Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

labas rytas 4u.gif koks grazus rytas smile.gif kaip kam sekasi laikytis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 17 balandžio 2014 - 06:43
Labas rytas. 4u.gif
QUOTE(Ponia P @ 2014 04 16, 08:10)
prisijungiau, nes ziuriu musu jusu jau burys smile.gif), o dabar likau viena bendraujanti biggrin.gif

Esam esam, bendraujam, tikrai nesi viena. 4u.gif
QUOTE(Ulė @ 2014 04 16, 18:30)

O kas čia buvo? g.gif
Pasižiūrėjau į Ulės paraše nurodytą tinklalapį ir pagalvojau, ar tai tikrai to tinklalapio autorė?
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 17, 07:43)
labas rytas 4u.gif koks grazus rytas smile.gif  kaip kam sekasi laikytis?

Sveika. Man sekasi gerai, turiu šį rytą -400 g, sveriu 76 kg. ax.gif Iki norimo tikslo 73 kg liko nedaug, o dietos dar laikysiuos dvi su puse savaitės, tai gal pavyktų ir daugiau numesti... rolleyes.gif

Vakar buvau kirpykloje, susigarbiniavau plaukus, dar gaminau valgį (paruošiau mėsą kepsniams, tinginių varškėčius kepiau orkaitėje - tris skardas), nėriau dukrytei suknelę - šiandien jai sukanka metukai, bendravau su šeimos nariais, aišku, dar reikėjo pasiūlyti valgio mažiesiems vaikams. Vienu žodžiu, nebuvo nuobodu. bigsmile.gif
Atsakyti
sveikinu tavo mergyte 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kaip gerai kai tiek veiklos, isties ir nuotaika kita kai jauties lengvense, ar ne taip Skruzde? o tau jau visai nedaug liko smile.gif manau gali ir daugiau pavykti. jei ne Velykos, cia sau taikau smile.gif o tu pusraundi laikais? kiek tai yra 23 ar 21 diena? as galvoju gal man 43 dienas laikytis. juk kokiu 30 negalima taip?
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 17, 09:39)
o tu pusraundi laikais? kiek tai yra 23 ar 21 diena? as galvoju gal man 43 dienas laikytis. juk kokiu 30 negalima taip?

Na taip, pusraundis yra 23 d. Po to jau galima dietą užbaigti kada nori, kad ir po 30 d.
Tačiau stabilizacija bet kokiu atveju turėtų trukti 42 dienas, t.y. 6 savaites - trys pirmosios savaitės be angliavandenių, ir t.t.

Aš planavau laikytis visą raundą. rolleyes.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif
thumbup.gif Skruzde 4u.gif šauniai krenta bigsmile.gif kai daug veiklos nėra kada galvot apie maistą. sukiojiesi, bėgioji... rūpiniesi kitais thumbup.gif

O Laura? kaip pačios svoris? g.gif

Aš šiandien ir turiu -400 g thumbup.gif laikysiuosi iki balandžio 23 d. liko 1 kg atsikratyt. Tikiuoosi Velykos nesugadins planų... nors jau planuoju receptus ir pirkinius... kas bus ant Velykų stalo bigsmile.gif
Atsakyti
Griki,kiek tau nedaug liko... 4u.gif man šiandien -800, bet žiūrėsim kaip bus, aš planuoju laikytis iki kol nukris mano 6 kg nereikalingi. o Velykoms kaiušiniai bus išsigelbėjimas, tik svajoju švenčių proga apie mažą mažulytį siaurutį napaleono gabalėlį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 17, 11:36)
tik svajoju švenčių proga apie mažą mažulytį siaurutį napaleono gabalėlį ax.gif

as ir apie gabaleli surpyragio ax.gif biggrin.gif

labas.
visa nelaiminga.... turiu+300
niekaip nesuprantu taip saziningai laikausi.....
bet guodziu save,kad svarstykles nesamones rodo ania, as nesutinku schmoll.gif
ax.gif

skrudze mazei happybday.gif
Atsakyti
oho Skruzde bigsmile.gif super thumbup.gif
o man nedaug liko, tik 1 kg, bet ir laiko neliko... dar šventinės dienos... bijau aš bet kokių pyragų unsure.gif kol einu į darbą viskas būna normalu... valgau tai kas priklauso... bet kai laiką leidžiu su namiškiais... tai pagundos labai stiprios doh.gif bet atsilaikau. O per velykas pas mamą būsiu... o ten planuoju daug gaminti... ech....

Ponia P... būna kad svarstyklės nesamones rodo.... bet nepasiduok wink.gif ryt rodys tikrai mažiau wink.gif

Atsakyti
Laba vakara
o, bet, tačiau...
Matyt aš vis dar nepribrendau tam reikalui doh.gif
Nors ateinantis pavasaris, maži rūbai, visi veidrodžiai ir rodos visai nekalti aplinkinių komentarai apie mano išvaizdą mane spaudžia... O bet tačiau nežinau, kas man yra... Tiesiog aš negaliu susiimti... Ir kuo to svorio daugiau, tuo didesnė mano baimė, tuo labiau savimi nepasitikiu, tuo vis sunkiau doh.gif
Atsakyti
Morkevic 4u.gif 4u.gif manau dauguma mes nuklystam retkarciais per dieta.. susiimk ir laikykis 4u.gif
Atsakyti
Morkevic, o tu ant saves nepyksti? tu sau nesi negrazi? nepatraukli? pvz. lovoje sekso metu tavo kliuksejimas tave tenkina? (ar tu nekliuksi? as kliuksiu) tavim netiki,net vyras! tai kas tau yra? negi tu negali susiimt ir irodyt sau, jam ir visiem kitiem ziopliam nusluostyt nosi?

ar tu lauki, kol bus sunku pasilenkt, slaunys tarpusavi trinsis?

kas tau cia tokio sudetingo nepraryt kelis menesius sokolado? blynu? ar kam tu ten nesusilaikai?
dabar tai pats laikas, dar issirengt nereik, o vasara, ka tu nesiosi ? placias tunikas ir eisi puskuodama ir visa suplukus (eisi eisi negalvok,kad dar ne tokia stora)


smile.gif)))))))
tai kai as sau daug leidau ania?smile.gif) bet yra kaip yra tongue.gif
viska surasiau del ko as cia cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Ponia P @ 2014 04 17, 19:03)
viska surasiau del ko as cia cool.gif

Aš irgi čia dėl to paties. drinks_cheers.gif Noriu būti liekna, stipri, sveika, graži, lengva.
Dar noriu išlaikyti naująjį svorį labai ilgai, t.y. visą laiką noriu būti liekna, iki pat savo gyvenimo galo, iki gilios senatvės. cool.gif
Atsakyti