Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

Turiu astrą 1998 m. su APD, ko tai streikuoja, trūkčioja važiuodama. kokiam servisui, garažui ar pan. savo astras patikit? Čia Kaune būtų. Nesinori ant kokio "belekokio" meistro užsirauti.
Atsakyti
QUOTE(DaliaS @ 2009 02 28, 18:15)
Turiu astrą 1998 m. su APD, ko tai streikuoja, trūkčioja važiuodama.

Kaip įdomiai, o čia kaip taip, trūkčioja? Ar taip, kaip būna nemokantiems vairuoti, kai mechaninėj sankabą per greit paleidžia, ar ką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 02 28, 23:58)
Kaip įdomiai, o čia kaip taip,  trūkčioja? Ar taip, kaip būna nemokantiems  vairuoti, kai mechaninėj sankabą per greit paleidžia, ar ką?  g.gif


panašiai. trukčioja kai važiuoja vienodu greičiu, kai lėtėja arba greitėja - ne. Žvakės pakeistos. jokios lempos prietaisų skydelyje nedega.
Atsakyti
na ką, buvau opelio servise, elktronikoj nieko nerado, viskas dirba. Net pinigų už diagnostiką neėmė. Bet kas iš to, jei vistiek trūkčioja sad.gif(
Atsakyti
QUOTE(DaliaS @ 2009 02 28, 19:15)
Turiu astrą 1998 m. su APD, ko tai streikuoja, trūkčioja važiuodama. kokiam servisui, garažui ar pan. savo astras patikit? Čia Kaune būtų. Nesinori ant kokio "belekokio" meistro užsirauti.

Pagrindine astru beda - oro srauto matuoklis, patikekit zinau mirksiukas.gif Su opeliais pazystama jau kokie 8 metai, tai ir mano, ir vyro astrai buvo keisti. Servise tai gali puse detaliu pakeisti, kol tikra gedima "suranda". Bet nepatarciau varyti i Animus Mobilis, nes ten kainos nesveikos doh.gif , o ir meistrai visas blondinem laiko doh.gif doh.gif kol pati nepasakau ka reikia pakeist mirksiukas.gif
O to matuoklio kaina tai solidi, orginalas apie 1000Lt pries kelis metelius kainavo. Bet as su meistru buvau sutarus, kai nieko nerasdavo, o mano astra gatveje tasydavosi kaip uz virvutes traukoma, kad lai ideda nauja, pravaziuojam ir jei viskas susitvarko - perkam, ir ka - per 5min buvo isspresta problema mirksiukas.gif Nuo to atvejo i mane ten pagarbiau ziuredavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benukas: 03 kovo 2009 - 20:56
Niekada negalvojau kad parašysiu gerą komentarą apie Opel'į biggrin.gif Tačiau teko pasivažinėti (nuomavausi) Opel Astra 2008m (automatu) ir likau visai ja patenkinta, priekaštų neturiu tongue.gif O gal čia galioja taisyklė kad naujos mašinos - visos geros? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2009 03 03, 21:53)
Pagrindine astru beda - oro srauto matuoklis, patikekit zinau  mirksiukas.gif Su opeliais pazystama jau kokie 8 metai, tai ir mano, ir vyro astrai buvo keisti. Servise tai gali puse detaliu pakeisti, kol tikra gedima "suranda". Bet nepatarciau varyti i Animus Mobilis, nes ten kainos nesveikos  doh.gif , o ir meistrai visas blondinem laiko  doh.gif  doh.gif  kol pati nepasakau ka reikia pakeist  mirksiukas.gif
O to matuoklio kaina tai solidi, orginalas apie 1000Lt pries kelis metelius kainavo. Bet as su meistru buvau sutarus, kai nieko nerasdavo, o mano astra gatveje tasydavosi kaip uz virvutes traukoma, kad lai ideda nauja, pravaziuojam ir jei viskas susitvarko - perkam, ir ka - per 5min buvo isspresta problema mirksiukas.gif Nuo to atvejo i mane ten pagarbiau ziuredavo  biggrin.gif


kaip tik ten ir buvau, Drobės gatvėj, bet, kaip ir rašiau, kadangi niero nerado, tai nieko ir nemokėjau. Sakė, gal kur mechanikoj kas nors pastreikuoja, galima kuro siurbį keisti, galima kažkokį daviklį kur apsukas perduoda, dar ką nors, vienu žodžiu "metodom naučnogo tyka" (" mokslinio bandymo metodu"). O kas per daiktas tas oro srauto matuoklis? Maniškė trūkčioja važiuojant stabiliu greičiu, ir ne ištisai, o kaip užeina.
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2009 03 04, 01:49)
Niekada negalvojau kad parašysiu gerą komentarą apie Opel'į  biggrin.gif  Tačiau teko pasivažinėti (nuomavausi) Opel Astra 2008m (automatu) ir likau visai ja patenkinta, priekaštų neturiu  tongue.gif  O gal čia galioja taisyklė kad naujos mašinos - visos geros?  g.gif

Dabartiniai Opeliai, ypac Vokietijoj rinkti, tai verti pagyrimo mirksiukas.gif Lenkiski labiau barska ir varikliai silpnesni.

