Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

Na aš dar nesilaukiu bet kartą mačiau autike tokią situaciją kad ir dabar prisiminus norisi tą bibą išmest pro langą gun_bandana.gif Žodžiu sėdi boba ant vienos sėdynės, ant kitos tradiciškai pasidėjus savo tašę, vienoj stotelėj įlipa nestuke.gif aišku visos vietos užimtos tai ji taip mandagiai tos bobos paprašo ar galėtų vietoj jos tašės atsisėsti ir ką jūs galvoat? Boba vosu balsu kad užriaumojo Nėštumas neliga ir nevaidink čia blink.gif Ir sėdi sau toliau. Tai vienas vyras jai kai paaiškino tai su savo tašėm kitoj stotelėj išsigrūdo drinks_cheers.gif Tokias bobas tai ant laužo ir ne kitaip gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2007 01 22, 13:00)
Na aš dar nesilaukiu bet kartą mačiau autike tokią situaciją kad ir dabar prisiminus norisi tą bibą išmest pro langą gun_bandana.gif Žodžiu sėdi boba ant vienos sėdynės, ant kitos tradiciškai pasidėjus savo tašę, vienoj stotelėj įlipa  nestuke.gif  aišku visos vietos užimtos tai ji taip mandagiai tos bobos paprašo ar galėtų vietoj jos tašės atsisėsti ir ką jūs galvoat? Boba vosu balsu kad užriaumojo Nėštumas neliga ir nevaidink čia  blink.gif Ir sėdi sau toliau. Tai vienas vyras jai kai paaiškino tai su savo tašėm kitoj stotelėj išsigrūdo drinks_cheers.gif Tokias bobas tai ant laužo ir ne kitaip gun_bandana.gif



va va, o atrodo moterys turetu suprast viena kita.....
ash irgi kazhkaip daugiau ish vyru palaikymo sulaukiu...
Atsakyti
Su viesuoju transportu, beveik nevaziuoju. O jei vaziuoju tai tik su mikriuku. Ilipu karta i mikriuka, pilvas jau matesi, vietu kaip tik tuo metu nebuvo. Na ir ka.....niekas neuzleido atsiset. Net pasirode, kad kaip tik i mane niekas neziuriu, kad ne duok dieve zvilgsniai susitiks ir is ma ndagumo reiks uzleist vieta rolleyes.gif Praejimas, ten siauras isikibt ner i ka, na bet stovejau, o ka daryt rolleyes.gif
Atsakyti
Siandien prastovejau gal 15 stoteliu. Visi kaip susitare kazka pro langa labai idomaus stebejo g.gif O man taip kojas skaudejo, bet kas jiems... verysad.gif
Atsakyti
mamytes, bukit naglesnes, juk ne jiem gimdyt ir leliuka neshiot....o tikrai uzh save pastovet reikia....
kitos gali man prieshtaraut kad ka chia nervus gadintis, bet man tai tie nervai vienoj vietoj, ash apie save galvoju ir apie savo leliu....
juk jei apalpsiu, susileisiu ten kur, tai ka daryt? juk niekas nenuvesh manes i ligonine, niekas iki namu nepalydes....
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 01 22, 20:07)
Siandien prastovejau gal 15 stoteliu. Visi kaip susitare kazka pro langa labai idomaus stebejo  g.gif  O man taip kojas skaudejo, bet kas jiems...  verysad.gif

Dievulėliau, taigi reikia save saugoti... Čia seniai atrastas dėsnis - kai trulikan užeina nėštukė, ji pasidaro nematoma. Man buvo taip: prieš kelias dienas bevažiuojant truliku, paskambino MB. Na, ir ta pati situacija - žmonių pilna, sėdi mergiotės po paskaitų, vaikai po mokyklų, ant galinės sėdinės už stiklo bomžas miega ir arčiausiai manęs - pagyvenusi skrybelėta ponia ciklamenų spalva padažytom lūpom, amfiteatro arkų formos antakiais su sage... žodžiu, visu gražumu... ir aš stoviu, pilvas ojojoj kaip matosi... ale gi už lango kokie vaizdai... kokie kamščiai... žiūri ponia... o telefonas mano tai skamba. šiaip ne taip išsitraukiau, vos nenugriuvau ir pradėjau piktai kalbėt maždaug "gal galėtumei greičiau kalbėti, labai sudėtinga čia pusiausvyrą laikyt, niekas gi atsisėsti neužleidžia... " MB klausia:"Tai pasakyk kad tu nėščia". Sakau :"Aj, žmonės ir didesnių problemų turi - štai prieš mane ponia sėdi kiaulės akis įsidėjusi, žinai, kaip sunku žmogui, kai nieko aplink nemato..." Na ir toliau kalbu, tik žiūriu, ponia vis pro langą kažką įdomaus seka, o veido spalva tai kečiasi akyse iš kreidos baltumo į tą pačią ciklameninę... Visiems gerai.
Manau, kad mandagiai paprašius, bet kas užleistų nėštukei vietą, tik tiek kad prašyti velniškai nesinori. Ir atvirkščiai. Šiandien pakeliui į darbą man mergina pasisiūlė užleisti vietą, bet kad ir kaip jausčiausi, už tokį gražų poelgį nesmagu žmogų priverst stovėti...
Atsakyti
QUOTE(Ledute @ 2007 01 22, 21:45)
mamytes, bukit naglesnes, juk ne jiem gimdyt ir leliuka neshiot....o tikrai uzh save pastovet reikia....
kitos gali man prieshtaraut kad ka chia nervus gadintis, bet man tai tie nervai vienoj vietoj, ash apie save galvoju ir apie savo leliu....
juk jei apalpsiu, susileisiu ten kur, tai ka daryt? juk niekas nenuvesh manes i ligonine, niekas iki namu nepalydes....

