Įkraunama...
Įkraunama...

Pastojau, nors saugojausi...

cia pasiskaiciusi supratau, kad patikimiausia apsauga yra tik viena- jokiu lytiniu santykiu... smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos
pas mane ta pati istorija, vartojau pleistrus ir ilgai vartojau, o dabar staiga is niekur nieko, nera menesiniu ir nors tu ka, pasidarau testa, o gi teigiamas doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif nu zinot as irgi pastojau su prezervatyvu mylejomes jis nei plyso nei nusimove nei ka nesuprantu tai ka naudot
Atsakyti
Manau isties vaikai pasirenka kada jiems laikas ateiti. Naudotk apsaugos priemoens nenaudojes, ar skaiciuok vaisingas ir nevaisingas dienas. As kaip tik pastojau per savo "nevaisingas' dienas: uz porod dienu turejo prasideti naujas ciklas, tad daug nesisaugojome ir atrodo kad esu nebeviena. Dar nezinau ar cia dziaugtis ar liudet.
Atsakyti
labukas na as tai po primojo vaiko gimimo 5metus jokiu bedu del pastojimo neturejau tongue.gif kadangi nuleisdavo ant skuduro lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir nebuva jokiu netyciuku mirksiukas.gif thumbup.gif o stai atejo ir toks laikas kai ups netycia lotuliukas.gif ir atsirado antasis maziukas bet po to nusprendziau isidet spyrale ta nova T ALIA KAI CIA PASISKAICIAU JUSU KOMENTARU TAI SIAUBAS IMA doh.gif neduok Dieve man taip trecias sakes doh.gif nu tikiuosi kad taip nenutiks piu piu piu smile.gif na visom sekmes kas planuoja kas neplanuoja mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
po pirmojo saugojausi naudojau tabletes kazkaip sustreikavo skrandis persviete ehoskopu ir pasake kad laukiuosi 4u.gif man buvo labai gera zinia thumbup.gif
Atsakyti
Saugojomes prezervatyvais, nei nusmuko, nei plyso. Du menesius negalejau patiket, kad nestuke.gif , o ir du testai neigiami buvo. Vis galvojau, nuo streso darbe nesusergu. Puse metu jau mano stresui lotuliukas.gif . Ir likom su vyru, kai du penkiolikiniai nesuprate is kur dukra atsirado lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(leila02 @ 2009 01 05, 12:43)
Saugojomes prezervatyvais, nei nusmuko, nei plyso. Du menesius negalejau patiket, kad  nestuke.gif , o ir du testai neigiami buvo.  Vis galvojau, nuo streso darbe nesusergu. Puse metu jau mano stresui lotuliukas.gif . Ir likom su vyru, kai du penkiolikiniai nesuprate is kur dukra atsirado lotuliukas.gif .

čia tai geras....
man mm prasidėjo kai sūneliui buvo pusė metukų, na gal kiek daugiau, tada pagėriau pora ciklų tas "piliules maitinančioms" bet man netiko... mm budavo kas 10 dienu.. paskui 10 sergu ir t.t. 2 mėn acikankinau ir mečiau....
paskui prezikai, pamenu buvo kartas kai į visų leidau, nes kažkaip pagalvojau kad nevaisingos diennos...
mm buvo reguliarios. paskutinį kartą sirgau 22-23 berods...
daba vėluoja...

su MB žvengėm, sakė kai variau į spliariumą, matyt spėjau pabūt neištikima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet menki juokai.
šiandien net į vaistinę užėjau, et nepirkau testo. lauksiu pirmadienio...

dar bajeris... prieš penkias dienas, užkankino gausios išskyros baltos, ir perštėjimas, na vaginozė, ar pan...
pasiskaitau intike, ogi pirma rekomendacija - pasidarykit NT testą lotuliukas.gif
ketvirtadienį einu pas ginę....

prieš sūnelį turėjau du persileidimus.... tai baisu jei ir nėščia dabar unsure.gif
Atsakyti
pazistu bent tris seimas kurios pastojo vartodamos vienokias ar kitokias kontr. priemones
tiesiog, jei jau vaikiukas pasirinko tevelius, tai nesvarbu jam saugojates jus ar ne wink.gif
Atsakyti
Na stai, ir as galiu isirasyti i pastojusiu su spirale buri. Nors isidejau spirale tik pries 5 men. pries tris dienas testas parode 2 juosteles. Na ir staigmena buvo. Planavom pradet po puses metu ir jau svaigau kaip cia kas bus, o leliukas viduje juokesi is manes lotuliukas.gif vat tai tau ir apsauga, ir planai...
Atsakyti
Taigi, buvau pas gine, pasirodo spirale buvo nuslinkus i gimdos kakleli, todel ir pastojau. Nestumelis jau 5 sav. ir 5 dienos. Iseme spirale ir dabar reiks tiketis, kad viskas bus gerai nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ARN Paukstes: 27 balandžio 2009 - 09:54
Kokia smagi temelė! Ypač, kad visus tėvelius netyčiukai nudžiugino ;-)
Pati pastojau, kelios dienos po nutrauktų kontraceptikų. Bet žinau vieną mamytę, kuri 3 kartus pastojo su tabletėm... :-)
Atsakyti