Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

na o man vakar nutiko tokia istorija: sustabdo pries mane moteriske mikriuka, apsiziuriu kad tas numeris ir man tinka ir lipu is paskos, ji nueina i gala atsisesti, o as moku vairuotojui pinigus atsistojusi priekyje, kai padave bilieteli ziuriu kad nera laisvu vietu g.gif vairuotojas sako eikite i gala, nestovekite priekyje, sakau kad nera kur, o ir laikytis virbstas yra tik priekyje, na bet kai vairuotojas paspaude gaza, supratau kad reikia eiti i gala, nes kitaip su savo 9 men pilvu isleksiu pro priekini stikla. Apsidairau laisvu vietu tikrai nera, visi keleiviai tarp ju ir jauni vyrai, studentai, moteriskes VISI manes nemato. Kas belieka? atsitupiau praejime tarp dvieju sedyniu ir tupiu su rankinuku, skeciu, maisu... Taip sirdi suspaude, nu velnias galvoju savo vaikams tai ikalsiu i galva, kad seneliams ir nescioms visada uzleistu vieta. ir tik tuomet kai pavaziavus gera gabala kelio islipo mergina, gavau vieta.

Isvada nestuke.gif : visada apsiziurekite nestukes pries sesdamos i visuomenini transporta ar yra laisvu vietu, nes 99 % tikimybe kad niekas vietos neuzleis. per visa nestuma ant ranku pirstu galiu suskaiciuoti kiek kartu mane uzleido
Atsakyti
Na jau kazkur minejau, kad Lietuvelei dar toli iki europos lygio visais atzvilgiais bash.gif Stiprybes visoms vazinejant visuomeniniu transportu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar girdejote, kad Kaune norima padaryti nemokama vaziavima visuomeniniu transportu nescioms ir mamoms su vaikais iki 3 metu? toks kestutis mikenas tarybos narys pasiule. ka manote? va, is interneto kelis sakinius nukopinau. cia truputi ir apie pensininkus raso


Siūlau Kauno miesto Tarybai priimti sprendimą dėl visiško arba dalinio išlaidų kompensavimo visuomeniniu transportu (troleibusais ir autobusais) važiuojančioms besilaukiančioms moterims ir mamoms, vykstančioms su vaikais iki trejų metų. Taip pat asmenims, sulaukusiems 70 metų.

Išlaidų, skirtų visuomeniniam transportui, kompensavimas besilaukiančioms moterims ir mažamečius vaikus auginančioms mamoms ženkliai prisidėtų palengvinant šeimų buitį.
Lengvata moterys galėtų naudotis vienu svarbiausių jų gyvenimo momentu – laukiantis kūdikio ir auginant vaiką iki trejų metų. Vyresnio amžiaus žmonėms pagalba irgi neabejotinai reikalinga.
Atsakyti
QUOTE(kristina111 @ 2006 09 22, 01:54)
ar girdejote, kad Kaune norima padaryti nemokama vaziavima visuomeniniu transportu nescioms ir mamoms su vaikais iki 3 metu? toks kestutis mikenas tarybos narys pasiule. ka manote?

būtų liuks dalykas, bet abejoju kad tai bus priimta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina111 @ 2006 09 22, 01:54)
ar girdejote, kad Kaune norima padaryti nemokama vaziavima visuomeniniu transportu nescioms ir mamoms su vaikais iki 3 metu? toks kestutis mikenas tarybos narys pasiule. ka manote?

