Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

QUOTE(giedrute_o @ 2014 03 28, 15:59)
Siandien pagaliau gavau is healthypeach eye q baby smile.gif

Kas atvežė? Skambino prieš vežant?

Aš negavau... ir neparašo jie man shipping numerio..
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2014 03 29, 09:29)
Kas atvežė? Skambino prieš vežant?

Aš negavau... ir neparašo jie man shipping numerio..


Kas jungesi prie manes, as dar taip pat negavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2014 03 29, 10:33)
Kas jungesi prie manes, as dar taip pat negavau  smile.gif

Aš irgi dar negavau, nors tikėjausi, kad per savaitę atkeliaus unsure.gif
Atsakyti
Gal kas renka Tesco Vilniuje?
Atsakyti
Tai kaunietėms nei vienai nereik šampūnų/balzamų daugiau? Imkit kokiom Velykom ar mamų dienai dovanų į priekį smile.gif, trūksta 4 bambalių iki nemokamo pristatymo:
http://selective.lt/...c-flair-akcijos
Atsakyti
Aš planuoju pirkti Tesco rūbelius Vilniuje. Tiek nedaug reikia, tad galvoju ką čia man daryti, gal kompaniją parinkti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Adra @ 2014 03 29, 10:09)
Gal kas renka Tesco Vilniuje?

Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 29, 09:29)
Gal kas gali pasakyti, ar pasikeitė pirkanglijoje.lt adresas? nes pirkau paskutini kartą prieš daugiau nei metus, dabar žiūriu duoda tik patvirtintiems nariams, bet aš kai ir turiu adresą, bet galvoju ar jis nepasikeitė g.gif

pasikeite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 03 29, 08:25)
freebiai persikraustė į trialus ir tapo truputį mokami rolleyes.gif tarp kitko jau ir pasta

Tiksliai, šiandien jau ir paties frybių skyrelio nebesimato...


QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 29, 09:29)
Gal kas gali pasakyti, ar pasikeitė pirkanglijoje.lt adresas? nes pirkau paskutini kartą prieš daugiau nei metus, dabar žiūriu duoda tik patvirtintiems nariams, bet aš kai ir turiu adresą, bet galvoju ar jis nepasikeitė g.gif

Pasikeitė 4u.gif
Jei esat kada nors jiems mokėjusi internetu, tada prisijunkite prie savo paskyros, ten turėtumėt rasti naująjį adresą. O jei ne, tada žiūrėkit jų tinklapy - parašyta visa procedūra.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 29, 09:29)
Gal kas gali pasakyti, ar pasikeitė pirkanglijoje.lt adresas? nes pirkau paskutini kartą prieš daugiau nei metus, dabar žiūriu duoda tik patvirtintiems nariams, bet aš kai ir turiu adresą, bet galvoju ar jis nepasikeitė g.gif

pasikeitė, bet Jūs jį galite gauti, tik patvirtinusi savo tapatybę, kaip nurodyta jų puslapyje
jeigu kada nors mokėjote iš savo sąskaitos, tai naujas adresas matysis skiltyje "Mano info" Jūsų profilyje, jeigu ne - tada reikia pasitvirtinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 03 29, 11:13)
Tai kaunietėms nei vienai nereik šampūnų/balzamų daugiau? Imkit kokiom Velykom ar mamų dienai dovanų į priekį smile.gif, trūksta 4 bambalių iki nemokamo pristatymo:
http://selective.lt/...c-flair-akcijos

bet pristatymas, jei neklystu tik 10 lt, tai gal sia suma butu galima pasidalinti pagal bambaliu kieki g.gif 4u.gif
Atsakyti
hmmm...visad PA mokėdavau pavedimu, bet nėra adreso..tačiau jie man skype buvo siuntę prieš naujus metus, kai atmetinėjo TBS užsakymus. davė savo alternatyvų adresą kuris labai panašus į buvusį, tai gal tas ir yra naujas.. g.gif
žodžiu, einu patvirtint narystę
Atsakyti
junkites prie unserekleineapotheke.de.

truksta dar keliu merginu ir uzsakinesiu smile.gif
pastas laura.lasinskaite@gmail.com
Atsakyti