Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

dar toks klausimas-jeigu jau is boots.com gavau kita laiska, kad jau processing, tai kaip ir patvirtintas uzsakymas ar dar ne? ax.gif 4u.gif
penktadieni uzsakinesiu is www.bio-apo.de, jau esame keturiese pasidalinti siuntima 4u.gif
Atsakyti
Sveikos sveikutes, gal kas norti jungtis Clothingtesco ir sportdirect? Vilniuje. Sebas. Turiu nedideli krepseli jau prikrauta, bet galiu palaukti 2-3 zmoniu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 01, 11:34)
gal zinot kur rast proginiu sukneliu?
draugė nori kazko tokios stiliaus :
http://www.27dress.c...ds.php?id=12822




aliexpress pilna smile.gif
www.jjshouse.com
http://www.missesdressy.com/
Atsakyti
Planuoju pirkti mytoys.de (dalinsimes 4 eurus) ir amazon.co.uk per tuki, tai bus 1.5 svaro uz kg 4u.gif Lauksiu lauruciuk@yahoo.com (parasykit ir savo sm nika) 4u.gif

Ir jei kas norit turiu atliekama viena krepseli, pakuotej buvo 2 vnt, mums tik vieno reikia, tai laisvas tas su visciuku 4u.gif
user posted image

Ir dar turiu laisvus 2 vnt ekologisku serveteliu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 01 balandžio 2014 - 13:56
esu vėl pikta dėl LP terminalo, eilinį kartą neduoda pasirinkti terminalo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 04 01, 15:05)
esu vėl pikta dėl LP terminalo, eilinį kartą neduoda pasirinkti terminalo  doh.gif


ten pas juos pastoviai problemos, ypac kai reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 04 01, 15:05)
esu vėl pikta dėl LP terminalo, eilinį kartą neduoda pasirinkti terminalo  doh.gif

Matyt visi naudojasi ir greit pritrūksta didelių spintelių ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 04 01, 15:05)
esu vėl pikta dėl LP terminalo, eilinį kartą neduoda pasirinkti terminalo  doh.gif

ryte apie 10 berods leidzia dar, o anksciau ar veliau bandant-neduoda pasirinkti 4u.gif siandien dvi uzregistravau siuntas, o kai trecia norejau apie 11.30 registruoti-vel neleido
Atsakyti
Gal kasnors daro uzsakyma Mazeikiuose is SD?
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 04 01, 14:30)
ryte apie 10 berods leidzia dar, o anksciau ar veliau bandant-neduoda pasirinkti 4u.gif siandien dvi uzregistravau siuntas, o kai trecia norejau apie 11.30 registruoti-vel neleido


O tai cia tik tam tikrom valandom veikia? blink.gif biggrin.gif Nu va... Jau kam pazadejau siandien vakare sekimo nr atsiusti, gali buti kad rytoj tik atsiusiu, nes dar neleidzia uzregistruoti Jusu siuntinuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2014 04 01, 15:53)
O tai cia tik tam tikrom valandom veikia?  blink.gif  biggrin.gif Nu va... Jau kam pazadejau siandien vakare sekimo nr atsiusti, gali buti kad rytoj tik atsiusiu, nes dar neleidzia uzregistruoti Jusu siuntinuku  4u.gif


is tikruju tai nesuprasi kaip veikia, buna ryte pastringa, buna diena doh.gif esu ne karta ir vakare is pirmo karto uzregistravus siuntini, kartais pavyksta tik is kokio antro trecio karto ax.gif
Atsakyti
Prasau padekite help.gif help.gif help.gif
noriu is boots.com pirkti vezimuka, kadangi suma nemaza, tai labai norejau pasinaudoti 10 proc. nuolaidos kodu, radau ju net kelis, bet nei vienas netinka, raso invalid ar kazka panasiai.
Kodel taip yra, ka as ne taip gal darau doh.gif visgi susitaupytu beveik 20 svaru unsure.gif

aciu kuri patars ka ne taip darau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2014 04 01, 16:28)
Prasau padekite  help.gif  help.gif  help.gif
noriu is boots.com pirkti vezimuka, kadangi suma nemaza, tai labai norejau pasinaudoti 10 proc. nuolaidos kodu, radau ju net kelis, bet nei vienas netinka, raso invalid ar kazka panasiai.
Kodel taip yra, ka as ne taip gal darau  doh.gif  visgi susitaupytu beveik 20 svaru  unsure.gif

aciu kuri patars ka ne taip darau  4u.gif


gal neatitnka salygu, pasiskaitykit, kam galioja kodukas 4u.gif manau, kad galioja tik vaistams, kosmetikai ir panasiai...
Atsakyti