Įkraunama...
Įkraunama...

Pastojau, nors saugojausi...

QUOTE(jurgita112 @ 2007 01 22, 15:26)
Kazkoks kosmaras... Ir kokios gi patikimos apsisaugojimo priemones???? Bijau antro neplanuoto nestumo siaubingai lotuliukas.gif Mano dukrelei dabar jau 2 menesiai, pati maitinu, naudojam prezervatyvus, bet neduok tu dieve pastociau.



na,nezhinau kaip lietuvoj, bet uzhsieny ten jau propaguoja suleidzhiamus kontraceptikus, tai menesiniu ishvis nera.... shiaip man labai priimtinas tas variantas, o ir medikai sako,kam menesines jei dar neplanuoji pastot. beto jie veiksmingi 3 menesiu, paskui kartot reikia biggrin.gif
Atsakyti
na as irgi manau, kad vaikeliai ateina tada kada nori:) as irgi naudojau kontraceptines tabletes, tas kur nesergi 3 menesius, ir kai sugalvojau padaryti pertrauka, po dvieju savaiciu buvau nestuke.gif , visda galvojau, kad nustojus vartoti kontraceptines sunku pastoti kuri laika, na bet ne man lotuliukas.gif mano drauge jau metus nesisaugo ir nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tanitausa @ 2007 01 25, 00:58)
na as irgi manau, kad vaikeliai ateina tada kada nori:) as irgi naudojau kontraceptines tabletes, tas kur nesergi 3 menesius, ir kai sugalvojau padaryti pertrauka, po dvieju savaiciu buvau  nestuke.gif , visda galvojau, kad nustojus vartoti kontraceptines sunku pastoti kuri laika, na bet ne man  lotuliukas.gif mano drauge jau metus nesisaugo ir nieko  schmoll.gif




manau pastojimas irgi nuo psichologinio nusistatymo priklauso, juk sakoma o ir shiaip zhinoma kad daugelis poru pastoja tada kai mazhiausia tikisi bei atostogu metu....tad atsipalaidavimas, nerupestingumas ir darbu neuzhgriuvima bei rupeschiu labai padeda biggrin.gif
mano atveju tai net nezhinau biggrin.gif vyriokai gerai darbavosi ri ash prisidejau, o to pasekoje ir lelius sumaste kad ir jis padalyvaut musu gyvenime nori, tad ir uzhkibo biggrin.gif
Atsakyti
na mes irgi naudojom prezervatyva ir nei jis nusmuko nei plyso,o vaikiukas yra...matyt koks brokuotas buvo...
nes tikrai kai dingo menesines tai net minties nebuvo,kad galiu but nescia,nes viskas buvo gerai. smile.gif
bet dabar zinoma labai dziaugiuosi savo maziuku smile.gif
Atsakyti
Aš pati pastojau naudodama "pharmatex" tabletes, porą metelių "žaidėm" su prezervatyvais, o kai atsibodo nukeliavau pas gydytoją ir ši rekomendavo kaip "puikų kontraceptiką jaunoms poroms" tongue.gif Tai po 6 mėn naudojimo sužinojom, kad aš nestuke.gif vyras džiūgavo, nes be galo norėjo mažiuko, ir juokės, kad "sugeba bet kokias apsaugas įveikt" biggrin.gif

Manau naudojant vietinius kontraceptikus arba reikėtų naudoti prezevatyvus papildomai, arba bent jau sekti vaisingas dienas, aš pati pastojau per pačias vaisingiausias dienas, mat net neįtariau, kad tos tabletikės manęs gali ir neapsaugoti doh.gif

Aišku dabar džiaugiuosi, kad turim mažą stebukliuką wub.gif bet daugiau jomis nebepasitikiu, naudoju kontraceptinį žiedą ir jau daugiau nei metus jokių problemų cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulelytė: 29 sausio 2007 - 11:41
QUOTE(Ledute @ 2006 12 14, 13:00)
Sveikutes, na...galiu pasakyti tik tiek, naudojau kontraceptines tabletes, pagal instrukcija, geriau visada ta pachia val, ta pachia min ir ka....super....


Maniske pradzia lygiai tokia pati bigsmile.gif tik va, kad pastojau tai nuojauta turejau, kaip veliau paaiskejo nuo pacios pirmos dienos po apvaisinimo 4u.gif Kazkaip labai kardinaliai pojuciai ir norai pasikeite rolleyes.gif MB netgi "bajeri suskele" tu kazkokia "lizdelio sukeja" labai staigiai pasidarei blush2.gif Matyt visgi yra ir tie motiniski instinktai, ir vaikeliai mus renkasi, ne mes juos bigsmile.gif
Tik tiek galiu dar prideti, kad nei kiek nesigailiu, viskas tik i gera isejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledute @ 2007 01 22, 20:38)
na,nezhinau kaip lietuvoj, bet uzhsieny ten jau propaguoja suleidzhiamus kontraceptikus, tai menesiniu ishvis nera.... shiaip man labai priimtinas tas variantas, o ir medikai sako,kam menesines jei dar neplanuoji pastot. beto jie veiksmingi 3 menesiu, paskui kartot reikia biggrin.gif


