Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

manau, kad liekanos moters nestumo tikrai nenuslepsi, taciau pas apvalesnes moteris tikrai kartais nesimato to pilvuko tai manau tas vyras tai turejo omenyje g.gif , nes lieknos moters su issokusiu pilvuku tikrai nepamatyti neimanoma blink.gif
Atsakyti
as dazniausia vaziuojusu 3 metuku dukryte ir tikrai matosi pilvukas(nes esu prie kuduju lotuliukas.gif ) ir zinokit vietos mum tikrai neuzleidzia schmoll.gif o per tokius karscius ir pilva ir dukryte nulaikyt tai nekas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(uzklydusi @ 2006 07 10, 14:49)
as dazniausia vaziuojusu 3 metuku dukryte ir tikrai matosi pilvukas(nes esu prie kuduju lotuliukas.gif ) ir zinokit vietos mum tikrai neuzleidzia  schmoll.gif o per tokius karscius ir pilva ir dukryte nulaikyt tai nekas  verysad.gif


siaubas, kaip uzjauciu, man netenka visuomeniniu transportu vazineti, bet pati zinau ka reikia pastoveti, daznai tenka eileje parduotuveje pastoveti, paciai sunku isstoveti, o jei dar dukryte reiketu laikyti tai visai nuslapciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uzklydusi @ 2006 07 10, 14:49)
as dazniausia vaziuojusu 3 metuku dukryte ir tikrai matosi pilvukas(nes esu prie kuduju lotuliukas.gif ) ir zinokit vietos mum tikrai neuzleidzia  schmoll.gif o per tokius karscius ir pilva ir dukryte nulaikyt tai nekas  verysad.gif

per tokius karscius geriau jau sedet namie doh.gif nes ne duok D...reiktu vaziuot autobusu kur nors doh.gif juk gali isgrius is koto...
Atsakyti
man net veduokle nepadeda...mielai isitaisyciau gera ventiletoriu kuris visada butu salia... blush2.gif
Atsakyti
Na Vilniuj dar super, jei pataikai ant autobusu ir troleibusu, kurie su kondicionieriais... Galetum vaziuot ir vaziuot smile.gif O siaip as stengiuos kur nors eit, kai jau pasibaige visi pikai ir vietu visur yra ax.gif
Atsakyti
Nekenciu mikriuku, vienas vairuotojas buvo baisiai nekulturingas, net nepalauke kada atsisesiu ir pradejo lekti. Vos neatsitrenkiau i kede su pilvuku. Priekyj buvo pilnos vietos, tad turejau eiti i gala. Man taip norejosi ji isstumti lauk is mikriuko. gun_bandana.gif
Atsakyti
Jau Lietuveleje del viesojo transporto tai tikrai ne kas schmoll.gif , matosi puikiausiai kad esi su pilvuku smile.gif , o i tave tik ziuri, bet vietos net neketina uzleisti. Atrodo kad zmones nezino kas yra nestumas ir kad reikia padeti tuo metu labiausiai. Man teko su savo pilvuzu per 1 nestiuma vilktis kasdien i darba is uzmiescio, tai tik 4 kartus per visa laika buvo uzleista, viena karta net pati paprasiau nes silpna labai pasidare verysad.gif .
Atsakyti
Oi, su viešuoju transportu prasti reikalai. Nebuvo nė karto man užleidę vietos. O vairuotojai kaip važiuoja... tai toks jausmas, kad pliauskas vežioja. Ir toks važinėjimas man vos neisbaigė tragiškai: persileidimu. Tai dabar vyras, kai būna Kaune, visuomet nuveža mane ten kur reikia. ax.gif
Atsakyti
Kada gi zmones susiprotes kad reikia uzleisti vietas nestukems! g.gif Uzsienyje daug geriau negu cia.
Atsakyti
Taip, blogai, kad neužleidžia atsisėsti nėštukėms, seniems žmonėms, vyrai - moterims ir t.t. Bet juk būna ir taip, kad į pilną mikriuką grūdasi kokia nėštukė ir reikalauja sėdimos vietos. Man atrodo, kad tai neteisinga. Arba palauk kito mikriuko, arba važiuok taip. Juk visi mokam vienodą kainą (čia nekalbu apie supratimą ir užuojautą). Man kol kas prasideda tik 6 mėn., tai troleibusuose laisvai pastoviu ir taip darbe nusisėdžiu.
Atsakyti
Sveikutes!

Noriu pasidžiaugti. Man iš 4 pastarųjų važiavimų atsisėsti pasiūlė net 3 kartus. 2 merginos ir 1 moksleivis (apie 15-16m) thumbup.gif
Atsakyti