Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Labukas visoms... Grįžtu ir aš dukrelė nusidėjelė... Po didžiulės pirmos fazės... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Na jau taip gavosi, kad po gimtadienio užėdimo, teko dar tris savo gimtadienius švęst... (darbe, pas sesę ir dar sesijoj su grupiokais (taip jau gavosi...) na kai baigėm švęst ir Velykos ant nosies su mamos gimtadieniu... žodžiu prisiėdau tiek, kad įsižiojus paskutinis kąsnis dar matosi... Turiu pliusą... ryt net svertis baisu... Bet viskas atgal nėra kur trauktis, o tai ir man sex nebesinorės... nors atvirai ir dabar tik tamsoje jį mėgstu... gėdinuosi savo lašiakų... (o mano meilė priekaištauja dėl tamsos tipo aš jam graži...)

Ryt startuoju 4u.gif Kas su manim? (tiksliau kas laikysis su manim už rankų, kad dėl takelio kelio nemestumėm?)
Atsakyti
Labutis mergaites, bukit geros priimkit ir mane i savo buri, noriubuti tokia grazi kaip ir jus visos 4u.gif .....tik beda kad labai jau valios neturiu....bet jau viskas...negaliu daugiau, noriu pabandyti ir as, beda tik tame kad svarstykliu nei siandien nei rytoj neturesiu, ir pradeti galesiu tik po dvieju dienu doh.gif ech, bijau kad man nepasiseks ir vel apsirysiu...ir vel visa dieta nueis su iui ant uodegos.....bet as pazadu jums, mielosios, pasistengsiu...... blush2.gif tik priimkit smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Stalkers @ 2014 04 22, 00:10)
Labutis mergaites, bukit geros priimkit ir mane i savo buri, noriubuti tokia grazi kaip ir jus visos  4u.gif  .....tik beda kad labai jau valios neturiu....bet jau viskas...negaliu daugiau, noriu pabandyti ir as, beda tik tame kad svarstykliu nei siandien nei rytoj neturesiu, ir pradeti galesiu tik po dvieju dienu doh.gif  ech, bijau kad man nepasiseks ir vel apsirysiu...ir vel visa dieta nueis su iui ant uodegos.....bet as pazadu jums, mielosios, pasistengsiu...... blush2.gif  tik priimkit smile.gif

Atsakyti
labas rytas smile.gif sventes praejo prie stalo doh.gif bet nieko tokio, siomis dienomis nesisversiu smile.gif kai pasijusiu lengviau, tai tik tada smile.gif kaip kitoms sekesi?

Trilijone, dziugu, kad kartu busi smile.gif

Stalkers junkis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 22, 08:22)
kaip kitoms sekesi?

Na, man gerai sekėsi valgyt. biggrin.gif blush2.gif
Vienu žodžiu, pasisversiu rytoj... ax.gif
Atsakyti
va va, ir as apetitu nesikundziau smile.gif na nieko smile.gif siandien jauciu pagirias, bet ne nuo alkoholio, o nuo maisto..
Atsakyti
Labuka 4u.gif
Su praėjusiomis Šventėmis wink.gif

Visoms matau sunkiai sekėsi laikytis verysad.gif Ir man taip pat. doh.gif pamiršau purškalą pasiimt važiuodama pas mamą... tai leidau sau pasmaližiauti (2 velykų dienas) blush2.gif vakar ryte pasisvėriau buvo +100 g. o jau šiandien +300 doh.gif doh.gif matyt už tuos griekus šiandien atsiėmiau verysad.gif
Nekeičiu lyniuotės blush2.gif Ryt noriu matyti senajį svorį smile.gif Planavau kad ryt paskutinė diena... bet tikslo nepasiekiau... taip kad dar dietinuosi mirksiukas.gif

Pavasaris beproto gražus ir šiltas thumbup.gif taip kad visos vėl susikimbame ir valgome kaip priklauso wink.gif

Skruzde, Ponia P, Lauravb, Trilijone, Morkevic, Dangute, Stalkers ir kitoms nepaminėtoms 4u.gif SĖKMĖS 4u.gif
Atsakyti
sveikos, man praeita savaite priaugino 2 kg verysad.gif
Pirmyn, jau nuo siandien vel su lasais ir vel pilna optimizmo,as galiu ir mes VISOS GALIM 4u.gif

Atsakyti
Tik nesuprantu kodel mano liniuotes nerodo.....rytoj parsivezu svarstykles ir jau pradedu! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stalkers: 22 balandžio 2014 - 21:33
Sveikos ax.gif ir as startuoju nuo rytojaus, du metus atgal pavyko issilaikyti visas 6 savaites ir numesti 12kg, siai dienai sugryzo 8,5 kg verysad.gif metus po dietos svoris laikesi gana stabiliai plius 1-2kg, bet po to verysad.gif .....taigi nebekenciu jau saves, jauciuosi stora, slyksti , negrazi , sena ir tt, noriu vel pajausti ta malonu jausma, kai esi grazi ir kuda bigsmile.gif labai reikia jusu paskatinimo, kas nemesciau kelio del takelio rolleyes.gif kazin, kaip man pavyks, bet benj jau bandysiu, turbut laikysiuosi tik tris savaites, bet matysiu kaip eisis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi48: 22 balandžio 2014 - 23:14
niu labas, mergaites, pamenat mane, nu tai ir as grizau su tokiu pat vel svoriu kaip buvau man rods pries 3 metus doh.gif pradejau dirbti naktines pamainas ir boom yra doh.gif biggrin.gif

Atsakyti
sveikos. Siandien po pirmos dienos man minus 1 kg. Super.
kristi48 sveika prisijungus 4u.gif 4u.gif Palaikom palaikom wub.gif Pirmyn brangute.
Kaip kitom, ar jau isivaziavot i dietos rezima po velyku?
Ka valget siandien?
Atsakyti
Labuka Naujokėm 4u.gif kristi48 4u.gif evening-dew (pamenam) 4u.gif Džiugu kad mūsų daugiau... ech ką ta saulutė daro... norisi būt gražiom mirksiukas.gif Sėkmės Visoms 4u.gif

O aš šiandien -700 g thumbup.gif jei ryt dar nukris 400 g aš einu stabilizuotis blink.gif nors ima baimė kaip čia bus g.gif
Atsakyti