Įkraunama...
Įkraunama...

Dešimt įsakymų krikštatėviams

8, 9 ir 10 punktuose gramatinės klaidos.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2010 02 13, 02:28)
8, 9 ir 10 punktuose gramatinės klaidos.


Tikriausiai nepataisyta varianta issiunciau. Sorry.
Atsakyti
Man asmeniskai tai kazkoks nesusipratimas tie isakymai schmoll.gif Is rimtos sventes daromas cirkas, krikstateviai ipareigojami kazkokiomis nesamonemis, mane tai zeistu. Vienintele ir pagrindine priesaika vyksta prie sv.altoriaus kriksto metu, kuomet krikstateviai viska ir pasizada kas ieina i ju, kaip krikstateviu, pareigas. Mes nieko neisakinejom ir tikiuosi, kad man irgi neisakys rolleyes.gif
Atsakyti
Labai Ačiū merginos. Čia radau labai daug naudingos info

fotodizain
Super vaikiukas angeliukas thumbup.gif , tikiuosi maniškis irgi kažką panašaus sugebės padaryt g.gif

tik dabar dilema: ar jūs visus "prašymukus" ir "įsakymukus" kiekvienam įteikinėjot t.y. tėveliams, seneliams, krikšto tėveliams... blush2.gif kažkaip visko labai daug..

nepykit už kvailą klausimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2010 03 20, 14:18)
Man asmeniskai tai kazkoks nesusipratimas tie isakymai  schmoll.gif Is rimtos sventes daromas cirkas, krikstateviai ipareigojami kazkokiomis nesamonemis, mane tai zeistu. Vienintele ir pagrindine priesaika vyksta prie sv.altoriaus kriksto metu, kuomet krikstateviai viska ir pasizada kas ieina i ju, kaip krikstateviu, pareigas. Mes nieko neisakinejom ir tikiuosi, kad man irgi neisakys  rolleyes.gif

pas mus taip yra kad kiekvienas renkasi pagal save ir aisku pagal situacija, bet vat teko skaityti apie provoslavu kryksta, tai ten aiski tradicija kad krykstas ne balius o tokia tarsi "paslaptis", pats zodis "tainstvo" reiskia kad viskas praeina labai ramiai, be dideles minios, ir kaip tik balius visa tai gali sugadinti, todel patariama po cerkves, ceremonija uzbaigti taip sakant.
As aisku ne galiu tvirtinti, gal ir pas mus taip yra, bet kiek zinau beveik kiek. giminej krukstynos antras balius po vestuviu....
Atsakyti
QUOTE(bertolina @ 2010 03 21, 13:26)
Labai Ačiū merginos. Čia radau labai daug naudingos info

fotodizain
Super vaikiukas angeliukas  thumbup.gif , tikiuosi maniškis irgi kažką panašaus sugebės padaryt  g.gif

tik dabar dilema: ar jūs visus "prašymukus" ir "įsakymukus" kiekvienam įteikinėjot t.y. tėveliams, seneliams, krikšto tėveliams... blush2.gif  kažkaip visko labai daug..

nepykit už kvailą klausimą ax.gif


mes darysim tik krikstateviams, o kumai pasirupins kitais jei jie nores 4u.gif
Atsakyti
pritariu ruta zalia, mane irgi zeistu kazkokie isakymai, nesvarbu juoko forma ar ne, nes juokinga turbut tik tevams... bigsmile.gif
cia radau kitoj temoj pasizadejimus, tai doh.gif parinkau "geriausius".siaip juokus suprantu, bet nu nejuokinga ir kyla klausimas ar zino tevai tikrasias krikstateviu pareigas cool.gif
Mūsų pasižadėjimai tokie:
1. Prižiūrėti, kad visi čia esantys tęsėtų pažadus
3. Kai Domantas išmoks vairuoti, nupirkti jam automobilį, neprastesnį nei savo bigsmile.gif
4. Pasirūpinti, kad Domantas kasmet aplankytų vis kitą pasaulio šalį bigsmile.gif
5. Prižiūrėti, kad Domantas uoliai valytų dantukus ir prireikus padengti odontologų išlaidas bigsmile.gif
6. Retkarčiais padėti Domantukui „pailsėti“ nuo tėvelių bigsmile.gif
7. Palydėti Domantą į pirmąjį pasimatymą g.gif
8. Išmokyti Domantuką skaityti,rašyti ir skaičiuoti senelių sutaupytus pinigus, kuriuos taupys jam bigsmile.gif
16. Sulaukus pensijinio amžiaus, pasidalinti su Domantu savo pensija bigsmile.gif

