Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

labas labas 4u.gif sian tikra dietine diena smile.gif ir vel tas didelis uzsidegimas yra. dziaugiuos labai, nes svenciu proga gavau 1 kg pliuso smile.gif
Atsakyti
sveikutes, pirmoji diena gan sunkoka, ne kiek valgyti noriu, kiek psichologinis organizmo spaudimas veikia, kad reikia prisiesti blush2.gif jau vakaras, greiciau nueiti miegoti, bus lengviau negalvoti, dar obuoliuka turiu nesuvalgiusi is viso meniu rolleyes.gif bet taip noriu buti kudelesne, kad nugalesiu savo nora valgyti tai tikrai bigsmile.gif
pasiziurejau savo nuotraukas , kurias drauges sukele is vakarelio i fb, tai dar labiau ima noras dietintis, jauciuosi tokia jau tetulyte, o tokia jaustis nenoriu
evening-dew rodos as tave pamenu, rodos meteme vienu metu svori , as galvojau, kad neteks sugryzti i sita temute, bet va se tau doh.gif nai tai sekmes visos pradejusios ir einancioms i stabilizacijos perioda

ryt informuosiu kiek nukrito man
Atsakyti
QUOTE(kristi48 @ 2014 04 23, 18:34)
sveikutes, pirmoji diena gan sunkoka, ne kiek valgyti noriu, kiek psichologinis organizmo spaudimas veikia, kad reikia prisiesti  blush2.gif jau vakaras, greiciau nueiti miegoti, bus lengviau negalvoti, dar obuoliuka turiu nesuvalgiusi is viso meniu  rolleyes.gif bet taip noriu buti kudelesne, kad nugalesiu savo nora valgyti tai tikrai  bigsmile.gif
pasiziurejau savo nuotraukas , kurias drauges sukele is vakarelio i fb, tai dar labiau ima noras dietintis, jauciuosi tokia jau tetulyte, o tokia jaustis nenoriu
evening-dew rodos as tave pamenu, rodos meteme vienu metu svori , as galvojau, kad neteks sugryzti i sita temute, bet va se tau  doh.gif nai tai sekmes visos pradejusios ir einancioms i stabilizacijos perioda

ryt informuosiu kiek nukrito man

viskas bus gerai 4u.gif svarbu nusiteikimas. Matau senos pažystamos renkasi (aš tai ne pagal amžių čia blush2.gif ) ewening labukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš šiandien vėl nepradėjau... negaliu kažkaip... 4u.gif iš pat ryto bėgu prie šaldytuvo prikertu ir tada jau dietos kaip ir nebėr...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 24 balandžio 2014 - 08:07
hi.gif Vėl pradedu laikytis su purškalu ir su dietiniu maistu... aha, buvau ir aš paklydus... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(mentas @ 2014 04 18, 19:54)
o ar yra tokiu kurios jau antram etape? kaip pavyksta islaikyti pasiekta svori?

Kaip matau, niekas tau neatsakė kol kas. Klausimas suformuluotas nevisai teisingai. Čia visos antrame etape, t.y. svorio metime, t.y. dietoje. Nebent viena kuri jau yra trečiame etape - t.y. stabilizacijoje.
O tu, kaip supratau, klausi apie gyvenimą po dietos (apie ketvirtą etapą), apie tai, kaip sekasi/sekėsi išlaikyti pasiektą svorį. Yra yra tokių, va pvz. Nika25. Man irgi sekėsi kažkada, po pirmo ir po antro dietos raundo normaliai sekėsi laikyti pasiektą svorį, tačiau paskui pastojau ir štai vėl aš čia su priaugintais per nėštumą/vaiko maitinimą kilogramais.
Atsakyti
skruzde na as to pirmo kur 2 diens valgai net neskaiciuoju,tai tu teisi turejau omeny trecia ( stabilizacijos etapa). Kaskart laikaisi dietos su purskalu?
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Su minus 200 g atėjau... thumbup.gif ryt paskutinė diena su hcg thumbup.gif
Prasidės rimtas darbas su maistu g.gif pažiūrėsim kaip man čia seksis wink.gif

