Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

bet wa yra problema, kai pilwuko dar nesimato, ir nieks nenujaucia, kad tau blogai, wimdo ir t.t. ka tada darote? as i darba mikruskej vaziawau, tai taip sukrate, kad teko pavaziuot tik 1 stotele, ir lipt biggrin.gif nes galwojau wietoje supykins ax.gif oxx, tada pakwiepawau grynu oru, nusipirkau negazuoto mineralinio, ir ilipau i autobusa..o jis, kaip tycia wisas prigrustas...oro wisiskai ner g.gif tai gal po 2 stoteliu teko islipt...galwojau apalpsiu..bet nieks nieko, kaip wisad nepastebi, o tik ziuri swes =] tai wat mamytems, kurios jau turi nestuke.gif gal dazniau uzleidzia =]
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 20, 18:48)
bet wa yra problema, kai pilwuko dar nesimato, ir nieks nenujaucia, kad tau blogai, wimdo ir t.t. ka tada darote? as i darba mikruskej vaziawau, tai taip sukrate, kad teko pavaziuot tik 1 stotele, ir lipt  biggrin.gif  nes galwojau wietoje supykins  ax.gif  oxx, tada pakwiepawau grynu oru, nusipirkau negazuoto mineralinio, ir ilipau i autobusa..o jis, kaip tycia wisas prigrustas...oro wisiskai ner  g.gif  tai gal po 2 stoteliu teko islipt...galwojau apalpsiu..bet nieks nieko, kaip wisad nepastebi, o tik ziuri swes =] tai wat mamytems, kurios jau turi  nestuke.gif  gal dazniau uzleidzia =]

Mano pilvukas matosi, bet užleidę niekas nėra nei karto iki šiol. O šiaip naglai lendu ir viskas. Bobulkos lenda pirmos, o aš dar prieš jas užlendu,galvoju tegul burba ką nori. Nesuprantu kokios gali būti privilegijos joms. Aš lygiai taip pat perku bilietą kaip ir jos,taigi lygiai tokia pat teisę turiu atsisėsti, tuo labiau,kad tos kai kurios bobulkos geriau stovi ant kojų nei aš.
O kai nesimatė pilvuko,tai labai puikiai jaučiausi, pykino labai mažai,tai pastovėdavau tada, nes jėgų turėjau tiek pat kiek ir ne nėščia ax.gif
Atsakyti
Kol pati nesilaukiau, nelabai ir susimastydavau, ko tos nėsčiosios tokios piktos ir reikalauja privilegijų smile.gif Kol nesu pensininkė, irgi nesuprantu, ko tos bobulės taip žiauriai braunasi, stumdosi ir yra piktos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif na vaziuoti i paskaitas troleibusu tikra katastrofa..jau tie kvapai tai doh.gif o dar taip prisest norisi,bet aisku vietos visos bobuciu uzimtos, ne duok D atsisesi ir uzimsi bobulkos vieta ohmy.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 01 20, 22:13)
Kol pati nesilaukiau, nelabai ir susimastydavau, ko tos nėsčiosios tokios piktos ir reikalauja privilegijų smile.gif Kol nesu pensininkė, irgi nesuprantu, ko tos bobulės taip žiauriai braunasi, stumdosi ir yra piktos  biggrin.gif


Bet va dauguma tu bobuliu pacios kazkada nescios buvo, tai galetu ir suprasti... doh.gif

Bet nereikia galvoti, kad cia tik lietuviu problema. Kazkada skaiciau vienos niujorkietes bloga apie nestuma ir ji skundesi, kad niekas jai metro vietos neuzleidzia. O 99% komentaru po tuo blogu buvo "Jeigu jau susigalvojai pastoti, tai tavo problema, nera ko privilegiju reikalauti" doh.gif Ir taip gana jaunos moterys rase doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 01 20, 21:13)
Kol pati nesilaukiau, nelabai ir susimastydavau, ko tos nėsčiosios tokios piktos ir reikalauja privilegijų smile.gif Kol nesu pensininkė, irgi nesuprantu, ko tos bobulės taip žiauriai braunasi, stumdosi ir yra piktos  biggrin.gif


Iš bobučių tai miestas iščiulpė visą gyvenimo džiaugsmą.
Atsakyti
Niu as tai bandau visad uzleist wieta nesciajai, nes mane taip isauklejo, ir senukam. Jeigu aisku neburba, jei burba, specialiai sedesiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 21, 11:46)
Niu as tai bandau visad uzleist wieta nesciajai, nes mane taip isauklejo, ir senukam. Jeigu aisku neburba, jei burba, specialiai sedesiu  rolleyes.gif

Nėščioms visada užleisčiau, bobutėms normalioms irgi. Bet jau toks kur susiraukusios tiesiog reikalauja žvilgsniu, gestai ir žodžiais užleisti jai vietą, niekada nenusileisiu. Gal ir negražu, bet negaliu perlipti per save šitokiose situacijose blush2.gif
Atsakyti
Labas būsimoms ir jau esamoms mamytėms! smile.gif))

Esu naujokė šioje srityje (ir forume ir apskritai nėštumas pirmas) ir man labai įdomu, ar besilaukdamos, važinėjote/važinėjate viešuoju transportu? Jei taip, kaip manote, ar tai pakankamai saugu ar kartais tiesiog nėra kitos išeities? Pasidalinkite savo patirtimi. smile.gif))
Atsakyti
Važiuodavau, nes nebuvo kitos išeities. Nematau problemų
Atsakyti
Kai reikejo, vaziuodavau, visokiu situaciju yra buve. Pykindavo vien nuo vibracijos, tai jau apie kvapus, netiketus stabdymus, nemandagius zmones nesiplesiu, blogiausiu atveju islipdavau anksciau ir paejedavau pestute. Buvo ir maloniu atveju, kai uzleisdavo.
Pati po sios patirties visai kitaip ziuriu i nesciasias ar netgi mamas su vaikais viesajame transporte
Atsakyti
Važinėti tenka dažnai. Nėštumas jau virš 30 savaičių, bet dar niekas nėra užleidęs vietos, nors pilvas akivaizdžiai matosi. Anksčiau nebūdavo taip sunku išstovėti, tai labai ir nesiskubindavau atsisėsti autobuse. Kažkaip stovėti net ir nugarai geriau buvo smile.gif Kažkurį kartą pilnam autobuse vaikinukai bandė bėgt iš vieno autobuso galo į kitą, kad pažymėtų bilietus, nes pamatė, jog kontrolė stovi.. Viskas vyko taip staigiai,kad nespėjau susigaudyti ir pasitraukti į šoną, tai gavau stiprų smūgį į ranką,taip, kad net nutirpo.. Visa laimė,kad ne kur į pilvą ir viskas baigėsi gerai, bet nuo to laiko stengiuosi visada pasitaikius progai atsisėsti smile.gif
Atsakyti