Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

QUOTE(beni @ 2014 04 02, 21:21)
labas vakaras,
gal galetumet man pasakyt susidejau SD prekes i krepseli, bet jau nera kada siandien  pabaigt uzsakymo, ar prekes nepasibaigia krepselyje, nerasiu rytoj uzsaro, kad tokio produkto jau nera? blush2.gif  Dekuj labai uz atsakyma smile.gif

Kai išsirenkat prekę ir dedat į krepšį, rašo, ar prekė in stock, ar low stock, very low stock. Jei jų yra pakankamai, tuomet ryte prekę krepšy dar rasit. Jei prekių mažai, tai gali būt ir išpirkta.
Tai kas yra Jūsų krepšy, nėra rezervuota Jums, prekę gali nupirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 02 balandžio 2014 - 22:16
QUOTE(roka @ 2014 04 02, 23:14)
Kai išsirenkat prekę ir dedat į krepšį, rašo, ar prekė in stock, ar low stock, very low stock. Jei jų yra pakankamai, tuomet ryte prekę krepšy dar rasit. Jei prekių mažai, tai gali būt ir išpirkta.
Tai kas yra Jūsų krepšy, nėra rezervuota Jums, prekę gali nupirkti.

Dekuj labai uz issamu atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beni @ 2014 04 02, 22:21)
labas vakaras,
gal galetumet man pasakyt susidejau SD prekes i krepseli, bet jau nera kada siandien  pabaigt uzsakymo, ar prekes nepasibaigia krepselyje, nerasiu rytoj uzsaro, kad tokio produkto jau nera? blush2.gif  Dekuj labai uz atsakyma smile.gif


aš dieną susikroviau. išvažiavau i baliu ri dabar pusės nebėr lotuliukas.gif doh.gif biggrin.gif

o nesenai buvo "pokštas". gaudžiau gaudžiau kedus. nu nėr mano dydžio sad.gif ryte tikrinu .. nėr. po pietų - nėr. padarau užsakymą. po valandos naršau .. ogi mano kedai yra cool.gif nuėjau galvą patrankyt į sieną . ir likau be kedų lotuliukas.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2014 04 02, 21:49)
Merginos, gal kas galite pakomentuoti vyrisku GAP striukiu dydzius, kazi didintos ar atitinka

mano vyras marskinius is gap nesioja XL, o striuke XL teko grazinti, buvo siauroka
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2014 04 02, 21:49)
Merginos, gal kas galite pakomentuoti vyrisku GAP striukiu dydzius, kazi didintos ar atitinka. Labiausiai domina si:


pernai pirkau plona pavasarine striuke.
Nesioja XL, pirkau XL. tiko
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepsa @ 2014 04 02, 20:40)
Renku www.unserekleineapotheke.de

Persiunčiu.
Esame kol kas dviese, būtų idealu nors 7 surinkti.
Siuslerio druskos
Treben arbata populiarioji
Umckalor
Ir .t.t smile.gif I a.z

aš turbūt jungsiuos, jei tik spėsiu smile.gif
Atsakyti

Pirksiu SD su nedideliais krepseliais priimsiu keleta merginu , Kaunas per terminala galiu persiust 4u.gif jurgita.karpiniene@gmail.com
Atsakyti
Sveikos. O galioja koks nors kodukas SD?
Atsakyti
keli puslapiai atgal, nepatingekite mergaites
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 03 31, 16:37)
nu pasirodo čia ne bendras kodas..o visada vis kitą išmeta.  blush2.gif  atsiprašau nežinojau  blush2.gif  4u.gif

tai bandykit čia : http://www.voucherco...portsdirect.com

gal veiks  4u.gif



QUOTE(vikruole @ 2014 04 03, 08:30)
Sveikos. O  galioja koks nors kodukas SD?

Atsakyti
Nesurenku kompanijos SD, dar tik viena narė atsiuntė krepšelį, pirksiu rytoj jei ir daugiau neatsiras, nes jau 50 svarų sumą turiu. Pirksiu su 10 proc nuolaida. Jei nesusirinks 4 šiaulietės priimsiu ir persiuntimui su nedideliais krepšeliais.
Atsakyti
SIandien vakare uzsakau is SD; jei kas nori jungtis Vilniuje
prasom siusti krepseli i malgozata_jezulevic@yahoo.com.
Jei labai reikes galesiu palaukt iki rytoj ryto.
Atsakyti
Sveikos, gal kas galite patarti kur ieškoti vestuvinių suknelių( nuotakai)? Iš anksto dėkoju smile.gif
Atsakyti