Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

Sveikos

dar laukiu norinciu pirkti is violey.com kad surinkti iki nemokamos siuntos i LT , Kaunas, i kitus miestus galiu persiusti 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

Pirkciau is amazon.co.uk tiesiai i LT. Gal kam reikia kokios smulkmeneles siuntimo islaidoms pasidalinti. Miestas Kaunas, bet galiu persiusti.
Atsakyti
Sveikos, niekada nepirkau is Amazon, ar yra galimybe parsisiusti si kraujospudzio aparata i Lietuva tiesiogiai, ar tik per tarpininke pirkti?:
http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 30, 13:23)
gal galima placiau? nes mes keliaujam, todel ja ir susigundziau, tikiuos neprireiks, bet maza ka, noretus zinot ko galima tiketis...


Aš taip pat turiu American ekspress kortelę. Pirkau tik iš iherb ir yoox, kitur nebandžiau. Lietuvoje daug kur taip pat nepriima. O dėl draudimo tai reikia įvertinti, kad kelionių draudimas yra firmos "BTA". Tuom viskas ir pasakyta. Kai keliauju, aš įsigiju normalios draudimo įmonės draudimą ir ramu. O AE kortelę turiu dėl grąžos, pigių pavedimų ir bilietų į kiną.
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2014 03 30, 12:39)
Užsakinėsiu išMANGOOUTLET.com
Yra papildoma 20% nuolaida. iki rytoj  mirksiukas.gif
Rinkčiau iki nemokamo siuntimo.
saldus.pirkiniai@gmail.com
Vilnius, bet galiu ir persiusti  mirksiukas.gif

truksta apie 30eur mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 03 30, 18:47)
Aš taip pat turiu American ekspress kortelę. Pirkau tik iš iherb ir yoox, kitur nebandžiau. Lietuvoje daug kur taip pat nepriima. O dėl draudimo tai reikia įvertinti, kad kelionių draudimas yra firmos "BTA". Tuom viskas ir pasakyta. Kai keliauju, aš įsigiju normalios draudimo įmonės draudimą ir ramu. O AE kortelę turiu dėl grąžos, pigių pavedimų ir bilietų į kiną.


tai kad nebeduoda bilietų
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2014 03 30, 18:45)
Sveikos, niekada nepirkau is Amazon, ar yra galimybe parsisiusti si kraujospudzio aparata i Lietuva tiesiogiai, ar tik per tarpininke pirkti?:
http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE

Galima ir tiesiai I lt
Jei nieks nepasikeite, apie 6 sv fiksuotas mokestis (nepriklaudomai kiek pirksit) plius uz kiekviena kilograma spie 0.56 sv/kg.
Atsakyti
http://www.everything5pounds.com
Gal kas Elektrenuose renkat arba Kaisiadoryse?
Atsakyti
Rytoj pirksiu sportsdirect, kvieciu prisijugti. Klaipeda, jei nedaug galiu persiust. iki rytojaus vakaro krepseliu laukiu alinalatakiene@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
Ar kam nors pavyksta Tesco rūbuose apsipirkt? g.gif Kiek bespaudžiu Chekout, meta atgal krepšin mad.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 03 30, 22:12)
Ar kam nors pavyksta Tesco rūbuose apsipirkt? g.gif Kiek bespaudžiu Chekout, meta atgal krepšin mad.gif

man va taip trecia diena mete... bet pirkau su american express korta, o pries 15 min su kita - praejo...
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 03 30, 22:12)
Ar kam nors pavyksta Tesco rūbuose apsipirkt? g.gif Kiek bespaudžiu Chekout, meta atgal krepšin mad.gif

vakar pirkau - viskas ok. Siandien net jau issiunte - ko niekad nebuvo, sekmadieniais niekad neissiusdavo ax.gif
Atsakyti