Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

QUOTE(lely @ 2007 01 09, 17:32)
na jo tokiu tai pilna.. pritariu.. isvis tu kurios koliojasi nesuprantu.. atrodo kad tik joms sunku..



na, pas mus tokia tauta ligoniu...pazhiurekit poliklinikose vien senutes, trulikuose irgi vien bobikes,parduotuvej vel tas pats biggrin.gif
joms manau ish neturejimo ka veikt toks gyvenimas neidomus,pilkas ir sunkus atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledute @ 2007 01 10, 12:01)
na, pas mus tokia tauta ligoniu...pazhiurekit poliklinikose vien senutes, trulikuose irgi vien bobikes,parduotuvej vel tas pats biggrin.gif
joms manau ish neturejimo ka veikt toks gyvenimas neidomus,pilkas ir sunkus atrodo biggrin.gif


va cia tai tiesa pasakei thumbup.gif manau, jo sir koliojasi is neturejimo ka veikti, juk reikia kokiu nors pramogu ir joms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2007 01 10, 13:40)
va cia tai tiesa pasakei thumbup.gif  manau, jo sir koliojasi is neturejimo ka veikti, juk reikia kokiu nors pramogu ir joms biggrin.gif



va butent biggrin.gif ash tai i senatve stengsiuos but panashi i savo senole, ji bernioka dar spejo susirast, kad i teatra naxalia pavedzhiotu biggrin.gif tai truputi labiau uzhsiemus uzh tas kurios trulikuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2007 01 10, 15:40)
va cia tai tiesa pasakei thumbup.gif  manau, jo sir koliojasi is neturejimo ka veikti, juk reikia kokiu nors pramogu ir joms biggrin.gif


dirbu su zmonemis, tai padariau isvada, kad LT patys pikciausi ir nagliausi yra pagyvene zmones-senjorai pensininkai doh.gif kartais net nesitiki, kad maza susisukus bobulyte gali puikiai keiktis rusiskai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Speigė: 10 sausio 2007 - 14:56
nu tikekimes mes senatveje tokios nebusim biggrin.gif turesim daug anuku ir turesim ka veikti biggrin.gif o nescias visada uzleisim arba vazinesim su masinom ir nereikes mums jokiu truliku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lely: 11 sausio 2007 - 12:06
QUOTE(Ledute @ 2007 01 07, 21:58)
As jau pasidariau nagla nerealiai....pasakau koki piktesni zhodi sedinchiam, daugiausia tai moterim, nes ish ju visu pirma nori sulaukt supratingumo, juk vyrai nezhino kas tas neshtumas ir jiem gal viskas paprasta atrodo... tai zhinokit tos moterishkes, taip atsikerta, kad tikrai atrodo, jog specialiai chia prisidribau, vargshele....tad dabar kentet turiu wink.gif


Net į galvą nebūtų šovusi mintis prašytis atsisėsti. Vieną kartą buvo man užleista vieta, merginos panašaus amžiaus. Ačiū dievui, kad turim auto ir kažkaip su antrąja puse sugebam pasidalinti kol kas. Bet kiek teko važiuoti trulu, tai reakcijos jokios. Tai ir pastums, o diedai ant mūsų šalelės tai iš vis blink.gif vėpso į pilvą ir nesupranta, kad atsistoti reikia. Toks jausmas, kad visos moterelės šeimose užguitos diedų ir jų vaikus auklėja diedai, o po to tokei sūnūs ir nesuvokia, kad moterį, o ypač nestuke.gif , reikia gerbti
Atsakyti
per nestuma karta buvau aprekta kad sedziu(pilvo nesimate dar. na jo nesimate iki 7 menesio). tada as aprekiau ta boba atgal smile.gif ji atsiprase biggrin.gif ir pradejo rekt ant salia sedincio vyriskio biggrin.gif o kita karta buvau grieztai pasodinta moteriskes(na cia likus savitei iki gimdymo), kuriai paciai tikrai neprosal sedeti.
Atsakyti
Mane tai visada užleisdavo, nors pilvas ir nebuvo labai jau didelis.
Atsakyti
QUOTE(Campariuke @ 2007 01 11, 20:58)
per nestuma karta buvau aprekta kad sedziu(pilvo nesimate dar. na jo nesimate iki 7 menesio). tada as aprekiau ta boba atgal smile.gif ji atsiprase biggrin.gif ir pradejo rekt ant salia sedincio vyriskio biggrin.gif o kita karta buvau grieztai pasodinta moteriskes(na cia likus savitei iki gimdymo), kuriai paciai tikrai neprosal sedeti.

