienos minus 600gr, motyvacija vis dideja su kiekviena diena bigsmile.gif

didziausios sekmes visoms, juk tik kelios savaites ir busime visos grazuoles thumbup.gif



url=http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/]user posted image[/url]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi48: 25 balandžio 2014 - 13:27
Sveikutės,

QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 25, 08:04)
Ateinu su -600 g. Sveriu 77,9 kg.
Sunkiai man einasi dieta šį kartą... Vis maluosi kelias savaites aplink tuos pačius 79-76 kg, arba netgi tiksliau 78-77 kg, nes prisivalgydavau arba net nebesipurkšdavau... Taigi, vėl pradėjau dietintis nuo 79 kg.
Tačiau dabar esu pasiryžusi išsilaikyti kokią savaitę, na, o jei pasiseks su savim susitarti, tai ir visas dvi.

linkiu atsilaikyt ir eit sėkmingai stabilizuotis. 4u.gif
geras minusas šnd. 4u.gif


QUOTE(kristi48 @ 2014 04 25, 11:25)
man is po vakarykstes dienos minus 600gr, motyvacija vis dideja su kiekviena diena  bigsmile.gif

[/img][/url]

labai gera pradžia. bigsmile.gif 4u.gif

griki, šaunuolė ,kad jau pasiekei norimą svorį. - belieka jį išlaikyt. 4u.gif

ir visoms kitoms sėkmės ir lengvo laikymosi. 4u.gif

Atsakyti
Laura 4u.gif Kristi 4u.gif smagu kad jūs pozityviai mirksiukas.gif taip ir toliau! Ir kad savaitgalis būtų lengvas;-) man visada per savatgalį svoris sustoja... mažiau išgeriu vandens...kartais nepavalgau laiku. Dabar mažiau bijau tų išeiginių.. nes galvoju, kad einant stabilizuotis jei antrą obuoliuką suvalgai nieko tokio ;-)
Nika, turiu klausimą.. aš purškalo užtekau tik ryte... vakare nebeliko... tai vistiek šiandienos svoris skaitosi kontrolinis?? Ir ačiū tau už palaikym ;-)
Atsakyti
labas 4u.gif
grikisss, kaip draugiskai pavyduu,saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o as per tas velykas kaip uzsikabinau tai baisu........

kazkaip be purskalo man sunkiau ax.gif
pirmadieni drauge atiduoda sao ir varau 4u.gif
dar turiu 2 dienas atsikimst biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif
-900 g turiu, vėl sveriu 77 kg.
Papildyta:
Labas rytas. 4u.gif
-900 g turiu, vėl sveriu 77 kg.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif su savaitgaliu 4u.gif
Man šį rytą 0 ax.gif vakarienei valgiau du kiaušinius vietoj vieno su trimis baltymais..matyt tas turėjo įtakos 0. Oi laukiu kada tas alkis užpuls... bigsmile.gif

Ponia P sėkmės startuojant 4u.gif
Visoms gražaus savaitgalio 4u.gif

Skruzde 4u.gif thumbup.gif šaunuole tu! Dabar belieka eit pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grikisss: 26 balandžio 2014 - 08:16
Labas rytas smile.gif

man minus 500 is po vakaryskstes dienos, taciau galvojau, kad jau nebus minuso, nes truputi sueksperimentavau nusipirkau tos dietines sriubos is pakeliu ir viena maitinima pakeiciau ja unsure.gif nei ji skani buvo, nei ka, bet va uzejau i vaistine akcija buvo, tokia skani is pakuotes pasirode, nas aisku buvau alkana ir va blush2.gif
daugiau nedarysiu taip, zymiai skaniau kreveciu 100 gr su pomidoru salota suvalgiau antraji matinima thumbup.gif

kaip smagu kartu su jumis laikytis dietos, viena kita palaikome ir taip zymiai lengviau einasi thumbup.gif

http://diaet.abnehme...71,7_67_abs.png

nu niekaip man nesigauna su ta linuote g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi48: 26 balandžio 2014 - 10:44
sakykit ar padeda jums tas purskalas, nes turiu lasus, sudas pasutiniausias, neveikia jie manes doh.gif esti, kaip arklys noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grikisss @ 2014 04 25, 18:02)
Nika, turiu klausimą.. aš purškalo užtekau tik ryte... vakare nebeliko... tai vistiek šiandienos svoris skaitosi kontrolinis?? Ir ačiū tau už palaikym ;-)

Taip. Vis tiek vakar dienos svorio kontrolinis.
Kiek kaloriju suvalgei vakar?


QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 26, 05:46)

-900 g turiu, vėl sveriu 77 kg.



Liuks 4u:
QUOTE(grikisss @ 2014 04 26, 06:14)
Man šį rytą 0 ax.gif  vakarienei valgiau du kiaušinius vietoj vieno su trimis baltymais..matyt tas turėjo įtakos 0. Oi laukiu kada tas alkis užpuls...  bigsmile.gif

Nemanau,kad blogai tie du kiausiniai.
Tik gal didink gal truputi kalorijas snd. Kokiu 100 ar 200.

QUOTE(evening-dew @ 2014 04 26, 09:29)
sakykit ar padeda jums tas purskalas, nes turiu lasus, sudas pasutiniausias, neveikia jie manes doh.gif esti, kaip arklys noriu  doh.gif

Man tikrai alki nuimdavo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Motyvacijai... smile.gif
user posted image
Man tai netinka pritūpimai, nes šlaunys ir taip storos. ax.gif
Atsakyti