Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

Kai buvau nėščia tai ir teko važineti viešuoju transportu, tai gal kelis kartus buvo vietą užleide. Vieną kartą važiavau po baseino namo troliku, pilvas didžiulis, nepastebet neimanoma. Gale troliko buvo isitaise vyrų eilė o aplink paaugliai, aiškų aš iš tų paauglių nieko nesitikejau bet galvojau, kad bent vienas vyras užleis atsisest, bet kur tau, sedi visi spokso akis išverte į mano pilvą, bet nei vienas neužleido mad.gif
Atsakyti
Aš mikriuku važiavau 9 mėn nėščia ir niekas neužleido verysad.gif Aišku laisvų vietų nebuvo, bet mikriukas stoja visiems iš eilės schmoll.gif
Gerai, kad važiavau trumpai, nes mikriuke net atsistot visu ūgiu neišėjo. aišku buvo žiema, bet nepamatyt toooooooooookio pilvo galėjo ti aklas smile.gif
Aš ir dabar važioju retkarčiais troliku, tai užleisti vietos niekas nesipuola.
Atsakyti
QUOTE(Ingridaurb @ 2007 04 25, 16:51)
Aš mikriuku važiavau 9 mėn nėščia ir niekas neužleido verysad.gif Aišku laisvų vietų nebuvo, bet mikriukas stoja visiems iš eilės schmoll.gif
Gerai, kad važiavau trumpai, nes mikriuke net atsistot visu ūgiu neišėjo. aišku buvo žiema, bet nepamatyt toooooooooookio pilvo galėjo ti aklas smile.gif
Aš ir dabar važioju retkarčiais troliku, tai užleisti vietos niekas nesipuola.


O aš kad išengti tokių situacijų, aplamai nelipu į mikriuką, jei matau kad jis perpildytas. O kam rizikuoti? Žinant jų važiavimo stilių, tai ir sėdint kartais gali po kėde nulėkt, o jau stovėti tai ačiū už malonumą. Aš geriau palauksiu, bet būsiu tikra kad ramiai nuvažiuosiu, nes laukti kol kas užleis gali tekti ilgai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toscana: 26 balandžio 2007 - 10:43
As i darba vazineju mikriukais ir esu labai patenkinta. Dauguma vairuotoju netgi palaukia, kol patogiai isitaisysiu ir tik tada pradeda vaziuoti. Tiesa, as vaziuoju truputi veliau, jau ne piko valandom ir zmoniu juose buna nedaug.
Atsakyti
Na ir istoriju cia prisiskaiciau, sunku patiketi, kad musu visuomene tokia susvetimejusi ir ziauri blink.gif as dar tik 21 savaite nescia, tai kol kas visai normaliai su mikriuku vazineju, jei reikia neilgai pastoveti, viskas gerai, tik kazkaip neabejojau, kad kai matysis, mane tikrai uzleis, bet ale ziuriu, nera prosvaisciu....
tiesa buvo ir man viena idomi istorija. buvau kokia 13 sav nescia, skubejau i darba, ilipau i mikriuka, jis prigrustas, kruva zmoniu stovi. ir man nuo oro trukumo ir stovejimo taip silpna pasidare, pradejau alpti. prasibroviau i mikriuko prieki, paprasiau, kad vairuotojas atidarytu langa, atistupiau, atsiremiau i langa ir bandau atsigauti. vairuotojas mane apreke, kad ko vazineju, jei bloga, tai sakau - as nescia, kazkaip sunku pasidare, tai jis dar labiau rekti pradejo, o visas mikriukas ziopso i mane, vietos niekas neuzleidzia. tai kai viena vieta atsilaisvino, toks vyras, kuris stovejo salia kedes, ja man pasaugojo ir liepe sestis. suprantu, kad esu pati kvaila, kam i pilna mikriuka kabarojaus, bet zmoniu abejingumas vis vien labai stebina. o tas vyras tai saunuolis, iki siol ji daznai sutinku mikriuke, tai visada pasisveikinu ir nusypsau jam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgachka: 29 balandžio 2007 - 21:00
QUOTE(Fixa @ 2007 04 20, 14:30)
nes bijau dėl klecko ir nesinori nervų gadintis bendraujant su visokio plauko nesusipratėliais, kuriems matai kojas skauda doh.gif


žinok, kai kam tikrai skauda. Yra nemažai jaunų žmonių, kuriuos kankina artritai ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Jūra_ @ 2007 04 29, 23:03)
žinok, kai kam tikrai skauda. Yra nemažai jaunų žmonių, kuriuos kankina artritai ir pan.


