Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 217 tema

QUOTE(Kriiste @ 2014 03 26, 20:42)
Renku Tesco iki nemokamo siuntimo, siusiu per Tuki, nebent koks kodukas yra, tada tiesiai... Panevezys 4u.gif

yra nuolaida jei perkate sale prekių už 25 svarus numinusuoja 5 svarus su kodu FFSPRING 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 26 kovo 2014 - 20:56
QUOTE(egliosha @ 2014 03 26, 20:55)
yra nuolaida jei perkate sale prekių už 25 svarus numinusuoja 5 svarus su kodu FFSPRING 4u.gif


cia perkant i LT? Tada super - zodziu pirma renkames, paskui jau galvosim kaip siustis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 26, 20:58)
cia perkant i LT? Tada super - zodziu pirma renkames, paskui jau galvosim kaip siustis 4u.gif

čia bet kokiu siuntimu man atrodo. pabandymui sumečiau krepšiuka vien ne sale prekių (netaikė kodo), tada mišrų už 50 svarų, tai numinusavo 5 svarus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2014 03 26, 21:01)
čia bet kokiu siuntimu man atrodo. pabandymui sumečiau krepšiuka vien ne sale prekių (netaikė kodo), tada mišrų už 50 svarų, tai numinusavo 5 svarus 4u.gif


aciu, aisku smagiau butu kad 10 svaru duotu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 26, 21:04)
aciu, aisku smagiau butu kad 10 svaru duotu lotuliukas.gif

seniai laukiu nesulaukiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Pabambesiu.
Nesuprantu, kaip dirba pasto kurjeriai. O ar express vadinasi. Nes jie mano siunta is amazon.de (DHL) pereme, kaip suprantu. Tai tris dienas nesulaukiu. Nei skambina, nieko. O as namuose nebuvau per tas dienas tik kelias valandas, tai ne gi jau toks sutapimas, kad butent tuo metu atvaziavo (neskambine). Jau kaip pikta.
Atsakyti
O aš dėl pačio pašto pabambėsiu bash.gif Vakar gavau lapuką, nulekiu paštan, pasirodo mano siuntinys visą mėnesį pašte voliojosi kažin kur nukištas doh.gif Nors prieš tai tikrai ne kartą ėjau klaust, lyg ir ieškojo skaitos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 26, 22:17)
Nesuprantu, kaip dirba pasto kurjeriai. O ar express vadinasi. Nes jie mano siunta is amazon.de (DHL) pereme, kaip suprantu.

o ar tikrai pas kurjerius? ka sako sekimas? smile.gif
kiek susiduriau, visada paskambina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 03 26, 23:14)
o ar tikrai pas kurjerius? ka sako sekimas? smile.gif
kiek susiduriau, visada paskambina smile.gif


drinks_cheers.gif ir man paskambina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 26, 22:17)
Pabambesiu.
Nesuprantu, kaip dirba pasto kurjeriai. O ar express vadinasi. Nes jie mano siunta is amazon.de (DHL) pereme, kaip suprantu. Tai tris dienas nesulaukiu. Nei skambina, nieko. O as namuose nebuvau per tas dienas tik kelias valandas, tai ne gi jau toks sutapimas, kad butent tuo metu atvaziavo (neskambine). Jau kaip pikta.

Man taip buvo su jovariu, laukiau kurjerių kaip visad, nes nuorodoj rodė, kad kurjeriai vežė, o atsitiktinai nueinu į paštą iherbinio siuntinuko, sako jum dar 1 neregistruotas yra ax.gif . Bet dar pasigedus nebuvau, gal kokios 3 dienos praėjo kai turėjau gaut, jau būčiau pradėjus "teisybės ieškot" lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 03 26, 23:33)
Man taip buvo su jovariu, laukiau kurjerių kaip visad

visai kitaip atrodo sekimas LT, kai kurjeriai veza ir kai paste buna smile.gif tuos paprastus skaicius galima post.lt pasitikrinti smile.gif o javari ir nereg. kartais siuncia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 03 26, 23:42)
visai kitaip atrodo sekimas LT, kai kurjeriai veza ir kai paste buna smile.gif tuos paprastus skaicius galima post.lt pasitikrinti smile.gif o javari ir nereg. kartais siuncia smile.gif

Dabar jau bijau pameluot, susimutinau, bet rodos sekime pradžioj matės, kad kurjeriai veža, bet per post.lt nebetikrinau kai gavau ax.gif . Žinau, kad kartais neregistruotus siunčia, bet tas bent man jau pasirodė buvo registruotas, pradžioj DHL rodė ax.gif . Bet gali būt ir ne tą pažiūrėjus buvau:geda2:, tada per išpardavimą nemažai siunčiausi ax.gif , o finale kai gavau pašte, net nebetikrinau sekimo nuorodoj ax.gif . Tada tik keista buvo, laukiau per kurjerius, o pašte gavau ir jokio lapuko namie nebuvo .
Atsakyti