Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

QUOTE(Nike76 @ 2014 03 29, 19:30)
sveiki, kaip tik turiu Nike is vaiku skyriaus 5,5, tai raso 24 cm ant etiketes, tai man su 37,5 dydziu kaip tik  4u.gif



QUOTE(Muzika mano siela @ 2014 03 29, 19:37)
Nike mažinti sportbačiai yra (reikia puse dydzio didesnio)



ačiū labai. turiu nike iš moterišku. tai ant uk 5 rašo 38dydis 24cm. tinka. o va reebokai uk 5 38eu rašo 24,5cm irgi tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 29, 19:39)
nu man va teip va raso:
Depending on the type of card you use, you may be taken to the secure Verified by Visa or Mastercard SecureCode site for credit card validation. You will be returned to tesco.com/clothing once this process is complete.

nesuprantu ir neviltis jau ima ir panika...

na, mane po sio uzraso numeta i seb puslapeli, kur turi sms koda suvesti smile.gif swed gal slaptazodi suvesti, nzn smile.gif o ka american express tuo klausimu turi? smile.gif
Atsakyti
Ar galit parasyti ar yra koks dabar crocs kodas be 5proc. , kiek zinau budavo 20proc. pirmam apsipirkimui ar jis veikia?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 29, 19:36)
beda sakai g.gif , kad jie labai daug maloniu pasiulymu pasiule man... g.gif  nebeturiu senos...

ka jau jie ten pasiule g.gif turiu daug metu jokios naudos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(NNata @ 2014 03 29, 20:35)
Ar galit parasyti ar yra koks dabar crocs kodas be 5proc.  , kiek zinau budavo 20proc. pirmam apsipirkimui ar jis veikia?

naujienlaiski uzsisakykit nauju pastu ir gausit koduka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 03 29, 19:37)

naujienlaiski uzsisakykit nauju  pastu ir gausit koduka  4u.gif


o uzsakyma tada daryt su tuo email kur uzsakiau naujienlaiski ar savo senuoju leidzia?
Atsakyti
Turi leist su senuoju, nebent kas pasikeite.
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2014 03 29, 20:39)
o uzsakyma tada daryt su tuo email kur uzsakiau naujienlaiski ar savo senuoju leidzia?

galima ir senuoji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 03 29, 19:11)
na, mane po sio uzraso numeta i seb puslapeli, kur turi sms koda suvesti smile.gif swed gal slaptazodi suvesti, nzn smile.gif o ka american express tuo klausimu turi? smile.gif


nzn, neimeta i joki langa... i joki puslapi... atgal i krepsi tik... neraso kad pirkimas neivykes ar kortele atmesta - nieko neraso, bet pirkimas irgi neivyksta, krepsys pilnas lieka...

QUOTE(bbiitute @ 2014 03 29, 19:37)
ka jau jie ten pasiule  g.gif  turiu daug metu jokios naudos  4u.gif


kelioniu draudima visai seimai, metu gale 1% sugryzta i kortele, pavedimai i kitus bankus tik 60 cnt, uz santaupas moka palukanas, o siaip emem paskola, tai buvom priversti issiimti, kad gauti geresnes salygas... O man islaikyt dvi korteles - pobrangiai pasirode... blush2.gif
Atsakyti
Rytoj, iskart po papildymo, pirksiu is http://www.everythin...ivals-c-40.html. Laukiu prisijungianciu. Rinksiu, kad preke 26-27Lt gautusi. Swedbank. Vilnius arba galiu persiusti 4u.gif
Atsakyti
Ar kam nors pavyko šiandien išsiųsti siuntinį per tarpmergaičių? Bandau nuo pat ansktyvo ryto doh.gif doh.gif Man tai skubu, o vis neleidžia pasirinkt terminalo. Paskutiniu metu ištisai stringa, ypač savaitgaliais..
Atsakyti
Gal perkancios is landsend, atkreipet demesi, ar gaunat daiktus su etiketem? g.gif
Gavau striuke, kuri man netiko, tai per skelbimus pardaviau. Gavusi mergaite nusistebejo, kad be etikeciu. O as net nepasiziurejau dedama skelbima doh.gif dabar pasitikrinu kitus turimus naujus daiktus, ziuriu , kad ir tie be etikeciu g.gif kazin, ar cia tik pas mane taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 03 29, 21:48)
Gal perkancios is landsend, atkreipet demesi, ar gaunat daiktus su etiketem? g.gif
Gavau striuke, kuri man netiko, tai per skelbimus pardaviau. Gavusi mergaite nusistebejo, kad be etikeciu. O as net nepasiziurejau dedama skelbima doh.gif dabar pasitikrinu kitus turimus naujus daiktus, ziuriu , kad ir tie be etikeciu g.gif kazin, ar cia tik pas mane taip? g.gif


as pirkau palta - tai jis su etiketem buvo (pamenu kaip nukirpau), o del savo vyru striukiu - suabejojau... nepamenu, bet jau ziemai suvakumuota - ner kaip paziuret...
Atsakyti