Įkraunama...
Įkraunama...

Važiavimas visuomeniniu transportu

uzvedziau sia temele noredama padiskutuoti su jumis nestuke.gif apie visuomenini transporta smile.gif ar uzlejdzia atsisesti kaj kur nors vaziuojate? manes taj dar ne karto neuzlejdo, sedi visi, ziuri i pilva, o paskuj akis suka i sona kaj i juos paziuriu, labaj juokingaj atrodo tongue.gif
Atsakyti
Hmm, na kaip dėl vietos užleidimo, tai nežinau. Pilvo labai didelio dar nesimato, tai pati užleidžiu (bet blogiausia, kai kokiam seniokui užleidi, o tas nesėda. Viet jo kokia savimi patenkinta paauglė įsitaiso).

Blogiausia viešajam transporte dabar - karštis. Kartais iš viso lanagi neatsidaro, žmonių daug. Ir kvapų daug... O mane visada važiuojant pykino, tai dabar - košmaras.
Atsakyti
Aktuali tema, ypac pastaruoju metu mirksiukas.gif kas ryta vaziuojam su vaiku (4,5 m.) i darzeli, dazniausiai troliku. aisku, galim ir mikriuku, bet tie dazniausiai perpildyti buna ir isitaisyt juose jau ne itin patogu, kai nestumo pati pabaiga mirksiukas.gif o ir mikriuku vairuotojai kartais tokie "supratingi" buna, kad sustoja, o laisvu vietu viduj nera... tai koks nors dzentelmenas vyriskis, aisku, mus uzleidzia, bet to tiketis is moteriskiu - doh.gif schmoll.gif o trolike, ypac griztant vakare is darziuko, tai tipiskas vaizdelis - laisvu vietu nera, sedi kokia paaugle (ar paaugliai) ir gink Dieve, neuzleis schmoll.gif tai kokia moteriskaite pagyvenus uzleidzia. aisku, padekoju ir atsisedu, nes kratytis stovint 2 in 1+su darzelinuku ne pyragai tikrai schmoll.gif
Atsakyti
vaziavau su mikriuku namo,dushnumas pacios zinot koks shiom dienom,tai kiek moterishkiu sedejo,tai nei viena neuzleido.visos taip ziuri,lyg ko ar tai pavydedamos,ar siaip,zodziu zvilgsniai buvo ziaurus blink.gif o sedejo gale toks senukas su lazdele,tas tik strykt,sako ponia seskit,man netoli liko vaziuoti.kadangi spaudimas pas mane labai nukrites,tai jau ne tik kad atsisedau,bet shleptelejau i ta laisva vieta davolna.o jis vargshas vaziavo iki pat galo,kur ir as.gaila man jo buvo,bet man jau makaule kai svaigo,tai ir sutikau mielai ax.gif dabar jei matau,kad mirkiukas pilnas,tai stacia net nelipu,kad veztu.o geriausia tai su mashiniuku vaziuoti,niekam nei aciu nereikia sakyti mirksiukas.gif pagaliau vazinejimas vieshu transportu man jau nebegresia karsta.gif
Atsakyti
sakau, ziaurus vajzdelis smile.gif labiausiai nervina tie zvilgsniai, ziuri, bet nieko nedaro, o tajp kartajs norisi atsisest...
viena karta vaziavau is parduotuves su maisu pirkiniu, nu tajp pavargus, karsta, ne vienas net nepasiule, tada taj jau pikta buvo, bet siajp taj juokingaj viskas atrodo.
Atsakyti
na man per visą laiką užleido 4 kartus... tikrai nemanau kad tai yra daug, nes daugeliu atveju nebuvo laisvų vietų, tiesiog žmonėms nerūpi... Deja, man nei sykio vietos neužleido joks vyras, visi jie sėdi išsiskėtę ir fsio.... Ir paauglės neužleidžia... o vyresnės moteriškės (nu kur apie 50 metų jau) tai jaučiasi pačios nusipelnę atsisėst... tai va....
Atsakyti
Nu temute tikrai aktuali mums.Manes irgi neuzleidzia,bet spokso i mane. doh.gif Tai mane irgi tas abejingumas nervuoja,nes pati tai uzleidziu senukem vieta,kazkaip giliai sirdi laukiu is zmoniu supratingumo blush2.gif Beto kai sitaip karsta,man nera gerai ir as alpstu ir man kaip nieka reikia atsisest,bet kur tau,nu naglumas visu,o ypac jaunu zmoniu ir jaunu vyruku... ax.gif
Atsakyti
Na nelabai tenka visuomeniniu važinėti, o ir pilvelio dar nesimato wub.gif Bet jei reikėtų sausakimšais trulikais važiuoti, jaučiu supykintų, nes šiuo metu labai daug kokių kvapų netoleruoju blush2.gif O dėl užleidimo, tai ir anksčiau atkreipiau dėmesį, kad visimes dzin, maždaug tavo pilvas, tavo ir problemos verysad.gif
Atsakyti
taj jau tajp blink.gif
Atsakyti
o mane vienakart uzleido nestuke.gif biggrin.gif
sako: "seskit, mano pilvas dar taip akiu nebado" biggrin.gif nors jos pilvo dar ir nesimate, bet pasirodo kad ji jau 4 men nestuke.gif tai va kas supratingiausi lotuliukas.gif
Atsakyti
as dabar laukiuosi treciojo,tai zinau koks kosmaras vazineti troliaibusais...per pati pika neimanoma prasibrauti per zmones,nesvarbu ar nescia ar ne...o dar tie nauji trulikai vazineja tarsi veztu malkas,stabto tarsi isproteje,viena kart taip pilva susitrenkiau,kad rimtai issigandau del mazylio givybes....tad paniskai bijau jais vazinet,todel vyra kankinu,kad veziotu visur,nes kitos iseities nematau...gal galit ka pasiulit??????
Atsakyti
QUOTE(svze @ 2006 06 25, 00:19)
o mane vienakart uzleido  nestuke.gif  biggrin.gif
sako: "seskit, mano pilvas dar taip akiu nebado"  biggrin.gif nors jos pilvo dar ir nesimate, bet pasirodo kad ji jau 4 men  nestuke.gif tai va kas supratingiausi  lotuliukas.gif

kas daugiau gali mus suprast ax.gif tik tokio pat likimo drauges biggrin.gif
Atsakyti