ir būtent jų būna prisėdęs pilnas mikras ar trūlikas hihihi.gif

aš tai į pilnus mikrus nelipu, o trūlike tai dar nieks nepasiūlė atsisėt, nors mano nestuke.gif jau paskutinės dienelės, bet iš to problemos nedarau irnesakyk.gif
Atsakyti
Aš mieliau renkuosi autobusus, man labiau patinka jais važiuot nei mikrais, bet kai reikia važiuot nadarau didelės problemos.
Atsakyti
O man pilvas didziausias buvo kaip tik praeita vasara, kai karstis nezmoniskas.... Tai patikekit, malonumas didelis vaziuot tais autobusais ir troleibusais... Buvo pora kartu, kai uzleido moteriskes, viena ziurejo pro langa, gal po kokiu poros stoteliu pastebejo mane ir puse kelio atsiprasinejo, kad anksciau nemate biggrin.gif O kita tai senuciuke tokia... Faina labai. Ir viena karta vyras. Dar du kartus buvo siule zmones gal po kokiu 15 minuciu spoksojimo, tai is pricipo atsisakiau... Nesuprantu, ziuri akis isverte, kai bandai ju zvilgsni pagauti, nuleidzia akis, arba i langa ima ziureti lotuliukas.gif Ir niekas niekas schmoll.gif Is pradziu pykau, bet paskui vyras visur vezioti pradejo. biggrin.gif Zinot, kaip su tais vyrais, pirmiausia puse nestumo juos reikia pratinti, kad tu to negali ir ano, kad tu tokia ir kitokia, kol galu gale jiems protas nusvinta biggrin.gif
Tiesa, pacioje pradzioje, dar gal koki antra menesi, buvo toks atsitikimas. Kaip zinia, is pradziu LABAI nescia jautiesi, nors nieko ten nera, bet kita vertus, pykinimas ir panasiai. Tai as jau budama baaaaaaaaisiai nescia isedau i troleibusa. Vaziuoju patenkinta, sededama. Ir ilipa senuke su lazda: "Mergaite, ar galetumete leisti atsiseti..." O as atsakiau, kad negaliu.... blush2.gif Gerai, kad salia sedejo tokia paaugle, tai ji greit stryktelejo. doh.gif As dar ir dabar del to grauziuosi. Nei man bloga tada buvo labai, nei ka... O neuzleidau zmogui vietos. Matyt, labai pykau, kad neisivaizduoja zmones, kaip mums, nestuke.gif , reikia atsisesti. Nors dabar galvoju, jei vel nescia buciau, tai pati atsisesti prasyciau zaviai nusisypsojus biggrin.gif Kokio nors isvaizdaus vyruko rolleyes.gif Jiems gi labai patinka didvyriais buti lotuliukas.gif
O siaip, kad ir kaip vaidinau vargse nesciaja, kuriai bloga, ir kvepavau garsiai, ir retkarciais dejavau, ir dar visokiu skeistus garsus meginau leisti, bet niekas neuzleisdavo, tik nuziurinedavo g.gif Del musu liaudies nusiminus esu verysad.gif
Atsakyti
tiesa pasakius, nelabai suprantu tokiu, kurios skundziasi, jog kazkas neuzleido vietos autobuse ar teko ilgai stoveti eilej parduotuvej. Mandagumas mandagumu, bet jei taip blogai jautiesi, kam tada isvis lipt i toki transporta, kur zmones apie nuosavas bedas galvoja ir tikrai neapziurineja, kur nescia, o kur ne. Tik mum atrodo, jog viskas akivaizdu ir pastebima, bet dazniausiai zmones apie savo bedas galvoja, o ne kitus apziurineja. Siuo metu man 28 nestumo savaite, pilvas tikrai nemazas ir as tikrai neatrodau tik siaip pavalgius, bet po 2 menesiu mokslu, VISI mano destytojai arba daabr pastebejo, jog nescia arba pasake mano kolegos, kai negalejau atvykti i paskaita ( rezultatas - dideles akys su komentaru "rimtai nescia?"). Mano nuomone, nescia turi buti svarbi vyrui, kudikio tevui, taip pat artimiem zmonem, o ne praeiviams gatvej. Juk dazniausiai savo noru pastojam ir zinom, kas musu laukia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 05 01, 23:36)
tiesa pasakius, nelabai suprantu tokiu, kurios skundziasi, jog kazkas neuzleido vietos autobuse ar teko ilgai stoveti eilej parduotuvej. Mandagumas mandagumu, bet jei taip blogai jautiesi, kam tada isvis lipt i toki transporta, kur zmones apie nuosavas bedas galvoja ir tikrai neapziurineja, kur nescia, o kur ne. Tik mum atrodo, jog viskas akivaizdu ir pastebima, bet dazniausiai zmones apie savo bedas galvoja, o ne kitus apziurineja. Siuo metu man 28 nestumo savaite, pilvas tikrai nemazas ir as tikrai neatrodau tik siaip pavalgius, bet po 2 menesiu mokslu, VISI mano destytojai arba daabr pastebejo, jog nescia arba pasake mano kolegos, kai negalejau atvykti i paskaita ( rezultatas - dideles akys su komentaru "rimtai nescia?"). Mano nuomone, nescia turi buti svarbi vyrui, kudikio tevui, taip pat artimiem zmonem, o ne praeiviams gatvej. Juk dazniausiai savo noru pastojam ir zinom, kas musu laukia.  smile.gif


o kaip nuvažiuoti iš taško A į tašką B jei neturi savo auto?
man tai labiausiai patinka vaizdeliai prie gydytoju durų, kai vyrukai atlydėję savo nestuke.gif sėdi sau patenkinti ir apžiūrinėja stovinčias nestuke.gif , nei vienas užpakalio nepakelia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2007 05 02, 09:54)
o kaip nuvažiuoti iš taško A į tašką B jei neturi savo auto?




pvz taksi.
Atsakyti