Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

Ka be ko, tikrai ne visi linke uzleisti nesciai moteriai vieta. Nors esu susidurusi ir su labai supratingais zmonemis, kurie vos ne is kito autobuso galo uzmate pilvuka ateidavo nusivesti i savo tureta vieta smile.gif Bet cia deja tik malonios isimtys - dauguma tik abejingai spokso. Mano manymu, toks elgesys yra elementarios kulturos trukumas, o jau vyrams tai ypatingai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirana: 25 birželio 2006 - 12:54
QUOTE(Sirana @ 2006 06 25, 11:53)
Ka be ko, tikrai ne visi linke uzleisti nesciai moteriai vieta. Nors esu susidurusi ir su labai supratingais zmonemis, kurie vos ne is kito autobuso galo uzmate pilvuka ateidavo nusivesti i savo tureta vieta smile.gif Bet cia deja tik malonios isimtys - dauguma tik abejingai spokso. Mano manymu, toks elgesys yra elementarios kulturos trukumas, o jau vyrams tai ypatingai!


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif o ypac vyrams,tu esi teisi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(suvaikejus @ 2006 06 24, 22:30)
as dabar laukiuosi treciojo,tai zinau koks kosmaras vazineti troliaibusais...per pati pika neimanoma prasibrauti per zmones,nesvarbu ar nescia ar ne...o dar tie nauji trulikai vazineja tarsi veztu malkas,stabto tarsi isproteje,viena kart taip pilva susitrenkiau,kad rimtai issigandau del mazylio givybes....tad paniskai bijau jais vazinet,todel vyra kankinu,kad veziotu visur,nes kitos iseities nematau...gal galit ka pasiulit??????


Nu dviraciu vaziuot nepasiulysi juk,o kitos iseities kaip ir ner. g.gif As tai tokiems teisiu net neduociau,tikrai vaziuoja kaip isproteje doh.gif Tai greit isibegeja tai vel greit stabdo,taip ir tampo,as islipu ciut nevemdama kaip po supyniu,(O as ju taip nemegstu).O dar kai nera kur atsisest,tai lyg bulviu lauka nukasus pervargstu nuo tos itampos tampantis isikabinus i stanga. doh.gif
Atsakyti
fu. as nekenciu visuomeninio transporto, kai esu nestuke.gif darosi bloga ir ne visada uzleidzia atsisest. schmoll.gif
Atsakyti
O dabar kai dar oras tvankus,tai is vis nesinori net lipti i trolika,bet niekur nesidesi i darba juk reikia mirksiukas.gif Kartais kai ilipi ir langai uzdari buna,smarve nuo prakaito ir to tvankumo,ner kuom kvepuot,puoli langu atidarinet,o ziurek kokia bobute saukia kad jai atseit pucia doh.gif Nu tai ir negali atidaryt.
Atsakyti
oi, kaip man gerai, kad man netenka vazineti visuomeniniu transportu... stengiuosi eiti pesciomis jei netoli arba vaziuojam masina... tikrai negaleciau iskesti per tokius karscius tos prakaito smarves ir tvankumo schmoll.gif
Atsakyti
na visuomeninis transportas visada buvo bjaurus mirksiukas.gif bet istiesu labai seniai juo vziavau, o ypac nescia blush2.gif visur kur reikia veza mane MB, teko kelis kart vaziuoti su mikrikais, kosmaras kazkoks, kaip jie vazineja, ka jie kely isdarineja doh.gif biggrin.gif tai nescia tikrai i mikrus nesesiu ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Stai del ko dziaugiuosi, kad vairuoju pati thumbup.gif Nes kitaip tose mikriukuose tai tikrai ne kas butu. O apie autobusa tai net pagalvojus nupurto,fear.gif net neprisimenu, kada juo teko vaziuot g.gif O ypac dabar kai uosle mano labai jautri, uzuodziu visokiausisu kvapus ir viskas labai erzina.........
Atsakyti
Jums gerai kad jus masinas turit arba vyrus vairuojancius mirksiukas.gif O pas mus atstumai dideli ir masinos neturim,tai nori nenori gauni vaziuot visuomeniniu transportu. verysad.gif Butu visai neblogai darba salia namu turet,tikri pestute eiciau ax.gif O maniskis isigijo dvirati.Jam gerai,o as bijau nescia sest.Nes ne nescia bijojau vaziuot,o dabar dar nestuke.gif tai is vis nelipu. schmoll.gif
Atsakyti
tikra tiesa...as va mazam mieste gyvenu,tai dziaugiuosi,kad viskas salimais yra...o kaune isvis nesamone,nekarto neuzleido man vietos,o va vilniuje,kitaip ir rukantys traukesi ir vieta visad pasiulydavo,ir siaip nemokamai sultimis vaisindavo kavinese padavejai. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2006 06 26, 17:49)
tikra tiesa...as va mazam mieste gyvenu,tai dziaugiuosi,kad viskas salimais yra...o kaune isvis nesamone,nekarto neuzleido man vietos,o va vilniuje,kitaip ir rukantys traukesi ir vieta visad pasiulydavo,ir siaip nemokamai sultimis vaisindavo kavinese padavejai. blush2.gif

oho ant kokiu mandagiu vilnieciu uzpuolei, smagu kai tiek demesio is pasaliniu sulauki... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2006 06 26, 15:49)
tikra tiesa...as va mazam mieste gyvenu,tai dziaugiuosi,kad viskas salimais yra...o kaune isvis nesamone,nekarto neuzleido man vietos,o va vilniuje,kitaip ir rukantys traukesi ir vieta visad pasiulydavo,ir siaip nemokamai sultimis vaisindavo kavinese padavejai. blush2.gif


Saunuoliai kokie Vilnieciai thumbup.gif Pas mus tai didelis kaimas,tai ir pasitaiko visokiu zmoniu.Buna ir uzleidzia buna kad ir ne... rolleyes.gif
Atsakyti
tiesa pasakius taip smile.gif
o savam "kaime" irgi daug geru zmoniu,iki nestumo mane lepino ir dabar priziuri.Tiesiog reikia,nebijoti svetimu zmoniu ir buti mandagiem
Atsakyti