Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

važinėjau prieš kelis metus su "astryte", visai buvau patenkinta. ir šeip esu opeliukų gerbėja, nors daug kas negerbia šito mašiniuko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 05 06, 09:11)
važinėjau prieš kelis metus su "astryte", visai buvau patenkinta. ir šeip esu opeliukų gerbėja, nors daug kas negerbia šito mašiniuko  lotuliukas.gif


Manau, naujesnėm tas jau negalioja - mano vyras už maniškės vairo labai mielai sėda, o tai jau rodiklis biggrin.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as i jusu buri.ir as turiu Astriuke kol kas esu l. patenkinta,rieda gerai , o ir sanaudos kuro mazos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasagy @ 2010 05 15, 21:35)
Jungiuosi ir as i jusu buri.ir as turiu Astriuke kol kas esu l. patenkinta,rieda gerai , o ir sanaudos kuro mazos smile.gif


Mūsų būrys kažkoks labai tylus ir nekalbus... ax.gif
Kokia Jūsų astra? Ir kokios sąnaudos išeina? Kiek laiko jau turit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 03 20, 09:38)
Salono oro filtra pasiziurek,gal slapias (as ji ziemai visai issiimu,del rasojimo-jokiu problemu,masinoj visada sausa).O gal vidine oro cirkuliacija ijungta? Mygtukas toks turi buti,reikia perjungti i isorine.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif isimti filtra isvis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pavarot doh.gif
Atsakyti
sveikos. susidomėjau Opel Astra, 2000 metų ,1.8 l., kupė
gal kas turit ? kokie pliusai? minusai ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesa9 @ 2010 05 26, 19:13)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif isimti filtra isvis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  pavarot  doh.gif


O kas cia juokingo? blink.gif Yra modeliu,kur tokio daikto kaip salono filtras isvis nera(pvz.,kai kurie komerciniai).Jis skirtas tik tam,kad dulkes i salona nepatektu,daugiau jokios naudos neduoda,taigi nera butinas-nori isidedi,nori isimi.
Atsakyti
Gal žinote, ar 1998-2000 m. automobiliuose yra borto kompiuteris? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 07 17, 12:43)
Gal žinote, ar 1998-2000 m. automobiliuose yra borto kompiuteris? ax.gif

Zinau. Ir yra, ir nera smile.gif Priklauso nuo komplektacijos bei variklio. Pvz. benzinineje versijoje, to paties pavadinimo komplektacijoje pasirinktinai, o dyzelineje nenumatytas. Tai stai - jei komplektacija CDX - yra, CLUB, DIAMOND, GL, PEARL, SPORT - pasirinktinai (jei pirmasis pirkejas susimokejo, tai yra, jei pataupe - vadinasi nera smile.gif ), NJOY (nuo 2002) - yra, Eco4 - nera, EDITION - nera.
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 07 17, 19:44)
Zinau. Ir yra, ir nera  smile.gif  Priklauso nuo komplektacijos bei variklio. Pvz. benzinineje versijoje, to paties pavadinimo komplektacijoje pasirinktinai, o dyzelineje nenumatytas. Tai stai - jei komplektacija CDX - yra, CLUB, DIAMOND, GL, PEARL, SPORT - pasirinktinai (jei pirmasis pirkejas susimokejo, tai yra, jei pataupe - vadinasi nera smile.gif ), NJOY (nuo 2002) - yra, Eco4 - nera, EDITION - nera.

Ačiū 4u.gif , nes ieškau dyzelinio varianto, o prie borto kompiuterio esu pripratusi, tai norėčiau rasti ir šioje ax.gif
Atsakyti
Prasau smile.gif . Jei apsiribosite dyzelinemis versijomis, tai borto kompa rasite siose Opel Astra 98-00 komplektacijose:
1,7 DTi (75 Ag) Club - opcija (pasirinktinai)
1,7 DTi Diamond - pasirinktinai
1,7 DTi GL - nera
1,7 DTi Pearl - nera
1,7 TD (68 Ag) Club - pasirinktinai
1,7 TD GL - pasirinktinai
2,0 Di-16V (82 Ag) CDX - yra
2,0 Di Club - pasirinktinai
2,0 Di Comfort - yra
2,0 Di Elegance - yra
2,0 Di GL - pasirinktinai
2,0 Di Sport - pasirinktinai
2,0 TDi (100 Ag) Elegance - yra
2,0 TDi GL iki 2000/07 - pasirinktinai, nuo 00/07 - yra
2,0 TDi Pearl - yra
Sekmes isigyjant Astrute smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matomas: 17 liepos 2010 - 19:21
Įsigijau 1999.12 Opel Astrą thumbup.gif , nors ir be borto kompiuterio cool.gif Po Citroen C5, ši tiesiog mažulytė, bet labai smagiai važiuoja bigsmile.gif Kai tokia mažylė tai borto kompo ir nereikia irnesakyk.gif rolleyes.gif
Atsakyti