Na reiks pasidomėt kaip pas mus su šiuo reikalu. g.gif gal jau irgi yra. Ir kazin kokie ju šalutiniai poveikiai? Ar jie tokiu pat principu veikia kaip kontraceptinės tabletės? ...Visgi bent jau dozė tai eina nebloga, jai užtenka 3 mėnesiams g.gif
Ydomu kaip jų patikimumas, nes kaip matau kad patikimų priemonių iš didelio sąrašo beliko 0.
O kaip kažin Mirena? Atrodo su ja pastojusių čia nebuvo ? g.gif
Atsakyti
Trečiojo nėštumo ir gimdymo sulaukiau, esant varinei spiralei NOVA T, naudotai 3 metus. Reguliariai tikrindavausi pas ginekologę ir paskutinį kartą stebint echoskopu jokių įtarimų neiškilo, po šio vizito, kitą mėnesį, man nežinant, jau laukiausi. Nebuvo jokių nėštumo simptomų, visiškai mėnesinės išnyko tik po 4 mėn. Pasidariau nėštumo testą – teigiamas rezultatas. Ginekologai nustatė, kad tai yra 18 savaičių nėštumas, spiralės užčiuopti bei pastebėti echoskopu nebuvo įmanoma. g.gif
Džiaugiuosi, kad buvo labai lengvas nėštumas ir gimdymas, gimęs vaikutis įvertintas 10 balų, spiralė rasta prisitvirtinusi prie placentos. Labai džiaugiamės mažylio atsiradimu, labai įdomu auginti, smagu būti namuose, nei darbe. Esant mažiukui, atgijo visi namai. thumbup.gif
Po trečiojo gimdymo buvau apsisprendusi naudoti harmoninę spiralę MIRENA dėl manomos dvigubos apsaugos. Konsultavausi su 3 gydytojais, sulaukiau skirtingų patarimų. Pirmasis gydytojas mano, kad verta naudoti hormoninę spiralę, hormonų kiekis, patenkantis į motinos pieną, yra labai mažas. Antroji gydytoja patarė: "- O kam, jei gerai jautėtės su varine spirale?". Trečioji gydytoja įtikino, kad skubėti tikrai neverta, kol maitinu sūnų (vaikų maitinimai ilgi - iki 2-3 m.). Ji nerekomenduoja, nes šiais laikais daug nukrypimų, mokslo neįrodytų. g.gif
Atsakyti
sveikos mamos,
man po nesekmingo nestumo gydyt.patare palaukt bent metus ir leist organizmui atsigauti... ar butent metus laukt ir ar ju pakaks?
beje- primygtinai siulo injekcija kaip kontrac.priemone..na ja suleidzia kas 3 men ir net nebuna menesiniu... gal ka zinot apie tai? gal teko susidurti? nes cia UK ja labai giria, taciau kai pasiskaiciau apie galimus sal.poveikius- paiurpau: galimas kraujavimas visa laika (negausus), vaisingumo prob.pabaigus vartojima ir t.t. gal kas turit ka patarti?
buciau dekinga! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexa_4 @ 2007 02 11, 01:39)
sveikos mamos,
man po nesekmingo nestumo gydyt.patare palaukt bent metus ir leist organizmui atsigauti... ar butent metus laukt ir ar ju pakaks?
beje- primygtinai siulo injekcija kaip kontrac.priemone..na ja suleidzia kas 3 men ir net nebuna menesiniu... gal ka zinot apie tai? gal teko susidurti? nes cia UK ja labai giria, taciau kai pasiskaiciau apie galimus sal.poveikius- paiurpau: galimas kraujavimas visa laika (negausus), vaisingumo prob.pabaigus vartojima ir t.t. gal kas turit ka patarti?
buciau dekinga!  4u.gif




Nezinau del injekcijos ax.gif

Metus gal daugoka,bet patartina.Mums taip nutiko vasari persileidimas verysad.gif ,lapkriti vyras grizo is juros wub.gif ir pacia pirma nakti uzkibau nestuke.gif
Papildyta:
Noreciau paklausti ka vartojate?Kokios tabletes,kad po nestuke.gif ?
Atsakyti
Man taip pat pasitvirtino teorija, kad vaikas pats renkasi kada jam ateiti, nes ir saugojomes, o rezultatas, jau spardosi smile.gif
Atsakyti
sveikos, prisiskaiciau cia jusu prirasymu, ir esu jau pati sunerimus savaite laiko. esu su spirale NOVA T. jau saviate veluoja menesines ko nera buve, valgau kaip isprotejus, silke ir ant virsaus sokoladas, veidas visas isbertas, nusasojes ko niekada gyvenime nera buve, pries pora savaiciu tiek pradejo vykinti kad net vemiau (bet tik ta diena). kelias dienas dar buvo sleikstulys bet dabar jau neber. nuotaiku kaita nenormali, cia linksma, cia nervai ant bet ko ima, cia verkt norisi. mieguistumas neapsakomas, dar nespejau atsikelt is lovos, o jau esu pavargusi ir baisiausiai noriu miego, ir vaikstau visa diena apsimiegojus. o dabar dar prisiskaiciau jusu komentaru tai net siurpas sukilo doh.gif
Atsakyti