Pažadu išmokysiu susišukuoti, susipinti kasytes,…kad mama rytais galėtų ilgiau pamiegoti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2010 05 03, 15:00)
pritariu ruta zalia, mane irgi zeistu kazkokie isakymai, nesvarbu juoko forma ar ne, nes juokinga turbut tik tevams... bigsmile.gif
cia radau kitoj temoj pasizadejimus, tai  doh.gif parinkau "geriausius".siaip juokus suprantu, bet nu nejuokinga ir kyla klausimas ar zino tevai tikrasias krikstateviu pareigas cool.gif



papasakokit mum kokios gi tos pareigos biggrin.gif apie religines nesneku,kad dorai aukletu vaika ir kad vestu toliau katalikybes keliu.. rolleyes.gif

juk tam krikstynos ir yra,kad butu svente, kad kazkas liktu prisiminimui,kad butu linksma, o ne vien tik rimtai i viska ziuret reikia. to rimtumo ir irzlumo siais laikais per akis . Cia zinoma priklauso daug kas nuo tevu poziurio, bet as uz tokius dalykus thumbup.gif

mes darem tokius isakymus ir idejom i laikrastuka :

 Mylėsime ir branginsime krikštadukrą, kad jau įsivėlėme į šį reikalą.
 Padėsime tėveliams... dorai užauginti.
 Patarsime, iškilus problemoms dėl meilės reikaliukų (kai paūgės truputį).
 Kartą per metus praleisime kartu dieną: išradingai, naudingai, linksmai... (vaikui irgi turėtų būti linksma).
 Nesišvaistysime pažadais, nes juos reikės ištesėti.
 Moksleivei padėsime paruošti pamokas ir pasidaryti „šperų“.
 Palepinsime saldumynais.
 Labai nepyksime už iškrėstas iždaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo |kyo: 03 gegužės 2010 - 14:46
|kyo, be religiniu pareigu(nors jos yra svarbiausios) yra myleti savo kriksto vaika, palaikyti siltus santykius, bendrauti, pasiimt savaitgaliais, nusivezt prie juros ir pan., bet ne paremti pinigais ir t.t.jusu isakymai grazus mirksiukas.gif bet man dar tas zodis kaip isakymai skamba neskaniai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2010 05 03, 15:21)
|kyo, be religiniu pareigu(nors jos yra svarbiausios) yra myleti savo kriksto vaika, palaikyti siltus santykius, bendrauti, pasiimt savaitgaliais, nusivezt prie juros ir pan., bet ne paremti pinigais ir t.t.jusu isakymai grazus mirksiukas.gif bet man dar tas zodis kaip isakymai skamba neskaniai schmoll.gif

Aš visur rašiau ne įsakymai, bet prašymukai ax.gif Man taip švelniau skamba.
Atsakyti
kur anksciau rasiau, tai as dejau kai pati kuma buvau i laikrastuka, o dabar kumam darau mirksiukas.gif
dariau per word, jei kam idomu rasykit az atsiusiu pvz.

o siaip sukarpius atrodo taip, tik foto kazkodel aukstyn kojom doh.gif biggrin.gif
user posted image

o viduje yra ant kiekvieno lapelio po tris uzrasus, antrame rasiau taip:

Ši atmintinė liudija, kad
**** ** ** (cia data)
(kumos vardas ir pavarde) ir (kumino vardas ir pavarde) tapo (kriksto dukros/sunaus vardas ir pavarde) krikšto tėveliais.

o likusiuose kaip ir sakiau sudeliojau po tris. Tekstas toks:

Prie armintinės yra priedas su pageidavimais:

Mylėti ir branginti.
Bent kartą į metus nusifotografuoti su Deimančiuke.
Turėsit ugdyti ir mokinti, o tam geriausia – ekskursijos.
Nežadėkite to, ko negalėsite ištesėti.
Nepamirškit gimtadienių. Mano gimimo data **** ** **.
Kartais palepinkit saldumynais, juk tai toks malonumas.
Asmeniškai kūmai : numegzti megztuku, kojinių ir pan.
Taip pat išmokyti prižiūrėti sodą ir gėles.
Asmeniškai kūminui: nusivežti į F1.
Turėsit išmokyti saviginos.
Taupykite mano smulkioms išlaidoms, geriau būtų popierine valiuta.
Kai mokysiuos nepamirškit išmokyti visų „gudrybių“.
Mylėkite taip stipriai, kad šią meilę jaustų ir visi esantys aplink.


Su meile ir padėka jusu krikštadukra
(vardas) su tėveliais.

P.S.
rinkausi is kitu ir pridejau pakeitus savo, kad atitiktu kuminam wub.gif
Atsakyti
su kokia programa darote isakymus ? ir kaip is kur paveiksliuku ikeliate ? nes as nedariau niekad blush2.gif su wordu ??|?
Atsakyti