Tai taip ir buna, kad burbuliuoja tie, kurie pastovet tikrai gali, o vos paeinancios babulytes sodina per prievarta doh.gif Mane tai siandien kazkokia pikta boba siandien iskoliojo, kad sedziu blink.gif Puse autobuso nuo jos velniu gavo lotuliukas.gif Bet pas mane pilvuzas jau didelis, tegu mato, kad turiu teise sedet! wub.gif
Atsakyti
na va apturėjau ir aš bėda lotuliukas.gif Vėl teko naudotis viešuoju transportu. Esu 34 savaitės ne viena nestuke.gif . Tai štai įlipu žiūriu- laisva vieta, bet kol su pilvu bilietėlį atžymėjau, pasisukau jau einu- mergička lieknutė greitutė tik šast ir sėdi. O man gal žingsnis iki sėdimos vietos tebuvo likęs. Ji tik nudelbė mane akimis ir pareiškė: aš irgi nėščia lotuliukas.gif . Na aš nieko neatsakiau, o ką ir besakyti? Gal tikrai nėščia tik nesimato. Ai pagalvojau ką čia pyktis nedaug važiuoti man tik 7 stoteles tereikėjo. O tai merginai tik 2 (va ir laimėjau sau 5 stoteles vietą tongue.gif ) Tik pagalvojau matyt laaaaaabai pavargusi buvo lotuliukas.gif , ir laaaaabai jai silpna buvo.
Šiaip mane vyras kai tik gali nuveža. Nepatinka jam kai aš viešuojku transportu važinėju, jam vis atrodo, kad mane perspaus ir mudviejų mažė ten ir išlys lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi prieš porą metų autobuse nutikimas buvo...
.. Dar studijavau, Rugsėjo antroji, kaip visada mokslo metų pradžioje visi sąžiningai lankosi mokmosi įstaigose. Tai ryte vos vos itilpau į autobusą, pilnas studentų ir nė vieno kultūringo doh.gif O aš ne kokia sens bambeklė, kad bambėčiau schmoll.gif tai r stovėjau unsure.gif
Autobusas visas prikvėpuotas, o kadangi man jau nestuke.gif 7 mėn. tai deguonies stygius labai jaučiasi, tai su lyg kiekviena stotele man vis blogėjo, jau prieš paskutinėje stotelėje galvojau išlipti, bet ai galvoju viena beliko, gal kaip nors... Bet tas kaip nuors buvo sunkiai doh.gif Tai visa laimė, kad kartu važiavo ir grupiokė, nes tik atsimenu kaip spėjau pasakyti: "man jau viskas" ir atsijungiau... Tai grupiokė mane visą perbąlusą, drebančią tik spėjo prispausti prie lango, kad nenukrisčiau ir taip laikė kol neatsidarė durys ir aš pagaliau įkvėpiau oro.
Po šio nutikimo aš važinėju tik vyro vežiojama.
Atsakyti
na, man jau 35 su byshkiuku savaites, pilvas nerealiai didelis, o patikekit manim, vieshajam transporte man reikia stovet....vat tau ir kultura....manau jei nebusi nagla, tai niekas i tave demesio nekreips..
Atsakyti