Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

QUOTE(debesiuke:) @ 2014 03 25, 13:28)
O su tais svingiais vaikai lengvai vaziuoja lauke? Na mes važinėtume parke, tai asfaltas ne idealiausio lygumo  biggrin.gif Aš tuoj jiems visko pripirksiu  doh.gif

asfaltas tai nieko, bet jei plyteles issikraipiusios ir vaikas sunkesnis tai jau ne kaip isvinguriuoja
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 03 25, 14:28)
O su tais svingiais vaikai lengvai vaziuoja lauke? Na mes važinėtume parke, tai asfaltas ne idealiausio lygumo  biggrin.gif Aš tuoj jiems visko pripirksiu  doh.gif


Na taip, mes vazinejam saligatviu lygiom plytelem arba savo gatvej ant gana lygaus asfalto. Ten kur issiklaipiusios plyteles arba labai grubletas asfaltas paciam vaikui nemalonu vaziuoti
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif 4u.gif

Ryt http://www.sportsdirect.com/ 4u.gif Kaunas,galiu siųst 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 25 kovo 2014 - 13:46
QUOTE(MAdene @ 2014 03 25, 13:10)
second.gif
Ermitaze yra visokiu ir maciau reklama, kad lyg 25-26 dienom visoms prekems bus 25% nuolaida  4u.gif
Ačiū 4u.gif Reiks nuvažiuot, nebūčiau sugalvojus ermitaže jų ieškot smile.gif
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 25, 14:38)
asfaltas tai nieko, bet jei plyteles issikraipiusios ir vaikas sunkesnis tai jau ne kaip isvinguriuoja
QUOTE(shine @ 2014 03 25, 14:44)
Na taip, mes vazinejam saligatviu lygiom plytelem arba savo gatvej ant gana lygaus asfalto. Ten kur issiklaipiusios plyteles arba labai grubletas asfaltas paciam vaikui nemalonu vaziuoti
Ačiū mamos už nuomones 4u.gif Turbūt liksim prie vabaliuko, pusantrų metų vaikui tinkamesnis. Tik irgi vis dar abejoju ar ji įveiks parko takelius..
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 03 25, 13:01)
Primenu, kad šiandien perku E5 4u.gif

Jau apsipirkot?
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 03 24, 23:00)
Ačiū visoms pasisakiusioms mamytėms  4u.gif  Jamsiu ir aš  biggrin.gif  Brolis tai su balansiniu važiuoja, o mažajai irgi kažko reik. Tik abejojau ar pavažiuos ji lauke asfaltu, nes ratukai maži atrodo. Bet kai tiek teigiamu atsiliepimų, tai bandysim pirkt smile.gif



Asfaltu vaziuoja. Patikrinta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 03 25, 15:13)
Jau apsipirkot?


dar ne smile.gif
nu taip sunkiai renkasi, kad... doh.gif
Atsakyti
Primenu - renku SD Vilniuje. Planuoju pirkti šiandien vakare. Būt labai gerai dar bent vienas krepšelis. Kviečiam prisijungti.
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 03 25, 14:21)
dar ne smile.gif
nu taip sunkiai renkasi, kad...  doh.gif

Pažiūrėsiu ar kas gero belikę.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 03 25, 15:13)
Jau apsipirkot?

Prašom jungtis, tada visom pigiau bus biggrin.gif
Atsakyti
Neber verysad.gif
Atsakyti
Toks klausimas. Pirkau per ebay azietiškos kosmetikos. Negavau per nurodytą laiką, parašiau pardavėjau, paklausiau, ką darom. Pasiūlė grąžinti pinigus, o jei gausiu prekę, atgal atvest smile.gif grąžino lt. O va šian, po poros savaičių nuo Lt grąžinimo, atneša paštas man siuntinį. Mėginu padaryt mokėjimą per paypalą. Per ebay viskas aišku, viskas mygtuko paspaudiu. O dabar kaip suprantu, per paypalą tiesiogiai jungtis reik ir tiesiog suvesti el.paštą gavėjo? Ir kaip su mokesčiais? Jei man brangiau gaunas su mokesčiais, nei kad būčiau pirkus ebay, tai palikti mokesčius pardavėjui?..
Atsakyti