QUOTE(DaliaS @ 2009 03 04, 09:48)
kaip tik ten ir buvau, Drobės gatvėj, bet, kaip ir rašiau, kadangi niero nerado, tai nieko ir nemokėjau. Sakė, gal kur mechanikoj kas nors pastreikuoja, galima kuro siurbį keisti, galima kažkokį daviklį kur apsukas perduoda, dar ką nors, vienu žodžiu "metodom naučnogo tyka" (" mokslinio bandymo metodu"). O kas per daiktas tas oro srauto matuoklis? Maniškė trūkčioja važiuojant stabiliu greičiu, ir ne ištisai, o kaip užeina.

Nu toks gero kumscio dydzio daiktas, kuris uztikrina oro padavima i kazkur tai g.gif tongue.gif nezinau tiksliai kur, bet pasikeicia per 5min. Paprasykit kad patikrintu, nes musu firmos ankstesnem masinom (Astroms), kurios buvo po 4-6m visoms praktiskai pakeite buvo. (Konkreciai apie 1999-2001m gamybos kalbu). O trukciodavo tikrai ne pastoviai, o kaip uzeidavo ir servise jokio gedimo nerasdavo. Isvaziuodavau eilini karta vos neisvadinta visaip, o uz pusvalandzio i kalna su ta masina sunkiai uzkildavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benukas: 04 kovo 2009 - 20:16
mirksiukas.gif as turiu opeliuka ir thumbup.gif drinks_cheers.gif patenkinta vazineju antrus metus su ja ir wub.gif nekeisciau i nieka kita
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2009 03 04, 20:13)
Dabartiniai Opeliai, ypac Vokietijoj rinkti, tai verti pagyrimo  mirksiukas.gif Lenkiski labiau barska ir varikliai silpnesni.
Nu toks gero kumscio dydzio daiktas, kuris uztikrina oro padavima i kazkur tai  g.gif  tongue.gif nezinau tiksliai kur, bet pasikeicia per 5min. Paprasykit kad patikrintu, nes musu firmos ankstesnem masinom (Astroms), kurios buvo po 4-6m visoms praktiskai pakeite buvo. (Konkreciai apie 1999-2001m gamybos kalbu). O trukciodavo tikrai ne pastoviai, o kaip uzeidavo ir servise jokio gedimo nerasdavo. Isvaziuodavau eilini karta vos neisvadinta visaip, o uz pusvalandzio i kalna su ta masina sunkiai uzkildavau.




spėju, kad jūsų opelis ir jūsų firmos auto buvo dyzelinės?

O opelis ar rinktas Vokietijoje, ar Lenkijoje, lieka tas pats opelis...Juk juos renka robotai. Čia jums ne porsche, kuriuos rankomis renka.


Atsakyti
Ieškau Opel astros 2000 m. dyzelinės. Kokia galėtų bųti reali kaina tokių metų?
Atsakyti
QUOTE(alinaz @ 2009 03 04, 20:55)
mirksiukas.gif as turiu opeliuka ir  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  patenkinta vazineju antrus metus su ja ir  wub.gif  nekeisciau i nieka kita

drinks_cheers.gif .Aš savo mergaitės irgi nekeisčiau į jokią kitą.Ir pavargus jau tokia,nebe pirmos jaunystės,bet man ji tokia miela wub.gif .Turėtų uodegytę,pamačius mane tikrai vizgintų,nes tikrai labai ją myliu.Pirkau iš vyro brolio,nei jis,nei aš niekada jokių bėdų neturėjom.Vyro mašina gerokai naujesnė už mano(ne Astra),bet tai rankenėlė kokia užlūžta,tai su varikliu ne viskas tvarkoj,o aš saviškę taip ir vadinu - ''šarvuotis''.Ir detalės pigios(teko farą keisti dėl mano žioplumo blush2.gif).
Atsakyti