ash vilniete, bet kai buvau be mashinos -teko vazinet visuomeniniu transportu nesciai i darba, tai jau geriau 6km pesti eiti. moterys su vaikais tai normalus, bet jei tik vyras vaziuoja, tai koks prasmirdes, pachmielnas arba vis dar girtas. Buvo atvejis kai begancias seiles ranka nusivale, o poto uz tureklo paeme, nu kai pamaciau ta vaizdeli, tai vos neapsivemiau, nors nescia mane ir taip nuo autiku kvapo vymdydavo, o kai dar su vaizdeliais, tai eina...n. piko metu prispaudzia kaip silke prie silkes, niekas to tavo pilvo nemato, nieks neuzleidzia. Veidas ties kokio murziaus pazastim atsiranda...o viespatie...jei vyras koks neaukstas tai lyg shuva i veida kvepuoja...nu aciu...
Gal kaune pas jus autobusai geresni ir zmoniu ne tiek daug bet vilniuj, tai pripirke autobusu, kurie turi buti ijungtais kondicionieriais, nes sandarus- langai neatsidaro, tai oras visai nesivedina, ash vazinejau vasara. tai tik ir laukdavau, kad koks senovinis kiaurais shonais atvaziuotu...
o prisiziurejus kas tuos tureklus liecia, tai nenoreciau kad mano vaikai irgi juos liestu
ash uz dviguba bilietelio kaina, bet kad vyru be kostiumu, i juos neileistu
ne feministe esu, tik bais degradai nepatinka man

ir dar- nors turiu tokia patirti-aishku kad pritarciau tokios lengvatos ivedimui,
Atsakyti
QUOTE(kristina111 @ 2006 09 22, 01:54)
ar girdejote, kad Kaune norima padaryti nemokama vaziavima visuomeniniu transportu nescioms ir mamoms su vaikais iki 3 metu? toks kestutis mikenas tarybos narys pasiule. ka manote?

Taip yra Helsinkyje ir jo priemiesciuose. Jei mama su vezimu, uz kelia moketi nereikia. Jinai ilipa pro vidurines duris, kur yra daug vietos butent dviem vezimams arba invalido vezimeliui. Yra kabliukai ir juostos, kuriais galima pritvirtinti vezimeli del saugumo, nes atstumai dideli ir daznai autobusai vaziuoja gana greit, o ties posukiais ne itin delikaciai nuima greiti. As daznai pagalvoju mieste su vaiku bevaziuodama, kad Lietuvoj labai retai pamatysi tokiu vaizdu, kad mamos su vezimais galima sakyti, pulkeliais zuja, vaikstineja po prekybos centrus, parkus, parodas, muziejus.... Tiesiog kudikiu vezimeliu pasaulis! 4u.gif Taciau jei vaziuoji kad ir su maziausiu vaikeliu, bet be vezimo, tada reikia moketi uz bilieta be jokiu nuolaidu. Nescioms moterims cia isvis niekur nera jokiu nuolaidu. Eilese taip pat. Beje, ir eiliu cia beveik nera, nebent kur oro uoste ar norint papulti i kino filmo premjera, tada galima eileje net ir gulet per visa nakti, kol ryte atsidarys kasa. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sesuoToma @ 2006 11 27, 18:04)
Taip yra Helsinkyje ir jo priemiesciuose.

deja, mums iki Helsinkio 600km. Mes tegi ir turim zemagrindzius, jie daznai privaziuoja gan toli nuo saligatvio. O piko valandomis visuomeniniu transportu vaziuojant nesciosios ar ar mamos su vaikiukiu ne tik ne visada pasodinsi, bet ir nepasitrauksi, kiek buna priikimstas.
Atsakyti
na as jei galiu stengiuosi vaziuot ne piko metu, bet kartais tenka ir vaziuot prigrustais autobusais. Visada iseinu anksciau, kad galeciau palaukti tustesnio, bet ne visada sulaukiu. 2 kartus vos nenualpau, bet niekas nekreipe demesio - nei salia sedintys, nei stovintys. Deja, masinos dar neturim, kad visur galeciau vaziuot pati... O supratingumo 0. Sakiau, gal pradet uzrasa reiks veliau nesiotis ant kaktos "nescia" ir kist kiekvienam po nosimi biggrin.gif As tai manau, kad visuomeniniame transporte turi buti privaloma uzleisti vieta nestuke.gif , bet pvz per garsiakalbi raginami uzleisti vieta tik pensininkams, neigaliems ir su mazais vaikais...
Atsakyti
Pasiskaičius nėštukių įspūdžius šiame forume net nenoriu lipti į visuomeninį transportą. Gerai, kad vyras daug kur nuveža, nes dabar tapau jautri ir chamizmo savo atžvilgiu neatlaikyčiau.

