Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

Labukas 4u.gif gal kas nors uzsakineja is H&M? Labai noreciau siu sortuku http://www.hm.com/gb...article=25774-A
Atsakyti
GEORGE SALE papildyta 4u.gif Turbūt jau dieną papildė, nepastebėjau doh.gif Ir aišku, ko reikia, to nėr jau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2014 04 01, 07:59)
Pastininke ka tik atnese Eye Q Baby zuvu taukus is healthypeach clap.gif


Ačiū jums už kantrybę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 04 01, 22:27)
javari, amazon rolleyes.gif čia pirma, kas ateina į galvą


Aciu, tiksliai, javari esu jau pirkusi rankine pati, einu ziureti smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

labai reikėtų Jūsų patarimo 4u.gif

Ar galima gražinti prekę į SD, jei netiko dydis? Ir per kiek laiko nuo pirkimo galiu pareikšt norą gražinti?

Skaičiau jų gražinimo taisykles, bet nelabai supratau... Kad brokuotą prekę gražint galiu, tai radau. O dėl kitų priežasčių?

Ačiū labai, kas pagelbės.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 04 02, 08:01)
Labas rytas,

labai reikėtų Jūsų patarimo 4u.gif

Ar galima gražinti prekę į SD, jei netiko dydis? Ir per kiek laiko nuo pirkimo galiu pareikšt norą gražinti?

Skaičiau jų gražinimo taisykles, bet nelabai supratau... Kad brokuotą prekę gražint galiu, tai radau. O dėl kitų priežasčių?

Ačiū labai, kas pagelbės.


Aišku galima 4u.gif Sd puslapyje prie jūsų užsakymo reikia užpildyti grąžinimo formą, ten nurodytos kelios grąžinimo priežastys, užpildot detat į siuntinį ir siunčiat per 14 d.
Tiesiog kitą kartą didesnį siuntinį neapsimoka siųsti, nes siuntimas brangus, galima pabandyt čia pardavinėt 4u.gif
Atsakyti
Ačiū raimaza už pagalbą 4u.gif

Per 14dd nuo užsakymo, ar nuo tada, kaip pas mane atkeliavo?

Galimas pilnas gražinimas, ar tik keitimas? Nes rašo Please clearly state on the invoice the reason for return and whether you require a refund or exchange, We are only able to exchange items for the same product. g.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 04 02, 08:23)
Ačiū raimaza už pagalbą  4u.gif

Per 14dd nuo užsakymo, ar nuo tada, kaip pas mane atkeliavo?

Galimas pilnas gražinimas, ar tik keitimas? Nes rašo Please clearly state on the invoice the reason for return and whether you require a refund or exchange, We are only able to exchange items for the same productg.gif


esu grąžinus kelis syk. Vieną syk , kad netiko dydis, kitą kad buvo brokuota prekė, už ją gavau ir siuntimo išlaidas. Keitimo neteko daryt schmoll.gif . O tas 14 dienų manau nuo gavimo dienos, kažkaip taip ilgai negalvodavau biggrin.gif
Atsakyti
Aha, supratau.
Pildau ir iškart siunčiu. Ar dar prieš tai kažkokį laišką turiu jiems parašyti?

Man vieni batukai brokuoti, tai kaip ir galėčiau prašyt kompensuoti išlaidas ir už siuntimą. Bet jie buvo pirkti bendrame siuntinyje, ne vieni patys, tad nežinau g.gif O kitus batukus nepataikiau su dydžiu..
Papildyta:
Ir turiu gražinti per 14 dienų, ar darbo dienų?

Invoice data 03.16. Jei skaičiuojamos kalendorinės dienos, tai pavėlavau... Jei darbo dienos, tai dar nea. O jei skaičiuojama nuo gavimo datos, tai bet kokiu atveju dar nevėluoju... g.gif
Papildyta:
Bet šiaip perskaičiau taisykles, apie 14 dienų kalbos išvis neradau... unsure.gif
Rašo If a full refund including original delivery costs is required then the entire order needs to be returned back to us within seven (7) working days.
Papildyta:
Aj, pasikaria, reikia siųst ir vsio. Vėluoju, nevėluoju, tegu deda, kur nori, jei man netinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 04 02, 08:42)

Aj, pasikaria, reikia siųst ir vsio. Vėluoju, nevėluoju, tegu deda, kur nori, jei man netinka  lotuliukas.gif


Siųskite lotuliukas.gif dėl brokuotų aš tai parašyčiau jiems, turi grąžinti pašto išlaidas, o dėl tų 14 dienų aš irgi niekur neradau nuo kada jos skaičiuojasi schmoll.gif , tiesiog gavus siuntinį kas netinka supakuoju ir siunčiu atgal
Atsakyti
Š...., jei per 7 d.d., tai vėluoju vieną dieną... Kaip aš taip žioplai doh.gif doh.gif Kitąkart žinosiu.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 04 02, 08:52)
Š...., jei per 7 d.d., tai vėluoju vieną dieną... Kaip aš taip žioplai  doh.gif  doh.gif Kitąkart žinosiu.

pries menesi grazino uz brokuotus batus be jokiu siuntimu 4u.gif , rasiau laiska ir siunciau foto, to pakako 4u.gif

Dabar del prokuotos prekes jau dvi svaites laukiu atsakymo doh.gif tyla, cia turbut kaip pasiseka g.gif
Atsakyti