Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

Va,čia priėjau tą temą už ką tikrai nekenčiu savo bendraamžių ir vyresnių kiek..NIEKADA neužleidžia vietos!
Esa man buvę keletas kartų kai likau apšalus,kada man pasiūlė atsisėst,maždaug 2 kartus kai buvo ranka sugipsuota,1 kartą kai kaklas įtvare buvo ir turbūt porą kartų kai visa šluba važiavau (artritą turiu)..Bet nėščiosiom...Jauni neužleidžia,bobutės klykauja,kad nėštumas ne liga,o vidutinio amžiaus..apsimeta,kad nemato...
O aš kai keltą kartų mačiau kai nėštukė per visą trūliką stabdant skrenda,tai jau geriau aš šleiva kreivastoviu,bet nėščiajai turi būti parūpinta vieta,nes visgi,nors tai ne liga,bet įpatinga būsena,kuomet moteris turi rūpintis ne tik savo bet ir būsimo lėliuko sveikata ar net gyvybe... doh.gif doh.gif
Atsakyti
pries kelias dienas kai vaziavau pas gydytoja, ilipus i mikriuka, nebuvo kur atsiset, bet toks vaikinukas siule uzleisti vieta net kelis kartus, bet as nesedau, likau stoveti..bet greit islipo kita moteriske..toks poelgis tikrai labai nustebino.. bigsmile.gif o drauge turejo vaziuot i raudona kryziu, tai vaziavo su autobusu, kadangi vaziavo viena, mergyte 3men laike rankose, nes kitaip ramiai nebuna, o zinok ar papuls mikriuki koks geras zmogus, kuris atidarys duris, ar nea..
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2009 05 05, 21:20)
o kartais nereikėtų tom riekinėm sėdynėm pasinaudoti, kur su vaikais, pensininkams, invalidams skirta. beje, mane šiandien pirmą kart tokia mergaitė užleido, nors ddar nelabai po striuke matosi. kažkaip nepatogiai pasijaučiau rolleyes.gif


aš irgi labai nepatogiai esu pasijutus, kai mokinukės mane nėščią ir su vyrenėliu atsisėst užleido... Autobusas pilnas, bet atsisėst užleido vaikai... jos 3 susigrūdusios buvo, bet užleido.
Atsakyti
Sutinku, kad tai ne liga, bet ir ne normali busena. Tuo metu moteris buna liausiai pazedziama. O griuvantis banginis biggrin.gif daug kam sukelia pasipiktinima. Savo ausim girdejau kaip nestuke.gif , kurios pilvukas jau buvo didokas suktelejo viena boba, kitaip nepavadinsiu. "Ei ziurek kur griuvineji, visai jau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Nu cia as neisturejau ir keliom kulturingom frazem ja sugedinau, tai pusia autobuso su manim sutiko.Nors pas mane nelabai matosi pilvuko, bet as labai suprantu banginukus.
Atsakyti
Mano mama pasakojo, kad ir jos laikais niekas neskubėdavo užleidinėti... O pikčiausia tai, kad blogiausia būna pirmus tris mėnesius kai nieko dar nesimato, o silpna, o bloga.. man važiavimas troliku buvo tapęs didžiausiu iššūkiu, kai ilipi, o sėdi visokios bobutės česnakų prisivalgiusios ir šiaip kvepiančios specifiškai... doh.gif
Atsakyti
gal imtis tokių priemonių nėštukėms? biggrin.gif

Atsakyti
as buna stengiuosi vaziuoti mikriuku, kad maziau zmoniu butu. bet... mikriuku vairuotojai turbut taip bando uzsidirbineti, kai net juose pilna stovinciu buna, visis susispaude, susilenke... o dar pries kelias dienas kai vaziavau, atsilaisvino vieta, tai salia moteriske stoveti kaip stume mane, kad tik neatsisesciau, ir pati uzlindo... kaip pikta pasidare - bloga, silpna, pykina, o cia dar stumdosi... man dar nieko nesimato, bet viduje buvo gana skaudu, kad pas mus kai kurie zmones kitiems galvas nukapotu, kad tik savo subine padetu
Atsakyti
Na Šiauliuose manęs bent jau niekas neužleidinėja, bet kažkaip autosusuose man nesunku stovėt, vat parduotuvėse labai doh.gif Pilvas šviečia ir per striukę, nes esu labai liekna o pilvas jau labai didelis, bet visi pasižiūri ir nusisuka biggrin.gif man ištikro juokas ima, tegul jie sėdi biggrin.gif
Atsakyti
O man kaip tik sunku autobuse stovėt ir dar dažniausiai kai aš važiuoju,tai būna pilna žmonių ir beveik visada gaunu į pilvą iš alkūnės ar dar kaip nors.
Dabar vos įlipus einu sėstis ir dzin bobulkų žvilgsniai ar riksmai. O jei jau nerandu vietos,tai būna tokių kurie patoginasi užstumdami į kokį kamputi, tai irgi nenusileidžiu atgal stumiu . Visad nemėgdavau važinėjimo autobusai dėl visokių bobučių reikalaujančių užleisti vietą biggrin.gif
Atsakyti
Man pirmais mėnesiais kai labai reikėdavo atsisėsti nes pykinfavo, vemdavau ir būdavo tikrai sunku net į polikliniką nuvažiuot, tai aplinkiniai matydavo kad blogai jaučiuosi, bet tik paklausdavo, o dėl atsisėdimo niekas nieko ir nepasiūlydavo. O dabar kai man jau nereikia, nes ilgus maršrutus važiuoju su mašina, o trumpuose galiu ir pastovėt tai... pikta pasidariau. Kitiems nebeužleidžiu biggrin.gif nebent mamai su vaiku;>
Atsakyti
Pravazinejau su pirmu i paskaitas doh.gif tai buvau suradus ta trula, kuris iki manes atvaziaves dar retai pilnas budavo, tai rasdavau kur atsiseti visada.

o kitais kartais retai kas uzleisdavo...tekdavo ir prastovet po pusvalandi...nu nebent pries koki dieda atsistodavau pilva ciut ne i nosi iremus, tada jau susiprasdavo doh.gif reik nebijot parodys savo tuziuka nestuke.gif ir ziuret naglai i akis...nu susigesti zmones turetu vistiek tongue.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmojo vaikelio dažnai tekdavo važiuot visumeniniu. Kartą vos nepargriovė moteriškės taip skubėjo atsisėst:oh , o buvau jau su dideliu pilvu nestuke.gif Atsimenu tik kartą užleido vietą ir tai buvo vyresnio amžiaus moteris, buvau tada 9mėn. nėščia, važiavau man rodos kraitelio pirkt tai tikrai buvo prieš pat gimdymą.
Atsakyti