Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

QUOTE(Laumee @ 2007 02 07, 10:11)
Labas rytelis žaviosios mamytės  mirksiukas.gif Na žinokit aš šiandien buvau taip apšaukta vienos moterėlės, kurios tiesiog paprašiau, kad manęs nespaustų prie stulpo nes net nuo jos spaudimo jėgos ėmė pilvuką man skaudėti  blink.gif , o jūs tik įsivaizduokit ji mane už tai pavadino piktu, neišsimiegojusiu šešku, na aš jai dar norėjau išdėstyti biologijos pamokėle, kad šeškai yra stinkei o nepikčiurnos, bet jau nutylėjau tegu sau moteriškė galvoja kad ji yra labai protinga  lotuliukas.gif

o vis dėlto reikėjo pasakyt.
Atsakyti
as tai be ceremoniju buciau paklaususi ar ji priims gimdyma, jei ka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2006 06 21, 13:24)
uzvedziau sia temele noredama padiskutuoti su jumis  nestuke.gif  apie visuomenini transporta  smile.gif  ar uzlejdzia atsisesti kaj kur nors vaziuojate? manes taj dar ne karto neuzlejdo, sedi visi, ziuri i pilva, o paskuj akis suka i sona kaj i juos paziuriu, labaj juokingaj atrodo  tongue.gif



ačiū dievui, kad aš vairuoju ir be mašinos nei iš vietos, nes kitaip nežinau nežinau kaip čia su tais transportais doh.gif

QUOTE(Laumee Paskelbta 2007 02 07 @ 09:11)
Labas rytelis žaviosios mamytės  Na žinokit aš šiandien buvau taip apšaukta vienos moterėlės, kurios tiesiog paprašiau, kad manęs nespaustų prie stulpo nes net nuo jos spaudimo jėgos ėmė pilvuką man skaudėti  , o jūs tik įsivaizduokit ji mane už tai pavadino piktu, neišsimiegojusiu šešku, na aš jai dar norėjau išdėstyti biologijos pamokėle, kad šeškai yra stinkei o nepikčiurnos, bet jau nutylėjau tegu sau moteriškė galvoja kad ji yra labai protinga 


Iš tikro stebiuosi ir tikrai žaviuosi tokiais žmonėmis kaip tu 4u.gif
nes jei man tokia situacija būtų buvusi, aš turbūt jai būčiau dar ne taip pasakiusi, senei neraliuotai
bash.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha: 23 vasario 2007 - 20:04
kai laukiaus dukros, dar nevairavau. vaziavau vasaros diena, plonai apsirengusi, jau 8 menesi besilaukdama, kai troleibuse moteriske liepe jai vieta uzleist, nes sedziu issidrebusi, nusipenejusi.......
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2007 02 26, 13:38)
kai laukiaus dukros, dar nevairavau. vaziavau vasaros diena, plonai apsirengusi, jau 8 menesi besilaukdama, kai troleibuse moteriske liepe jai vieta uzleist, nes sedziu issidrebusi, nusipenejusi.......



jetus kaip ziauru... blink.gif
nu as kolkas dziaugiuosi kad nors ir vazineju troleibusais, bet vis vieta susirandu ir sedziu sau ramia sazine, nors gal per kailinius i rnesimato pilvuko mano, bet svarbu as gerai jauciuosi..
Atsakyti
Na, man netenka važiuoti troleibusais ar autobusiais, bet tenka pasinaudoti mikro autobusais. Nepatinka tai, kad dažnai vietos būna gale, kur labiausiai krato... Ir tas vairavimo stilius doh.gif stabdymai, važiavimai per duobes doh.gif
Kita vertus, vairuoti automobilį bijau, neturiu pakankamai patirties, tai nesinori rizikuoti vaikeliu unsure.gif
Beje, nesijaučiu blogai ar taip, kaip kelios čia rašėt... jaučiu dėmesį, nuolaidžiavimą - ir be bilieto pavažiuoju ir šiaip gan gerai aplinkiniai elgiasi su manim dėl nėštumo... smile.gif
Bet jūs visos čia su tokiu jumoru pažvelgiat į situacijas - šaunuolės, taip ir toliau laikyt thumbup.gif
Atsakyti
o man teko vaziuoti kol galiausiai pati gin uzdraude dirbti, tai ir vazinejimai pasibaige i darba blush2.gif bet dabar nei uz ka nelipciau i troleibusa, autobusa ar mikriuka. as vien iejus i uzdara patalpa betkokia apalpstu, tai viesajam transporte numirciau tikriausiai, kad ir atsisesciau doh.gif
automobilis geriausias issigelbejimas. Vienintelis ir nepakeiciamas cool.gif ax.gif
Atsakyti
o man atvirksciai, pora kartu vieta troleibuse uzleido, taip buvo taip nepatogu...... blush2.gif kaz kaip man pilvas netrukdo stoveti transporte, o mane vis pasodinti kas nors ketina biggrin.gif
Atsakyti
As tai irgi pastebejau, kad nuolaidesni ir pastabesni nesciosioms vyrai, jie paslaugiau uzleidzia vieta,ar eile, teko tai patirti,o moterys - tarsi butu nuskriaustos viso pasaulio ir jaute demesio trukuma budamos nescios, niekad neuzleis vietos ar eiles, dar ir apsauks visai be reikalo. Mano pilvukas nedidukas, bet su pavasarine plona striukyte jis puikiai matosi. Kiekviena ryta vaziuoju mikriuku i darba, bet ne karta teko stoveti. Syki apsizvalgiau, mikriuke sedejo apsoliuciai visos moterys ir nei viena man nepasiule savo vietos. Dar viena karta buvo situacija prie gydytojo kabineto. Visos sedimos vietos buvo uzimtos ir visos laukiancios buvo moterys ir deja, kol vienos is ju nepakviete gydytoja, tol stovejau su savo pilvuzu ir laukiau eiles. doh.gif
Atsakyti
paskaitau ir liūdna bei baisu darosi verysad.gif važinėju kasdien į darbą ir dar su persėdimu, tai galvoju kas vasarą bus, kai jau pilvukas matysis g.gif tikriausiai lygiai tokia pati situacija, kaip ir pas jus visas... negi dėl to reikės į darbą valanda anksčiau važiuoti, kad tik nesuspaustų?
MB sakiau, kad mašinytės reikia, tai gal kokį kledariuką gausiu, nes bijau dėl klecko ir nesinori nervų gadintis bendraujant su visokio plauko nesusipratėliais, kuriems matai kojas skauda doh.gif
Atsakyti
Mane viena kart uzleido troleibuse moteriske atsisesti, bet man tikrai nebuvo sunku ir pastoveti. Kai ji pamate, dar manes paklause, kodel as anksciau nieko nesakiau. Ir dar pasake, kad supranta tokias, nes ir pati nestuke.gif buvo... Zodziu as buvau labai suzaveta, o aplink sedeje mano amziaus bernai vepsojo lupas atvepe blink.gif Bet as ir suprantu juos, is kur jiems zinot, ar as nestuke.gif ar siaip pavalgius smile.gif Juk dar tik 5 menesiukas ax.gif
Atsakyti
Mane taip pat vieną kartą vyriškis užleido, tai kažkaip net nepatogu pasidarė ax.gif
Atsakyti