man tai nors pilvuko dar nesimato,bet baisiai bloga ilgai stoveti,tai jau jei yra vieta tai atsisedu ir tikrai niekam neuzleidziu...na nebent jau tikrai reiktu...ir man tikrai vienodai,kad esu moksleive ir sedziu.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashiuke: 28 sausio 2007 - 11:56
QUOTE(pandorita @ 2007 01 23, 11:49)
Dievulėliau, taigi reikia save saugoti... Čia seniai atrastas dėsnis - kai trulikan užeina nėštukė, ji pasidaro nematoma. Man buvo taip: prieš kelias dienas bevažiuojant truliku, paskambino MB. Na, ir ta pati situacija - žmonių pilna, sėdi mergiotės po paskaitų, vaikai po mokyklų, ant galinės sėdinės už stiklo bomžas miega ir arčiausiai manęs - pagyvenusi skrybelėta ponia ciklamenų spalva padažytom lūpom, amfiteatro arkų formos antakiais su sage... žodžiu, visu gražumu...  ir aš stoviu, pilvas ojojoj kaip matosi... ale gi už lango kokie vaizdai... kokie kamščiai... žiūri ponia... o telefonas mano tai skamba. šiaip ne taip išsitraukiau, vos nenugriuvau ir pradėjau piktai kalbėt maždaug "gal galėtumei greičiau kalbėti, labai sudėtinga čia pusiausvyrą laikyt, niekas gi atsisėsti neužleidžia... " MB klausia:"Tai pasakyk kad tu nėščia". Sakau :"Aj, žmonės ir didesnių problemų turi - štai prieš mane ponia sėdi kiaulės akis įsidėjusi, žinai, kaip sunku žmogui, kai nieko aplink nemato..." Na ir toliau kalbu, tik žiūriu, ponia vis pro langą kažką įdomaus seka, o veido spalva tai kečiasi akyse iš kreidos baltumo į tą pačią ciklameninę... Visiems gerai.
Manau, kad mandagiai paprašius, bet kas užleistų nėštukei vietą, tik tiek kad prašyti velniškai nesinori. Ir atvirkščiai. Šiandien pakeliui į darbą man mergina pasisiūlė užleisti vietą, bet kad ir kaip jausčiausi, už tokį gražų poelgį nesmagu žmogų priverst stovėti...


oho, gerai tu cia pasnekejai telefonu ! biggrin.gif saunuole, tegu gedijas ta poniute smile.gif
Atsakyti
Jo... Kas tesybė, tas ne melas smile.gif Man irgi tenka važinėti viešuoju transportu, tai nuo tos dienos kai ėmė matytis pilvukas, tai yra užleidę atsisėsti tik vieną kartą ir tai ne vyrai, o jauna mergina, kas mane labiausiai nustebino blink.gif o vyrai tik užsisuka, lyg nieko nepastebėdami. schmoll.gif Net buvo toks įdomus atsitikimas man, kai važiavau autobusu, man pasidarė silpna pradėjau svirduliuot, na tikrai iš veido išraiškos galėjo matytis kad man pasidarė ****ą, tai jūs tik įsivaizduokit kol visai nesukniupau man nieks nepasiūlė atsisėsti doh.gif Žodžiu gėda man gyvent apsuptai tokios neišprususios visuomenės rate blush2.gif
Atsakyti
Man, kai buvau nėščia, tik vieną kartą viešajam transporte užleido atsisėsti. Tokia didelių gabaritų tetulytė. Aš jai labai dėkinga, nes po to karto, kai buvau nualpus ir prasiskėliau kaktą, labai bijojau ilgai stovėti.
Atsakyti
aš pastebėjau, kad vietą užleidžia arba vyrukai virš 40 arba moterys virš 60 smile.gif
jauniems vyrukams dzin visiškai; o boboms apskritai viskas dzin doh.gif
tik senukai kažkaip susipranta, ir tada nemalonu būna, nes tas senukas vos pastovi... jūs sėskit... ne ne, tai jūs sėskit... ne, jūs sėskit... o aplink jaunimėlis visi sėdi ir nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina111 @ 2006 09 22, 01:54)
ar girdejote, kad Kaune norima padaryti nemokama vaziavima visuomeniniu transportu nescioms ir mamoms su vaikais iki 3 metu? toks kestutis mikenas tarybos narys pasiule. ka manote?

vargiai tai bus, visi juk skundziasi ir taip kad nuostolingas viesasis transportas.kas dengs sias islaidas? mums jau nepasiseks jei igyvendins, jau manajam trys metai verysad.gif bet tikrai jei bus taip, dziaugsiuosi uz galimybe kitoms mamoms 4u.gif Mikenas daug zada, jaunas, idealistas, bet man gaila kai tokie entuziastai pamate musu salies aukstesniuju instanciju poziuri ir suteikiamas salygas ima veikti tik sau naudingu keliu ir nenori visuomenei padeti
Atsakyti