Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

QUOTE(Reika @ 2006 06 26, 16:05)
tiesa pasakius taip smile.gif
o savam "kaime" irgi daug geru zmoniu,iki nestumo mane lepino ir dabar priziuri.Tiesiog reikia,nebijoti svetimu zmoniu ir buti mandagiem


Tiesa,nes jei ir pats nemandagus busi,tai ner ko ir is kitu laukt mirksiukas.gif
Atsakyti
As cia tik mastau jau savaite,ka reiks daryti...esu komunikabilus zmogus,kaip ir tevelis...na buna pradedi sneketi su bet kuo tai idiomiu dalykus suzinai,arba siaip laika prastumi...Taiva pradedu mastyti,kad esu blogas pvz vaikui,juk nesakysi,tau negalima su zmoinem svetimais kalbetis,o mums galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2006 06 26, 16:23)
As cia tik mastau jau savaite,ka reiks daryti...esu komunikabilus zmogus,kaip ir tevelis...na buna pradedi sneketi su bet kuo tai idiomiu dalykus suzinai,arba siaip laika prastumi...Taiva pradedu mastyti,kad esu blogas pvz vaikui,juk nesakysi,tau negalima su zmoinem svetimais kalbetis,o mums galima g.gif


Sudetingas atvejis g.gif Bet tai tu tik kalbies o ne i ju masina lipi ar su jais namo keliauji.Tai ir vaikiukas juk turetu suprast,kad negerai per daug pasitiketi zmonemis,o pokalbi uzvest,tai juk nekenksminga. rolleyes.gif
Atsakyti
tikiuosi,viskas bus ciki ax.gif
negana,siandien tetis(busimas senelis)man visa diena aiskina,kokia as stora verysad.gif ot parsas...
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2006 06 26, 16:56)
tikiuosi,viskas bus ciki  ax.gif
negana,siandien tetis(busimas senelis)man visa diena aiskina,kokia as stora  verysad.gif ot parsas...


Nu kaip negraziai taip schmoll.gif .Apie nestuke graziai arba nieko,ir jau taip depresijos kabinas mums del svorio,patvirtinimo is kitu tikrai kad nelaukiam schmoll.gif
Atsakyti
Ir aš nutariau pasipasakoti. Mano pilvukas tikrai nemažas, bet važinėju stovėdama. Gal tik porą kartų buvo užleista vieta vyresnių moteriškių.
O kartą važiavau troleibusu. Žmonių nedaug, bet sėdimos vietos visos užimtos.
Moteris atsistojo užleisdama man vietą, o į tą vietą vyras atsisėdo. Būtų juokinga, jei ne graudu. Tokia štai mūsų kultūra viešajam transporte. verysad.gif
Atsakyti
geras...man siaip jaunesni zmones uzleidzia...speju vyresi masto,kad
"o mes tai stoedavom,laukus ravedavom,to dar betruko kad uzleisciau,ji geriau turi negu as tada..."

xexexe...o del vyru,na jie nesupranta kaip kartais nestukem buna sunku...mano tetis net nesuvokia kad vaikas visa laika juda...ko noreti kai mama laukesi,tai jis pilvuke negloste(sovietu laikais tas buvo nepriimtina?) tai mama man pavydi,kad mano vaiko tevelis net padainuoja pilvvukui ^^
Atsakyti
as esu nustebinta lietuviu nemandagumo. mano pilvukas jau matosi, is karto aisku, kad cia ne pavalgiusi mergicka. bet visuomeniniam transporte per visa savaite, kiek esu Lietuvoj, niekas atsisesti neuzleido. vakar vaziavau mikriuku is vilniaus i kita miesta pas tevus ir ten visi kaip stuobriai sedejo, o laisvu vietu nebuvo. o as gi pastoveti negaliu-bloga is karto darosi. tai susinervinau ir saltais nervais vieno jauno berno paprasiau, kad leistu man atsiset. bet sakiau labai mandagiai ir 2 kartus pakartojau, kad bloga labai buna. uzleido. kijeve, vazinejant metro kiek teko matyt, tai zmones nestuke.gif visada uzleidzia atsisest.
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2006 06 30, 13:17)
geras...man siaip jaunesni zmones uzleidzia...speju vyresi masto,kad
"o mes tai stoedavom,laukus ravedavom,to dar betruko kad uzleisciau,ji geriau turi negu as tada..."


Kai pagalvoji nu ir kam tas pavydas doh.gif Juk kaip tik reikia dziaugstis,laikai gereja ir sekanciai kartai lengviau.As tai dziaugciaus jei salia kam geriau nei man butu,bet jau tas senu zmoniu mastymas kazkoks nevykes schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
kiekvienas nori,kad jam geriau butu...o jeigu mama jaunai atrodo,tai savotiskai ir motereles nubausti ja nori, tipo "va prisidirbai tai ir kentek"

nekenciu tokiu zmoniu...

man 22metai,bet nesijauciu labai jauna..ypac perskaiciusi,akd 10mete pagimde meiles kudiki doh.gif
Atsakyti
Labai įdomu būtų šia tema pakalbėt su vyrais.
Maniškis sako, kad jis neskiria nėščios nuo storos (jam ir aš tik pastorėjus atrodau). Gal todėl jie ir neužleidžia.
Atsakyti
kaip galima neskirti kur nescia kur stora...visko gana... blink.gif
Atsakyti