Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

QUOTE(Ponia P @ 2014 04 17, 18:03)
Morkevic, o tu ant saves nepyksti? tu sau nesi negrazi? nepatraukli? pvz. lovoje sekso metu tavo kliuksejimas tave tenkina? (ar tu nekliuksi? as kliuksiu) tavim netiki,net vyras! tai kas tau yra? negi tu negali susiimt ir irodyt sau, jam ir visiem kitiem ziopliam nusluostyt nosi?

ar tu lauki, kol bus sunku pasilenkt, slaunys tarpusavi trinsis?

kas tau cia tokio sudetingo nepraryt kelis menesius sokolado? blynu? ar kam tu ten nesusilaikai?
dabar tai pats laikas, dar issirengt nereik, o vasara, ka tu nesiosi ? placias tunikas ir eisi puskuodama ir visa suplukus (eisi eisi negalvok,kad dar ne tokia stora)
smile.gif)))))))
tai kai as sau daug leidau ania?smile.gif) bet yra kaip yra tongue.gif
viska surasiau del ko as cia cool.gif

rašykit viską, gal man padės, nebežinau ką daryti doh.gif
Ant savęs nepykstu, tik man labai labai liūdna verysad.gif
baisi sau esu ne tas žodis, o ir iš aplinkinių komplimento senai jokio negirdėjau... verysad.gif tik vis kokias replikeles apie išvaizdą (gal niekas nieko blogo ir nepasako, bet aš skaudžiai priimu)
Sekso aš aplamai nenoriu, nes esu nerangi kaip meška, koks ten seksas doh.gif
Ir šlaunys man trinasi jau, ir pasilenkti man jau dabar sunku verysad.gif
Ką nešiosiu vasarą nežinau, norėčiau gyventi miške ir kad nereikėtų niekur eiti ir niekas manęs nematytų doh.gif Buvo didelis balius darbo (iš visos LT visi darbuotojai renkasi) aš nevažiavau, būtent todėl, kad esu stora ir nenorėjau tokia rodytis doh.gif
Žodžiu pravalas cray.gif
Sveriu beveik tiek pat kapi po gimdymo iš kart, baisu net pagalvoti unsure.gif
Atsakyti
Morkevic, o tu purškalą arba lašus jau turi? O kodėl negalėjai pradėti dietos?
Atsakyti
Morkevic tai susiimk wink.gif ir laikykis. visos mes cia tokios silpnavales. bet uz maista daug daugiau malonumu yra, o figura tikrai svarbu.. gerai jaustis svarbu. ir seksas geras dalykas wink.gif SUSIIMK, mes su tavim wink.gif

Skruzde, ir mano toks tikslas, ilgam ilgam but lieknesnei, nes tikrai sunku prisversti is naujo laikytis.. nemazai dietu visokiu isbandziau iki sio etapo, niekas nepadejo.. metus vegetare buvau, galvojau sulieknesiu.. priaugau dar.. ir grizau prie hcg, tik be hcg biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 17 balandžio 2014 - 18:47
morkevic mazute, bet tu ne viena, tu galvoji mums lengva? sunku, bet kaip gerai,kad mes kruvoj susikabinam rankom ir varooooooooom i priekiiiii...


o tu ko negali atsisakyti duonos,ledu ar ko nesuprantu 4u.gif
as tai siulyciau tau lasu, sumokesi, zinosi kiek kainuoja biggrin.gif istosi i vezias ir i prieki 4u.gif


man ir ziauriai sunku.. zinant kad as virtuvej praleidziu po 8 val....sunku ne nevalgyt, bet nekasniaut doh.gif


tu man tokia moteriska ir grazi BUVAI cool.gif


Atsakyti
labas rytas visoms 4u.gif kaip jums sekas? siandien -200

Dangute, kur prapuolei? kaip tau? smile.gif

Morkevic, kaip siandienines nuotaikos? 4u.gif

Ponia P, o ka veiki tiek ilgai toj virtuvej? smile.gif

Skruzde, kiek minuso? bigsmile.gif

Griki, jau visiskai nebedaug beliko? smile.gif

ir Trilijone, kaip tu?? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 18 balandžio 2014 - 07:22
labas rytas bigsmile.gif
-300 cool.gif tai zo stoviu vietoj, o nervas ima cool.gif bet as visai negeriu blush2.gif 2 kavos ir 2 arbatos 4u.gif