Skruzde paklydėle sugryžai? smagu, kad vėl susiėmei wink.gif
Atsakyti
Sveikutes, man po pirmosios dietos dienos minus 1,7kg, bet cia turbut tik skysciai susikaupe buvo g.gif kad taip daug nukrito ax.gif jauciuosi silpnokai, svaigsta galva, bet atlaikysiu tikrai atlaikysiu, juk tik keleta savaiciu ir vel busiu grazi thumbup.gif vel girdesiu kompimentus is aplinkiniu thumbup.gif galesiu suknele grazia usideti, sonai netraskes ir pilvas nelips, vat del to ir verta truputi pavargti bigsmile.gif
nemoku kaip reikia ta liniuote nusireguliuoti, gal galite imesti nuoroda kur reikia eilti, nelabai as dalyvauju supermamu pokalbiuose, todel ir nezinau kur cia landzioti
Atsakyti
QUOTE(kristi48 @ 2014 04 24, 18:59)
Sveikutes, man po pirmosios dietos dienos minus 1,7kg, bet cia turbut tik skysciai susikaupe buvo  g.gif kad taip daug nukrito  ax.gif  jauciuosi silpnokai, svaigsta galva, bet atlaikysiu tikrai atlaikysiu, juk tik keleta savaiciu ir vel busiu grazi  thumbup.gif vel girdesiu kompimentus is aplinkiniu  thumbup.gif galesiu suknele grazia usideti, sonai netraskes ir pilvas nelips, vat del to ir verta truputi pavargti  bigsmile.gif
nemoku kaip reikia ta liniuote nusireguliuoti, gal galite imesti nuoroda kur reikia eilti, nelabai as dalyvauju supermamu pokalbiuose, todel ir nezinau kur cia landzioti

Paspausk ant bele kieno liniuotes ir tave imes i ju psl.
Atsakyti
Sveikutes, na as jau irgi pradejau tik tos nelemtos svarstykles....pasirodo batarejka sena. Rytoj pirksiu ir svertis pradesiu. Siandien atsilaikiau.... O liniuotes ir man nerodo tik muoroda i liniuote nors ir "prideti parasa " paspaudziu. Kazko nemoku... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(grikisss @ 2014 04 24, 11:37)
sveikos  4u.gif
Su minus 200 g atėjau...  thumbup.gif  ryt paskutinė diena su hcg thumbup.gif
Prasidės rimtas darbas su maistu  g.gif pažiūrėsim kaip man čia seksis wink.gif

Skruzde paklydėle sugryžai? smagu, kad vėl susiėmei wink.gif



Grikiuk, per kiek kancios savaiciu pavyko si tiksla pasiekti?? Ech...... Sveikinimai!!!! 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Labas rytas
atėjau pasigirti clap.gif pasiekiau tikslą, sveriu tiek kiek norėjau mirksiukas.gif
Na ką ir šiandien fiksuoju kontrolinį rolleyes.gif lygiai 68 kg thumbup.gif

QUOTE(Stalkers @ 2014 04 25, 00:39)

Grikiuk, per kiek kancios savaiciu pavyko si tiksla pasiekti?? Ech...... Sveikinimai!!!! 4u.gif

Ačiū 4u.gif
Aš laikiausi tik pusraundį smile.gif išėjo man 26 dienos, atsikračiau 8,7 kg
o dabar prasidės sunkiausias etapas thumbup.gif bet optimizmo pilna biggrin.gif
ir labai noriu kitokio maisto ax.gif
Atsakyti
Griki, sveikinimai didziausi!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 25, 08:44)
Griki, sveikinimai didziausi!!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ačiū Lauravb, o kaip tau sekasi? ties kur esi? ar krenta?
Atsakyti