Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

Landsend ir is usa be etikeciu ateina wink.gif Gap irgi megsta be etikeciu siusti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 03 29, 21:51)
Landsend ir is usa be etikeciu ateina wink.gif Gap irgi megsta be etikeciu siusti wink.gif

aš namuose turiu dar du naujus daiktus. vienas pirktas iš us per tarpininkę, kitas iš uk (pati pirkau). Abu daiktai be etikečių doh.gif Vieną turbūt teks pardavinėt, nes greičiausiai vaikas išaugs nespėjus pranešiot. Tai kaip parduot nesukeliant pirkėjui įtarimų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 03 29, 13:01)
nezinau ar sutapimas bet tesco maisto man neleido  4u.gif


Tesco maistą aplamai blokuoja ir neleidžia pirkti UK adresu unsure.gif

QUOTE(Audry @ 2014 03 29, 21:48)
Gal perkancios is landsend, atkreipet demesi, ar gaunat daiktus su etiketem? g.gif


Kad ir mano ko gero be etikečių buvo, kažkaip neatmenu aš jų g.gif O kad įtarimo nesukelt, niu kad tokie atkeliavo, ką daryt cool.gif Arba gal nukirpau pvz, galvojau nešios, o išaugo, maža kas biggrin.gif Laredoute irgi gi būdavo dažnai be etikečių rolleyes.gif
Atsakyti
Skelbime nerasot,kad su etiketem,tai pirkejos ir neturetu kabintis smile.gif plius lankstymo zymes buna,kad matosi. To nebus pas nesiota daikta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 03 29, 21:48)
Gal perkancios is landsend, atkreipet demesi, ar gaunat daiktus su etiketem? g.gif
Gavau striuke, kuri man netiko, tai per skelbimus pardaviau. Gavusi mergaite nusistebejo, kad be etikeciu. O as net nepasiziurejau dedama skelbima doh.gif dabar pasitikrinu kitus turimus naujus daiktus, ziuriu , kad ir tie be etikeciu g.gif kazin, ar cia tik pas mane taip? g.gif


Nebuvo ir pas mane etikeciu. Visa info ant maiseliu.
Atsakyti
kame esme gali buti?
noriu pirkti clothingattesco.com
paspaudziu place order. ir bando vis susisiekti su banku, bet niekaip ir nesusisiekia, ir nenuperku
Atsakyti
sveikos,

gal žinot, ar yra kokių turkiškų parduotuvių (rūbų), siunčiančių į lt? 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kažkieno vaikai turi Crocs Chameleons™ Translucent Clog ?
Gal galėtumėt pamatuoti C10/11 arba C12/13 paduką? Būčiau labai dėkinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ar jau visos crocs mergaitiškomis populiariomis basutėmis apsirūpinusios? blush2.gif Aš nor sir ėmiau didesnes, bet vis tiek mazos, reikia diddesnių, o sąžinė neleidžia permokėt perkant iš skelbimų blush2.gif
Atsakyti
Užsakinėsiu išMANGOOUTLET.com
Yra papildoma 20% nuolaida. iki rytoj mirksiukas.gif
Rinkčiau iki nemokamo siuntimo.
saldus.pirkiniai@gmail.com
Vilnius, bet galiu ir persiusti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2014 03 29, 13:57)
Čia jūs Į LT bandot užsisakyti? Neišeis. JAV parduotuvė, siunčianti tik JAV teritorijoj, kreipkitės į tarpininkes  4u.gif

ačiū už atsakymą, mėginsiu ieškot tarpininkų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

jeigu kas pirktu iš crocs.eu prisijungčiausu viena pora uz 29,99 (50 proc. nuolaida taikoma), dar turiu 20 proc. koduką ir gerai būtų, kad siuntimas nemokamas būtų. Kaunas, bet tinka Šiauliai ir Vilnius
Atsakyti