Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

QUOTE(Kriiste @ 2014 03 29, 21:12)

kelioniu draudima visai seimai, metu gale 1% sugryzta i kortele, pavedimai i kitus bankus tik 60 cnt, uz santaupas moka palukanas, o siaip emem paskola, tai buvom priversti issiimti, kad gauti geresnes salygas... O man islaikyt dvi korteles - pobrangiai pasirode... blush2.gif

su draudimu susiduriau doh.gif doh.gif doh.gif aciu daugiau nenoriu smile.gif nesuzavejo ji musu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2014 03 30, 11:16)
Ar jau visos crocs mergaitiškomis populiariomis basutėmis apsirūpinusios?  blush2.gif Aš nor sir ėmiau didesnes, bet vis tiek mazos, reikia diddesnių, o sąžinė neleidžia permokėt perkant iš skelbimų  blush2.gif


O kokį dydį turite? Aš 10 ėmiau dukrytei. Bet didokos, vis dėl to reikėjo imt 9.. tik tiek, kad jai baisiai patiko, tai kelis kartus po kambarį nešiojo smile.gif kad ir didelės biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 03 30, 12:17)
su draudimu susiduriau  doh.gif  doh.gif  doh.gif aciu daugiau nenoriu  smile.gif nesuzavejo ji musu  blush2.gif


gal galima placiau? nes mes keliaujam, todel ja ir susigundziau, tikiuos neprireiks, bet maza ka, noretus zinot ko galima tiketis...
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 03 30, 12:17)
su draudimu susiduriau  doh.gif  doh.gif  doh.gif aciu daugiau nenoriu  smile.gif nesuzavejo ji musu  blush2.gif



QUOTE(Kriiste @ 2014 03 30, 12:23)
gal galima placiau? nes mes keliaujam, todel ja ir susigundziau, tikiuos neprireiks, bet maza ka, noretus zinot ko galima tiketis...



aha man irgi įdomu, kas negerai su tuo draudimu?

(iš mano turimų 3 kreditinių tik šita ir teturi draudimą)
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2014 03 29, 20:40)
Rytoj, iskart po papildymo, pirksiu is http://www.everythin...ivals-c-40.html. Laukiu prisijungianciu. Rinksiu, kad preke 26-27Lt gautusi. Swedbank. Vilnius arba galiu persiusti 4u.gif

Uzsakyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 30, 13:23)
gal galima placiau? nes mes keliaujam, todel ja ir susigundziau, tikiuos neprireiks, bet maza ka, noretus zinot ko galima tiketis...

tiesiog negavom draudimo nes prasidejo nebutu dalyku reikalavimai , ivairiausiu israsu ir baisus laiko tempimas ,neskaitau nesiskaitymo ir neva reikalauji kas tau nepriklauso doh.gif mes su seima labai daug keliaujam po tos pamokos dabar perkam visada draudimus koretelem nepasitikim 4u.gif net banko darbuotojos pripazino kas pasikeitus draudimui dabar taip yra 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2014 03 30, 13:43)
aha man irgi įdomu, kas negerai su tuo draudimu?

(iš mano turimų 3 kreditinių tik šita ir teturi draudimą)

nelabai jau viska ir pamenu , tik is uzsienio vyras net pasiskambino i agentura paklausti ka paimti draudimui doh.gif bet jiems to nepakako , tik dar gerai pamenu kad pradejo reikalauti vertimu ivairiu kurie butu daugiau kainave negu buvo sumoketa doh.gif



Pirksi SD priimsiu su maziu krepsiuku pasidalinti 8,33 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 30 kovo 2014 - 13:05
Gal butu norinciu jungtis E5 g.gif
Atsakyti
Sveikos,
tikriausiai jau daug kartų buvo šnekėta, bet kai nereikėjo, tai ir neatkreipiau dėmesio. Neseniai savo vardu pirkau iš mytoys.de ir panaudojau tą pirmo pirkimo nuolaidą. Dbr sugalvojau dar šį bei tą nusipirkti, ir pirkčiau vyro vardu, kad vėl panaudoti pirmo pirkimo nuolaidą, bet namų adresas tai tas pats. Kaži ar suteiks tą nuolaidą, gal kas taip esat pirkę ?
Atsakyti
QUOTE(Rudens vaikas @ 2014 03 30, 13:20)
O kokį dydį turite? Aš 10 ėmiau dukrytei. Bet didokos, vis dėl to reikėjo imt 9.. tik tiek, kad jai baisiai patiko, tai kelis kartus po kambarį nešiojo smile.gif kad ir didelės biggrin.gif

turėjau J1, reikia J2 smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar pirkote is cia http://www.aliexpres...CFdShtAodbXsAQg

ar yra muitai, nuo kokios sumos? aciu
Atsakyti
QUOTE(Orinta87 @ 2014 03 30, 14:50)
Merginos, ar pirkote is cia http://www.aliexpres...CFdShtAodbXsAQg

ar yra muitai, nuo kokios sumos? aciu

čia kinija, tad visa info pirmam puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2014 03 30, 11:49)
Sveikos,

jeigu kas pirktu iš crocs.eu prisijungčiausu viena pora uz 29,99 (50 proc. nuolaida taikoma), dar turiu 20 proc. koduką ir gerai būtų, kad siuntimas nemokamas būtų. Kaunas, bet tinka Šiauliai ir Vilnius


o aš mielai prie ko nors prisijungčiau su 59.99, kuriem taiko 50proc. kitai porai ax.gif
Atsakyti