Sėkmės ir stiprbės visoms nestuke.gif

Auklėkime savo vaikus dėmesingais aplinkiniams.
Atsakyti
Jooo, visuomeninis transportas tikras swoon.gif Mums jau 32 sav. ir džiaugiuosi, kad per visą nestuke.gif teko ne taip ir dažnai viešuoju transportu naudotis. Galiu tik 100 proc. patikinti, kad nestuke.gif niekas neužleidžia. Dar pavėpso į pilvuką ir tipo - prisidirbai, pastovėk blink.gif Per visą laiką buvo užleista vietą 1 kartą jaunos merginos. Apie vyrus nieko gero pasakyti negaliu, tiesiog kartais norisi pasakyti jiems "tikiuosi, jūsų nestuke.gif žmonoms stovėti neteks" bebe.gif
Atsakyti
Na va prisigyriau į visas puses, kad viešuoju transportu nevažinėju, visur tik pėstute vaikštau, o šiandien kaip tyčia reikia tyrimus atlikti (kraujo) na ir orelis, kaip tyčia... Tai nusprendžiau viešuoju transportu važiuoti. Ką galiu pasakyti pirmyn, atgal, dar į univerą: nei kartelio neužleido. Tai dar gerai, kad esu naglesnė tai prasibroviau ir patogiai įsitaisiau (prie lango- rėmas ten kur iš tikro skirta žmonėms su invalido važimėliu. Ir tikrai apsidairau visi į mane spokso: aš specialiai žvilgsnį gaudau, visi pro langą. Taip juokinga pasidarė, juk vis tiek nebūčiau sėdusi, man tik 7 stoteles važiuoti tereikėjo biggrin.gif , Bet faktas lieka faktu. Tik mane labiausiai supykdė, kad autobuse paskelbė: gerbiami keliaiviai, prašome užleisti vietas invalidams ir žmonėms su negalia padėkite atsisėsti. Taip pat užleiskite vietas tėveliams su mažais vaikučiais. Man dzingt...o kur besilaukiančios? Jų nepriskirsi prie tėvelių su vaikučiais.Mano vyras net juokėsi: žiūrėk, sako, matai atsisėsti galima tik tėveliams, jei tai mamytė su vaikučiu, tegu pastovi, jei nėščioji, irgi matyt tegu stovi, tegu iš anksto pratinasi. lotuliukas.gif
Atsakyti
As kasdien vazineju i paskaitas, tai tik viena karta mane uzleido! Ir tai tokia pat nestuke.gif kaip ir as (pasieme savo vaika ant keliu). Anksciau,kai dar nelabai mates pilvuzas, tai visokios babulkos zvairuodavo, karta toks bjaurus senis net iskoliojo, kad sedziu verysad.gif O mane anksciau nezmoniskai pykindavo, dabar jau ir sunku stovet su pilvuku, tai ir stengiuos atsisest, nebekreipiu demesio i babulkas...
Papildyta:
QUOTE(Klepesova @ 2007 01 02, 18:27)
gerbiami keliaiviai, prašome užleisti vietas invalidams ir žmonėms su negalia padėkite atsisėsti. Taip pat užleiskite vietas tėveliams su mažais vaikučiais. Man dzingt...o kur besilaukiančios? Jų nepriskirsi prie tėvelių su vaikučiais.


O man kaip tik atrodo, kad mes esam mamytes su mazais vaikuciais. Juk negimes irgi skaitosi! ax.gif
Atsakyti