Įkraunama...
Įkraunama...

Dešimt įsakymų krikštatėviams

Aš tai spauzdinsiu ant spalvoto popieriaus, susuksiu ir surišiu gražiu raišteliu (panašiai kaip sminciuko nuotraukoj).
Dar kitoj temoj kažkas siūlė įdėti po vieną fainą krikštatėvių ir vaiko nuotrauką.
Atsakyti
as dariau kompu, ikeliau dukrytes nuotrauka, parinkau srifta grazu, ikeliau keleta paveiksliuku.... tik neapsisprendziu ar remint, ar suvyniot ir kaspinu perrist g.gif
Atsakyti

aš tai rėminčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gytulka @ 2006 06 29, 15:25)
as dariau kompu, ikeliau dukrytes nuotrauka, parinkau srifta grazu, ikeliau keleta paveiksliuku.... tik neapsisprendziu ar remint, ar suvyniot ir kaspinu perrist  g.gif

o tai kur paskui nesi atspausdint, kad gautusi ir spalvota ir dar su foto?
Atsakyti
QUOTE(Lolija @ 2006 07 01, 00:28)
o tai kur paskui nesi atspausdint, kad gautusi ir spalvota ir dar su foto?

yra gi vietu kur spausdina spalvotai, tu matau is Kauno... prie VDU universiteto (netoli fontano) tikrai yra vietike kur spausdina spalvotai, o as tai pas tevuka i darba nueisiu man atspausdins veltui tongue.gif
Atsakyti
O as tai parasiau 10 isakymu jumoro forma: lotuliukas.gif

1.Mylėkite ir branginkite krikštadukrą, kad jau įsivėlėte į šį reikalą.
2.Padėkite tėveliams... dorai užauginkite
3.Patarkite, iškilus problemoms dėl meilės reikaliukų (kai paūgės truputį).
4.Kartą per pusę metų praleiskite kartu dieną: išradingai, naudingai, linksmai... (vaikui irgi turėtų būti linksma).
5.Nesišvaistykite pažadais, nes juos reikės ištesėti.
6.Moksleivei padėkite paruošti pamokas ir pasidaryti „šperų“.
7.Švęskite kartu šventes, net ir po 50 metų.
8.Nepamirškite dovanoti dovanų
9.Nelepinkite saldumynais,nes gausite sąskaitą už dantų gydymą.
10. Labai nepykite už iškrėstas iždaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.

Atsakyti
QUOTE(dela27 @ 2006 07 02, 00:07)
O as tai parasiau 10 isakymu jumoro forma:  lotuliukas.gif

1.Mylėkite ir branginkite krikštadukrą, kad jau įsivėlėte į šį reikalą.
2.Padėkite tėveliams... dorai užauginkite
3.Patarkite, iškilus problemoms dėl meilės reikaliukų (kai paūgės truputį).
4.Kartą per pusę metų praleiskite kartu dieną: išradingai, naudingai, linksmai... (vaikui irgi turėtų būti linksma).
5.Nesišvaistykite pažadais, nes juos reikės ištesėti.
6.Moksleivei padėkite paruošti pamokas ir pasidaryti „šperų“.
7.Švęskite kartu šventes, net ir po 50 metų.
8.Nepamirškite dovanoti dovanų
9.Nelepinkite saldumynais,nes gausite sąskaitą už dantų gydymą.
10. Labai nepykite už iškrėstas iždaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.


lotuliukas.gif thumbup.gif 10 balu!!! Dela27, jei nesupyksi, kai kuriais isakymais pasinaudosiu ax.gif O gal ir visais, ne visi jie suuuper drinks_cheers.gif Va, kazko tokio as ir ieskojau bigsmile.gif
Atsakyti
thumbup.gif ir man labai patiko tie 10 isakymu jumoro forma thumbup.gif
as tai pakvieciau svecius i krikstynas zodziu, nes per ilgai miglinejau. bet padarem su brangiuoju vyreliu padekas visiems atejusiams i krikstynas. kiekvienam is popieriaus padarem mazas atvirutes ir ant virsaus uzstampavom kojytes su lupu dazais isteptas, ant virsaus uzpurksiu plauku laka kad geriau laikytusi lupu dazai, nu atrodo tai zinokit tikrai ispudingai thumbup.gif
Atsakyti
aš ant kompo atspauzdinsiu tuos įsakymus, šalimais prikabinsiu nuotrauką ir įrėminsiu smile.gif
Atsakyti
kas galit padėti sugalvoti šiuos įsakymus,bet jumori forma,nes manau jie truputi per ilgi ir rimti kai kurie,pvz yra 10 įsakymu krikštatėviams fainai sugalvota jumoro forma,noreciau ir teveliams kazka panasaus ,,,gal kas padėtų bigsmile.gif ax.gif



Dešimt vaiko įsakymų tėvams

1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį . Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautri! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pati. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.
Atsakyti
Gal tokie tiktų?

Kai duosite pinigų savoms išlaidoms, tai geriau popieriniais, nei metaliniais, metalinius lengviau pamesti (idėja, kad popieriniai tai stambesni)

Kai mušite, tai muškite liežuviu nei botagu.

Taupykite man pinigėlius nuo krikštynų, nes man augant jų reiks vis daugiau ir daugiau.

Nu nežinau... gal užvedžiau ant kelio? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(gvidaa @ 2006 07 12, 14:59)
kas galit padėti sugalvoti šiuos įsakymus,bet jumori forma,nes manau jie truputi per ilgi ir rimti kai kurie,pvz yra 10 įsakymu krikštatėviams fainai sugalvota jumoro forma,noreciau ir teveliams kazka panasaus ,,,gal kas padėtų  bigsmile.gif  ax.gif
Dešimt vaiko  įsakymų tėvams

1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį . Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautri! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pati. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.



Man asmeniškai ir šiti labai gražūs. Bet čia aš kaip iš mamaos pusės žiūriu. Ir puikiai suprantu, kad tu kaip būsima krikšto mama nori kažko šmaižtaus. Aš manau jei reikėtų krikštinti vaikiuką irgi norėčiau kažką šmaikštesnio sugalvoti.
bet šiaip tai tikrai labai gražūs ir šiti pasisakymai, jei norėtum rimtai parašyti, o ne jumoruoti.

Papildyta:
Na o ką nors šmaikštaus tai kolkas net nelabai sugalvoju. Na gal pvz "aš esu ypatinga dovana, kuriai reikia taip pat daug daug dovanų"
"Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų." o šati šie žodžiai manau ir taip jau būtų šmaikštoki.
Sėkmės.
Atsakyti