Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(Lijundra @ 2009 04 16, 09:17)
Ieškau Opel astros 2000 m. dyzelinės. Kokia galėtų bųti reali kaina tokių metų?

mes pirkom 99m dar prieš kalėdas tai mokėjom 12000
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 04 16, 09:47)
mes pirkom 99m dar prieš kalėdas tai mokėjom 12000

Vilniuj pirkote ar kitur? Ir ar dyzelinę? Kaip važinėjasi? Ar reikėjo investuoti į remontą papildomai?
Atsakyti
QUOTE(Lijundra @ 2009 04 16, 14:26)
Vilniuj pirkote ar kitur? Ir ar dyzelinę? Kaip važinėjasi? Ar reikėjo investuoti į remontą papildomai?

pirkomės kaune auto turguje, kaip nupirkom pasikeitėm tik tepalus tfu tfu tfu kol kas viskas veikia ir važiuoja rolleyes.gif pirkom dizelinę smile.gif pirkom atvarytą iš vokiečių tai tikrai pasisekė manau bet gerai paieškojus galima rasti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, jei norite daugiau suzinoti apie Astra's remontus ir sutikti bendraminciu prisijunkit prie astra- club mus rasite www.astra-club.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Kodel cia taip tylu, a?
As vairuoju astriuke 99 m, hecbekas. Kai reikejo pirkt masina, tai iskart zinojau, kad noriu butent astros, i kitus modelius net neziurejau biggrin.gif
Siaip masinyte faina, bet labai genda, bent jau maniske...
Atsakyti
reikia priekinio buferio (bamperio) astrai 98 m. Gal kas turit užsilikusį?
Atsakyti
Laba, mano astra 2000 metu, bendzinas...
norejau pasiteirauti, ar cia tik man, ar bendra beda langu rasojimas....na nebegaliu, nors labai ja myliu, bet taip kartais norisi ja iskeisti i ka nors kito...
Vakarais visai neimanoma vaziuoti...matomumas 0 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2010 03 18, 12:11)
Laba, mano astra 2000 metu, bendzinas...
norejau pasiteirauti, ar cia tik man, ar bendra beda langu rasojimas....na nebegaliu, nors labai ja myliu, bet taip kartais norisi ja iskeisti i ka nors kito...
Vakarais visai neimanoma vaziuoti...matomumas 0 doh.gif


Salono oro filtra pasiziurek,gal slapias (as ji ziemai visai issiimu,del rasojimo-jokiu problemu,masinoj visada sausa).O gal vidine oro cirkuliacija ijungta? Mygtukas toks turi buti,reikia perjungti i isorine.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 03 20, 11:38)
Salono oro filtra pasiziurek,gal slapias (as ji ziemai visai issiimu,del rasojimo-jokiu problemu,masinoj visada sausa).O gal vidine oro cirkuliacija ijungta? Mygtukas toks turi buti,reikia perjungti i isorine.

pasirodysiu visai grybe, bet nezinau kur filtrai...nei kur tie jungtukai...as kondicionieriu ijungiu, tai dar galima kazka padaryti..
o siaip...
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2010 03 20, 16:21)
pasirodysiu visai grybe, bet nezinau kur filtrai...nei kur tie jungtukai...as kondicionieriu ijungiu, tai dar galima kazka padaryti..
o siaip...


Pas mane senesne astra,96m,tai salono filtras po valytuvais,nu ten pasiardyti biski reikia plastmases.O siaip tai nuvaryk i koki papigiaiska servisiuka,tegu pasiziuri kame ten reikalas.O jungtukas salone kur prietaisai turi buti,kur apiputimas jungiasi panasiai.
Siaip kondiske ar langu apiputima junk visada tik ilipus i masina,kad pastoviai vedintusi,tada dregmes nebus.
Atsakyti
[quote=denaxa,2010 03 20, 18:00]
Pas mane senesne astra,96m,tai salono filtras po valytuvais,nu ten pasiardyti biski reikia plastmases.O siaip tai nuvaryk i koki papigiaiska servisiuka,tegu pasiziuri kame ten reikalas.O jungtukas salone kur prietaisai turi buti,kur apiputimas jungiasi panasiai.
Siaip kondiske ar langu apiputima junk visada tik ilipus i masina,kad pastoviai vedintusi,tada dregmes nebus.
[/quotea
visada ir jungiu...bet kaip uzkereta, jei tik norisi biski silumos, ir vsio...gerai dar kai tik ijungi masina...bet ne..is pradziu viskas gberai, bet po po prasideda nesamones...
teks lekti i servisa....
o man is pradziu sake, kad tai visu opeliu beda....pasirodo ne...
Atsakyti
Parduodu Opel Astra (elegance) 1999m. Labai geros būklės thumbup.gif , o svarbiausia nedaužta (ir tikrai). O tai reiškia, kad originalios oro pagalvės ir kt. Tokios ieškojau ilgai, bet tenka parduoti verysad.gif , nes dukra išvažiavo mokytis į Vilnių ir mažai bevažinėja. Dabar daugiau stovi garaže, nei rieda kelyje. Kaina 3 tūkst eurų (ji tikrai to verta).
Atsakyti