Įkraunama...
Įkraunama...

Dešimt įsakymų krikštatėviams

Mes po keliu savaiciu ruosemes buti krykstotevais.
Man labai patiko 10 isakymu tevams. Noriu ir as kazka panasaus sugalvoti, bet tokia problemele iskyla, vaikas turi tik mama. Gal tada geriau parasyti- isakymas mamai g.gif
ka jus galetumet patart.
Atsakyti
QUOTE(reida @ 2006 07 14, 13:09)
Mes po keliu savaiciu ruosemes buti krykstotevais.
Man labai patiko 10 isakymu tevams. Noriu ir as kazka panasaus sugalvoti, bet tokia problemele iskyla, vaikas turi tik mama. Gal tada geriau parasyti- isakymas mamai g.gif
ka jus galetumet patart.



MANO NUOMONE JEI VAIKELIS TURI TIK MAMA. tAI TURBŪ IR REIKĖTŲ RAŠYTI ĮSAKYMUS MAMAI.
NA BENT JAU AŠ TAI TAIP DARYČIAU.
Atsakyti
Aš biški su kvailoku klausimu, bet kada tą priesaiką jie turi duoti??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rienka @ 2007 04 05, 21:02)
Aš biški su kvailoku klausimu, bet kada tą priesaiką jie turi duoti???  blush2.gif



Manau, kad pries pradedant II krikstynu dali. Tai yra po baznycios, prie stalo.
Atsakyti
wau, akip cia viskas idomiai blink.gif niekada nebuciau pagalvojus kad taip galima paivairinti krikstynas..gal galit placiau papasakoti, kam tie laikrastukai skirti kur juos dedat?ir t.t ir pan....iskas labai domina, nes atsilus oram krikstysim savo lelytia.taigi pasakokit viska ka ir kaip arysit ir kaip pavyko, jei jau praejo si svente.laikrastuku, kveitimu ir visa kita jei nesunku mestelkit man i emaila busiu begalp bekrasto dekinga yahoo.gif nes pas mus dar niekas taip nekrikstyjo taip idomaiai.va emailas zivilegav@one.lt labai laukiu
Atsakyti
Sveikutės, na situs isakimus as jau kaskur tikrai maciau parasytus sitam forume tik kitoj temoj.bet parasysiu ir cia.
1.Mylėkite ir branginkite krikštadukrą, kad jau įsivėlėt į šį reikalą.
2Padėkite tėveliams dorai užauginti (>>>>>>>>)
3.Iškilus problemoms, patarkite dėl meilės reikalų(kai paūgės truputį)
4.Kartą per pusę metų praleiskite kartu dieną:išradingai,naudingai,linksmai(Petriukui irgi turėtų patikti).
5Nesišvaistykite pažadais,nes juos reikės ištesėti.
6 Kai duosite pinigų smulkioms išlaidoms, tai geriau popieriniais, nei metaliniais, nes metalinius lengviau pamesti.
7Švęskite kartu šventes, net ir po 50 metų.
8.Nepamirškite dovanoti dovanų.
9.Nelepinkite saldumynais, nes gausite saskaitą už dantų gydymą.
10. Labai nepykite už iškrėstas išdaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.
Tai tiek. drinks_cheers.gif
Atsakyti
as su akvarele gelsvai nuspalvinau dideli balta lapa, apdeginau krastus, ir surasiau isakymus. Tai buvo suzaveti 4u.gif
Atsakyti
as tai laikrastukyje uzrasiau "krikstateviu pazadai",nes isakymai bus tevams blush2.gif
Atsakyti
Ir aš parodysiu įsakymų pavyzdėlių(daryta ant lininio audinio):
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mūsų įsakymai buvo tokiame apipavidalinime, nu labai krikštatėviai liko patenkinti, laikys garbingiausioje vietoje biggrin.gif Čia dar matosi specialiai šiai progai užsakytos šampano etiketės
user posted image
Atsakyti
laba dienele .kokie groziai bigsmile.gif
gal as biskuti ne i tema bet nezinau kur galima butu rasti ideju 10 isakymu teveliams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mantaniuke25 @ 2008 07 12, 18:22)
laba dienele .kokie groziai bigsmile.gif
gal as biskuti ne i tema bet  nezinau kur galima butu rasti ideju 10 isakymu teveliams blush2.gif

O tėveliai juk ir be paraginimo visa tai daro kiekvieną dienelę, kažin ar yra tokių priesaikų, kurių jie ir taip nevykdo... Tai kaip ir nėra tokių įsakymų tėveliams, nebent tai būtų susiję ne su vaikias. smile.gif
Atsakyti