Įkraunama...
Įkraunama...

Pastojau, nors saugojausi...

QUOTE(lodore @ 2006 11 27, 12:52)
Ir aš turiu nėštumo su spirale patirties. Prieš metus buvau pastojusi su varine spirale(firmos neprisimenu, kainavo apie 50lt), tai man gydytoja darė valymą, nes sakė, kad komplikuosis anksčiau ar vėliau ir didelė savaiminio aborto tikimybė ir pan. blogi dalykėliai gali nutikti. Šokiravo labai smarkiai tokie kontracepcijos niuansai, daugiau kažin ar spirale be pasitikėsiu g.gif  Bet tolimesniam mano intymiam gyvenimui tai neįtakojo, nes dabar laukiuosi planuoto leliuko ir jau greitai baigsiu susilaukti...


Man spirale iseme sekmingai, nes ji buvo jau iskritusi is savo vietos. Tai viskas kaip ir gerai del to.
Bet nestumas jau suka link pabaigos ir nori nenori tenka galvoti ka reiks daryt toliau... Bet kaip matau is pasisakymu, tai patikimu priemoniu kaip ir neliko g.gif
Atsakyti
naudojau prezervatyvus nusmuko ir esu nestuke.gif mano drauge tabletes kontracept gere irgi pastojo ir pagimde dukra
Atsakyti
QUOTE(nescia studente @ 2006 11 30, 16:51)
naudojau prezervatyvus nusmuko ir esu  nestuke.gif  mano drauge tabletes kontracept gere irgi pastojo ir pagimde dukra



mano pažystama taip pat gerdama kontr. pastojo. dabar turi dukryte thumbup.gif
Atsakyti
MANO DRAUGE JAU TUREJO TRIS MERGAITES KAI VARTODAMA KONTRACEPTINES IR VEL PASTOJO IR KA JAU 3 MEN KAIP SUPUOJA 4 DUKRYTE 4u.gif
Atsakyti
Aš naudojau kontraceptinį pleistrą, kurį dauguma kritikuoja. Na toks pasirinkimas buvo, kadangi kiti būdai man netinka. Metus naudojau ir per tą laiką nepastojau. Tik va kai nusprendžiau organizmuo duoti atsipūsti nuo chemijos, per 6 mėn. sugebėjom prisižaisti blush2.gif

paprastai gydytojai sako, kad tik netinkamai naudojama kontracepcija, gali baigtis nestuke.gif Na kartais ir nuo organizmo priklauso. Po gimdymo ruošiuosi naudoti vėl pleistrą, jei tiks leis, o jei ne, kol maitinsiu, žaisim su prezervatyvais ax.gif
Atsakyti
Yra tokia teorija, kad jeigu vaikelis labai nori ateiti į Jūsų gyvenimą, tai jokie barjerai jo nesustabdys wub.gif
mano sesuo tai irgi pastojo su spirale. O mes su vyru du metus mėgavomės be apsaugos ir nieko. Vaikelis atėjo kada jo labiausiai reikėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, na...galiu pasakyti tik tiek, naudojau kontraceptines tabletes, pagal instrukcija, geriau visada ta pachia val, ta pachia min ir ka....super....po kiek laiko pasijutau blogai, pykino, shleikshtulys atsirado....o galvojau kad chia viskas tik shiaip....vasaros dietu ir per super aktyvaus gyvenimo rezultatas...pervargima skitaip tariant, bet pasirodo kad ne. pasidariau testa, o paskui nuejau pas daktariuka ir butent patvirtino kad 10 sav. neshchia.
Nusprendzhiau kad ne man sprest kada mano lelius nori ateit i pasauly, chia viskas nuo jo priklauso smile.gif
Atsakyti
na va, aš irgi galiu pasakyti, kad saugojausi. ale taip labai natūraliai. nesu jokių konraceptikų gyvenime vartojusi kol kas (išskyrus prezervatyvus). nors ir galvojau, kad jei užkibs, tai užkibs. tai va ir užkibo, tik truputį per anksti. blink.gif bet pagalvojau, kad jau trečio vaiko tai nenoriu niekaip. tai kaip reikės apsisaugoti??? čia paskaičius perspektyva nekokia. g.gif reikės dėtis spiralę, gerti tabletkes ir naudoti prezervatyvus. doh.gif gal lemiamu momentu bent vienas iš trijų atlaikys? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adelė @ 2006 12 14, 19:06)
na va, aš irgi galiu pasakyti, kad saugojausi. ale taip labai natūraliai. nesu jokių konraceptikų gyvenime vartojusi kol kas (išskyrus prezervatyvus). nors ir galvojau, kad jei užkibs, tai užkibs. tai va ir užkibo, tik truputį per anksti. blink.gif bet pagalvojau, kad jau trečio vaiko tai nenoriu niekaip. tai kaip reikės apsisaugoti??? čia paskaičius perspektyva nekokia. g.gif reikės dėtis spiralę, gerti tabletkes ir naudoti prezervatyvus.  doh.gif gal lemiamu momentu bent vienas iš trijų atlaikys? biggrin.gif



sterilizacija yra irgi kontraceptikas, tik jau visam gyvenimui smile.gif ash tai zhinau kad juo pasinaudosiu kai jau nuspresiu kad vaikuchiu man uzhtenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledute @ 2006 12 14, 23:25)
sterilizacija yra irgi kontraceptikas, tik jau visam gyvenimui smile.gif ash tai zhinau kad juo pasinaudosiu kai jau nuspresiu kad vaikuchiu man uzhtenka smile.gif

gera mintis, tik ne moteriai o vyrui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2006 12 14, 22:08)
gera mintis, tik ne moteriai o vyrui  ax.gif



o chia jau ishvis smile.gif) nzn'au ar manishkis tam sutiktu smile.gif))))))))) manau nukreiptu mane pas daktariuka pasigydyt pirma :DDD
Atsakyti
Kazkoks kosmaras... Ir kokios gi patikimos apsisaugojimo priemones???? Bijau antro neplanuoto nestumo siaubingai lotuliukas.gif Mano dukrelei dabar jau 2 menesiai, pati maitinu, naudojam prezervatyvus, bet neduok tu dieve pastociau.
Atsakyti