Laura, virtuvej as dirbu ir kuriu smile.gif
Atsakyti
Ponia P, o vanduo?? butinai reikia. bet gerai-siandien minusas jau. tai jei virtuvej dirbi ir kuri, tai tikriausiai ir paragaut reikia? smile.gif
Atsakyti
sveikos,

skruzde.
sveikinu tavo mergytę su tokia svarbia sukaktimi 4u.gif


QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 17, 06:39)
as galvoju gal man 43 dienas laikytis. juk kokiu 30 negalima taip?


galima.
jei daugiau nei 23d. tai jau bet kada gali nutraukt,kada norisi.
bet stabilizacija 6sav. vis tiek - po bet kokio ilgio raundo.

QUOTE(grikisss @ 2014 04 17, 09:19)
Aš šiandien ir turiu -400 g thumbup.gif  laikysiuosi iki balandžio 23 d. liko 1 kg atsikratyt. Tikiuoosi Velykos nesugadins planų... nors jau planuoju receptus ir pirkinius... kas bus ant Velykų stalo  bigsmile.gif

su minusiuku 4u.gif
o planuot tai gali.
ir gamint. ir serviruot.
tik nevalgyk o nepriklauso. cool.gif
nugi panos, taiga šventės ne tik,kad paėst. biggrin.gif

QUOTE(grikisss @ 2014 04 17, 10:14)
o man nedaug liko, tik 1 kg, bet ir laiko neliko... dar šventinės dienos... bijau aš bet kokių pyragų..

pakentėk dar ir galėsi to pyrago gabaliuku ne per šventes pasimėgaut smile.gif

QUOTE(Morkevic @ 2014 04 17, 14:29)
o, bet, tačiau...
Matyt aš vis dar nepribrendau tam reikalui  doh.gif

doh.gif
console.gif

QUOTE(Ponia P @ 2014 04 18, 05:48)
-300 
nervas ima .
bet as visai negeriu

su minusu 4u.gif
va ir atsakei sau į klausimą kodėl taip yra.
išgert bent 1,5-2l per dieną labai labai svarbu.
Atsakyti
Na mergaites, narsau po visa intika ir supermamas ir visa kita, bet nerandu tiesiog atsakymo. Per kiek laiko visiskai pasisalina kontraceptiku poveikis is organizmo? o gal cia jau visam gyvenimui pokycius padare? esme ta kad pries ju vartojima galedavau per menesi numest 10-15kg ir grazi budavau, o dabar kankinuos ir kankinuos badauju o krenta tai keli kg i menesi. Galvoju kad gal bereikalo kankinuos gal neissivale tas brudas is organizmo....gal siektiek pakentejus nebereiketu tiek kankintis ant bado verysad.gif


atsiprasau uz ne i tema posta
Atsakyti
o ar yra tokiu kurios jau antram etape? kaip pavyksta islaikyti pasiekta svori?
Atsakyti
Nu ir ka ir SUDAS didelis. Jau kaip prisivalgiau per svaite, tai ojojoj. Paluzau… verysad.gif Ir vel saves nekenciu ir vel sokoladas akyse. Savaitele keliau zemes uki, buvau kaimuke, pradedu ekologine zemdirbyste, uzsiveisiau tinginio soda. thumbup.gif Ir ka bevaziuojant stojau kazkokiam kaime ir kazkokiam kioske nusipirkau kazkokio supuvusio lenkisko sokolado 3 plytas ir SUEDZIAU….. nu ir tada posol……
Viskas, brangiosios, nuo antradienio stosiu i vezes ir prisiekiu pasieksiu savo tiksla. Susiimkim visos, UZTENKA… Geru jums Velyku 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
dangute, 4u.gif lauksim po svenciu.

man -300g
Atsakyti