Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

QUOTE(bbiitute @ 2014 03 29, 13:10)
tesco buvo man pirmas kartas kaip blokavo , visur kitur jokiu problemu  4u.gif
Gal kas turi uzsilikusi nextdirect koduka  ax.gif  buciau labai dekinga  4u.gif


Turiu neisnaudotus gal tris, bet tie kodai galiojo iki nauju metu, o siuo metu kiek zinau nera jokiu kodu schmoll.gif. Gaunu visus katalogus I namus bet kodu senai jau nera verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 29 kovo 2014 - 16:58
QUOTE(flexy @ 2014 03 29, 15:59)
Tada keista...Korteles galiojimas nepasibaiges? Ji nera uzblokuota banko? Buna, kad uzblokuoja, kai isnaudoji kredita ir laiku nepapildai saskaitos...


tai kad kortele tik pries savaite gauta, neuzblokuota tikrai ir nesu ja pirkus uzsienyje, tik IKI...
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2014 03 29, 17:56)
Turiu neisnaudotus gal tris, bet tie kodai galiojo iki nauju metu, o siuo metu kiek zinau nera jokiu kodu schmoll.gif. Gaunu visus katalogus I namus bet kodu senai jau nera verysad.gif

Ech kaip gaila smile.gif ka keliauju pirkti be kodu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 29 kovo 2014 - 17:08
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 29, 13:21)
gal kas zino ar American Exspress kortele reik kazkur registruot del saugumo ar ne? Nu neduoda man tesco pirkt ir gana... Bankas citadele 4u.gif

as pirkdavu tesco rubus su ja ir daznai - ne karto neturejau problemu.
Vienintele vieta, kur man nepavyko apmoketi - aliexpress, kitur be problemu
Atsakyti
pagelbėkit kas turit paauglius biggrin.gif

gal kurios vaikas , o gal pačios perkat iš vaikų skyriaus batus. nike uk 5,5.. kiek cm rašo viduje g.gif bet būtinai iš vaikų skyriaus nes skiriasi dydžiai g.gif
šiaip nešioju 38dydi. uk5,5 rašo 38,5 g.gif įdomu kiek viduje cm. nes reeboku pas mane 24,5cm viduje g.gif 4u.gif

ačiū kas pagelbės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2014 03 29, 17:21)
as pirkdavu tesco rubus su ja ir daznai - ne karto neturejau problemu.
Vienintele vieta, kur man nepavyko apmoketi - aliexpress, kitur be problemu

gal numanot ka as ne taip darau? blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kaip dabar su uzsakymais is braskiu, labai seka, mokescius dalina? Yra galimybe susigrazinti?
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 03 29, 17:29)
pagelbėkit kas turit paauglius biggrin.gif

gal kurios vaikas , o gal pačios perkat iš vaikų skyriaus batus. nike uk 5,5.. kiek cm rašo viduje  g.gif  bet būtinai iš vaikų skyriaus nes skiriasi dydžiai  g.gif
šiaip nešioju  38dydi. uk5,5 rašo 38,5  g.gif  įdomu kiek viduje cm. nes reeboku pas mane 24,5cm viduje  g.gif  4u.gif

ačiū kas pagelbės  4u.gif

sveiki, kaip tik turiu Nike is vaiku skyriaus 5,5, tai raso 24 cm ant etiketes, tai man su 37,5 dydziu kaip tik 4u.gif
Atsakyti
Kriste, įsigijai bėdą smile.gif, geriau pirk su sena korta smile.gif

QUOTE(flexy @ 2014 03 29, 15:59)
Tada keista...Korteles galiojimas nepasibaiges? Ji nera uzblokuota banko? Buna, kad uzblokuoja, kai isnaudoji kredita ir laiku nepapildai saskaitos...


Aš nors išnaudojus buvau kreditą iki paskutinio cento, bet 50 Lt. vis tiek nurašė už kortelės mokestį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 03 29, 18:34)
Kriste, įsigijai bėdą smile.gif, geriau pirk su sena korta smile.gif
Aš nors išnaudojus buvau kreditą iki paskutinio cento, bet 50 Lt. vis tiek nurašė už kortelės mokestį biggrin.gif


beda sakai g.gif , kad jie labai daug maloniu pasiulymu pasiule man... g.gif nebeturiu senos...
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 03 29, 17:29)
pagelbėkit kas turit paauglius biggrin.gif

gal kurios vaikas , o gal pačios perkat iš vaikų skyriaus batus. nike uk 5,5.. kiek cm rašo viduje 

ačiū kas pagelbės  4u.gif

Nike mažinti sportbačiai yra (reikia puse dydzio didesnio)
Atsakyti
nu man va teip va raso:
Depending on the type of card you use, you may be taken to the secure Verified by Visa or Mastercard SecureCode site for credit card validation. You will be returned to tesco.com/clothing once this process is complete.

nesuprantu ir neviltis jau ima ir panika...
Atsakyti