Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

QUOTE(Kriiste @ 2014 03 29, 12:31)
gal galit paklausti ar tesco perka? Zodziu neturejau problemu - isigijau kito banko kreditine doh.gif  Negana kad tesco negaliu nupirkt, tai dar vakar fresh markete neleido atsiskaityt - kosmaras kazkoks... doh.gif


Gal neaktyvuota korta?
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 03 29, 12:42)
Gal neaktyvuota korta?

tai kad aktyvuota - nes IKI apsipirkau...
Atsakyti
QUOTE(Vėtrūnė @ 2014 03 29, 12:10)
Labas,
mėginau užsisakyti batukus iš čia http://www.6pm.com/...
viskas lyg ir gerai, bet kas tas Zip kodas, mėginau suvest visus įmanomus variantus, bet vistiek meta klaidą doh.gif Kas ne taip? 4u.gif

Čia jūs Į LT bandot užsisakyti? Neišeis. JAV parduotuvė, siunčianti tik JAV teritorijoj, kreipkitės į tarpininkes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 29, 13:31)
gal galit paklausti ar tesco perka? Zodziu neturejau problemu - isigijau kito banko kreditine doh.gif  Negana kad tesco negaliu nupirkt, tai dar vakar fresh markete neleido atsiskaityt - kosmaras kazkoks... doh.gif

turiu ax.gif registruoti niekur nereik mirksiukas.gif nezinau ar sutapimas bet tesco maisto man neleido 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 03 29, 13:01)
turiu  ax.gif  registruoti niekur nereik  mirksiukas.gif  nezinau ar sutapimas bet tesco maisto man neleido  4u.gif

nu maisto as neperku, o jums asda ir kitur leidzia? ar daug parduotuviu kur ji nepraeina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 29, 14:06)
nu maisto as neperku, o jums asda ir kitur leidzia? ar daug parduotuviu kur ji nepraeina? g.gif

tesco buvo man pirmas kartas kaip blokavo , visur kitur jokiu problemu 4u.gif


Gal kas turi uzsilikusi nextdirect koduka ax.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 29 kovo 2014 - 13:47
QUOTE(bbiitute @ 2014 03 29, 13:10)
tesco buvo man pirmas kartas kaip blokavo , visusr kitur jokiu problemu  4u.gif



bet ali jais atsiskaityt gi negalima, ar ne?
Atsakyti
Ar yra apsiperkanciu Tesco, rubu su American Express kortele?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 29, 13:21)
gal kas zino ar American Exspress kortele reik kazkur registruot del saugumo ar ne? Nu neduoda man tesco pirkt ir gana... Bankas citadele 4u.gif


Registruoti del saugumo niekur nereikia, jei neleidzia ja moketi-vadinasi ta parduotuve jos nepriima. Ar apmokant prie nurodytu korteliu yra American Express zenkliukas? Jei nera, vadinasi su ja neapsipirksite ax.gif

QUOTE(Maja Di @ 2014 03 29, 13:29)
Draugė su tokia kortele iš iherbo perka niekur neregistravus ax.gif .


Taip, iherb'e ji tinka, registruoti niekur nereikia

QUOTE(Kriiste @ 2014 03 29, 14:06)
nu maisto as neperku, o jums asda ir kitur leidzia? ar daug parduotuviu kur ji nepraeina? g.gif


Nesvarbu, maistas ar ne maistas, jei tos korteles nepriima, tai nesvarbu ka perkate, vadinasi ta parduotuve jos nepriima. Tesco nesu pirkus, bet turiu American Express, tai galiu pasakyti, kad nemzai kur sia kortele internetu priima, bet tikrai ne visur, lygiai taip pat ir parduotuvese ne visose ja priima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flexy @ 2014 03 29, 14:47)
Ar apmokant prie nurodytu korteliu yra American Express zenkliukas? Jei nera, vadinasi su ja neapsipirksite ax.gif



yra...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 29, 16:33)


Tada keista...Korteles galiojimas nepasibaiges? Ji nera uzblokuota banko? Buna, kad uzblokuoja, kai isnaudoji kredita ir laiku nepapildai saskaitos...
Atsakyti
Labas. Ar būna Gap.eu dar papildomų kodų 30% kaip
anksčiau? Rašėte, kad jau lyg dviejų vienu metu nebegalima naudot (su -15%), tai kaip? Nežinau, ar laukti. Ačiū kas atsakys
Atsakyti