Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

Sveikutes...
Visuomeninio transporto tema tikrai opi...
Nekreipkit demesio i babulkas dauguma ju tik prisimeta kad stovet negali o kai akiu draskyt tai iskatr jegu atsiranda... turiu mazesne sese vaziavom pries pora metu i miesta kazko as sese ir brolis mes su sese atsisedom priekyje troleibuse iskart uz vairuotojo brolis salia talonelius perka as nespejau ne susivokti o ziuriu jau ant mano 3 metuku sesutes sedasi stora sikna as bandau paaiskint kad gal biski aziuretu kur seda kad cia uzimta ir panasiau juolab kad vietu buvo... kaip soko ji ant manes kad as tokia jauna o taip senu negerbiu .... visokiais zodziaus ant manes .... neissilpnuju mociute buvo... na tada ir supratau kad per mociutes...
o dabar kai jau laukiuosi tai uzleido 1syki gal 15m berniukas... nes paskutini menesi nestuke.gif susiduriau su tokia beda kad su pilvuku ne visuose mikriukuose pavyksta praeiti pro tas sedynes vietu gale buvo bet as nebegalejau ju pasiekti tai toks vaikinukas atsistojo seskit ir nuejo i gala...o taip tai sedi visi ir tipo as nieko nematau... na manau tai tik parodo kokioj kulturingoj sali gyvename... zmogus zmogui vilkas... gaila...
Atsakyti
As tai negaliu pamirsti, kai su didziausiu pilvu ir dar mieganciu vaiku ant ranku ilipau i troleibusa. Visi staiga puole ziureti per langa. Tai buvo seniai, bet po siai dienai negaliu suprasti is kur tiek besirdziu.
Atsakyti
Nereikia kentet, o tiesiog paciom prasytis vietos atsisest, nes kitaip turbut ir gimdyt pradeje neatkreiptume kitu demesio... schmoll.gif
Atsakyti
Na mano pilvukas kolmatysi dar toligrazu, bet va apie jaunuzmoniu ir ypac vaikinu tolerancija ir etiketa turiu istorija. Karta ilipau i sausakimsa mikriuka, na po manes gal dar kokie trys keturi zmones susigrudo. Stoviu as beveik prie vairuotojo, prieukyle manes toks pacanas. Pacioje prikineje sedyneje sedejsui moteris papraso sustoti, ji atsistoja islipti. As jau bandau sestis, kai man vos ne ant galvos uzvirsta tas pacanas ir be jokiu emociju atsiseda. Paziuri dar i mane ir sedi toliau. Is rizos supratau kad jeigu ka pasakysium,busiu apkeikta ir dar gal i snuky pasiulys. Nu su mikriukais daznai vazineju, bet kazkaip toks vulgarus atvejis man nutiko pirma karta. Tai nesistegiu kad ir nesciom taip buna, kulturis musu liaudis turi gryna apvalu nuli mirksiukas.gif
Atsakyti
jetus nu ir baisu, net nesitiejo kad taip jau prastai su tuo viesuoju transportu. jauciu ir man ta teks patirti, nes reikes i paskaita sgreit eiti, o vyras ne visda vezioti gales. nu tai jau pradedu nusitiekti, kad niekas neuzleis vietos..
Atsakyti
As Lietuvoj jau antras menuo ir tikrai patirties turiu vieshajame transporte, nes neprivaikshchiosi su pilvuzu, su taxu irgi nevisada norisi pinigelius leist, o kad kas nuvezhtu tai irgi nepriprashysi per daug, juk visi i darbus lekia, tad laiko per daug ir neturi biggrin.gif
As jau pasidariau nagla nerealiai....pasakau koki piktesni zhodi sedinchiam, daugiausia tai moterim, nes ish ju visu pirma nori sulaukt supratingumo, juk vyrai nezhino kas tas neshtumas ir jiem gal viskas paprasta atrodo... tai zhinokit tos moterishkes, taip atsikerta, kad tikrai atrodo, jog specialiai chia prisidribau, vargshele....tad dabar kentet turiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledute @ 2007 01 07, 21:58)
As Lietuvoj jau antras menuo ir tikrai patirties turiu vieshajame transporte, nes neprivaikshchiosi su pilvuzu, su taxu irgi nevisada norisi pinigelius leist, o kad kas nuvezhtu tai irgi nepriprashysi per daug, juk visi i darbus lekia, tad laiko per daug ir neturi biggrin.gif
As jau pasidariau nagla nerealiai....pasakau koki piktesni zhodi sedinchiam, daugiausia tai moterim, nes ish ju visu pirma nori sulaukt supratingumo, juk vyrai nezhino kas tas neshtumas ir jiem gal viskas paprasta atrodo... tai zhinokit tos moterishkes, taip atsikerta, kad tikrai atrodo, jog specialiai chia prisidribau, vargshele....tad dabar kentet turiu wink.gif



tai ten ir paprasius vietos neuzleidzia??? nu cia jau tikrai baisu tada.. atrodo gi moteriskes ir pacios susiprast turetu g.gif
Atsakyti
Kiekvienam rupi tik savo uzpakali padeti. Nieko nepadarysi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 01 09, 14:32)
Kiekvienam rupi tik savo uzpakali padeti. Nieko nepadarysi...  verysad.gif


nu ne kievienam, as bent jau visada stengiuosi uzleisti vieta kokiom bobutem ar nesciom.. nejauku man kazkaip sedeti jei matau kad kazkam sunku
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2007 01 09, 16:33)
nu ne kievienam, as bent jau visada stengiuosi uzleisti vieta kokiom bobutem ar nesciom..  nejauku man kazkaip sedeti jei matau kad kazkam sunku


Na turejau omeny tas pacias bobutes, kurios pacios be sazines grauzimo sedi,kai kitam sunku stovet g.gif O sveikatos tik pasikoliojimui atranda...
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 01 09, 13:32)
Kiekvienam rupi tik savo uzpakali padeti. Nieko nepadarysi...  verysad.gif



na, lietuvoj tai tikrai demesio nestuke.gif nesulauks....shiandien pro priekines duris ilipau ir net ishsigandau...vos bepasisuku su savo pilvuzu, o ten trys jauni girti bernaj sedi ir jiem pofik....rusishkaj dar sako " nu va, neshchia ilipo, bet jauna, tai pastoves " ...
nieko nesakiau, bet vos neatpyliau kaip shlykshtu buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 01 09, 16:36)
Na turejau omeny tas pacias bobutes, kurios pacios be sazines grauzimo sedi,kai kitam sunku stovet  g.gif  O sveikatos tik pasikoliojimui atranda...


na jo tokiu tai pilna.. pritariu.. isvis tu kurios koliojasi nesuprantu.. atrodo kad tik joms sunku..
Atsakyti