Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(agotele @ 2008 03 17, 10:28)
"Puliuoja" mano 2002 metu astros displejus, t.y. ekranas kur temperaturos, laiko, radijo stociu rodmenis rodo... kartais veikia kartais ne, gal kam taip buvo?


cia naujesniu Opeliuku silpnoji vieta tas displejus verysad.gif mums pazystamas, kuris remontuoja apynaujas masinas servise, sake ax.gif jeigu jokiu blogumu nesidaro daugiau, tik ekranas kvailioja - as nekreipciau demesio blush2.gif jeigu kazkas daugiau - varyt diagnostikai i normalu servisiuka teks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2008 03 18, 09:21)
cia naujesniu Opeliuku silpnoji vieta tas displejus  verysad.gif  mums pazystamas, kuris remontuoja apynaujas masinas servise, sake  ax.gif  jeigu jokiu blogumu nesidaro daugiau, tik ekranas kvailioja - as nekreipciau demesio  blush2.gif  jeigu kazkas daugiau - varyt diagnostikai i normalu servisiuka teks  4u.gif



nu kolkas daugiau nieko nesidaro tfu tfu tfu, ziuresim toliau unsure.gif
Atsakyti
o siaip galiu pasakyti ir savo nuomone apie Astra, na aisku turejom ne jaunikles, 1992 ir 1993m. dyzeliukus universalus, bet man jos moketus pinigus atidirbo su kaupu. Amzinu masinu nera schmoll.gif visos devisi, genda, rudyja, bet.. detales ne kosminem kainom, gedimai nedideli, jeigu kas ir pagenda ir tas gedimas dar nemaiso vaziuot - tikrai nuvaziuosi iki reikiamos vietos ax.gif mums buvo nutrukes generatoriaus dirzas, tai ramiai iki serviso per visa Kauna nuvaziavom, jau nekalbu kaip is Klaipedos gryzom vasara be variklio ausinimo, bet gryzom cool.gif lotuliukas.gif ir siaip minkstumas - vidutinis, manevringumas - liuks, varikliai - rimti, galinis bamperis - nemirtingas (buvo ivairave i uzpakali, tai net zymiu neliko). Zodziu man joms nostalgija liko ir nuomone Opel - neuzmusamas auto, kuris ir leisgyvis, bet vistiek vaziuos kaip arkliukas ekstra atveju rolleyes.gif Omega - na ji didesniu gabaritu, salonas erdvesnis, minkstesne kazkiek vaziuokle, del remontu - nepamenu jau ax.gif Dabar reikejo didesnio Opeliuko, tad pirkom Zafira, kiek domejomies ji gaminama pagal Astra masiniukus, o Sintra - pagal Omega. Klausem servise rimtam ar verta imt Sintra, tai atkalbejo, nes: detaliu ir remontu kainos didesnes nei Zafiros ax.gif
Atsakyti
Sveiki! va,as taipogi vairuoju opeliuka astryte universala. thumbup.gif tai modelis-amfibija laugh.gif kur nepraeisi ten pravaziuot imanoma tongue.gif superine masina,gyvenu kaime,o kelias iki namu nuo pagrindinio tragiskas doh.gif bet man gelbeja astra bis.gif nei ji kieta,nei rudija,cia prieziuros reik ,kaip jau kazkas minejo ax.gif mano tai jau senute,negaliu pasigirt jauna masinyte ,bet pagal metus lyginant su audi kokia,tai liuxusine astra.turiu 1994m 1.7 dyzeliuka,pirkom nuo tralo is vokietijos atvezta 4u.gif bet salona kol issivaliau tai galvojau przilsiu doh.gif radau ten visko; grudu,pusu spigliu pinigeliu siek tiek ax.gif ax.gif mirksiukas.gif bet issivaliau,daba skraidau jau daugiau nei puse metu,esu patenkinta,bet biski naujesnes noreciau ax.gif flirt.gif va cia astrai first.gif first.gif first.gif
Atsakyti
Sveikos, aš irgi vairuoju Astra G 99 metų 1,6 l. 16 vožtuvų.

Mašinytė super kol kas, turiu vos pora menesiu ja , bet esu patenkinta, bent jau ekonomija. kazkas su apsukomis darosi tik . Sokinėja dirbant laisva eiga. Ir kartais trauka dingsta , bet šiaip, nepalyginsi su prieš tai turėtu golfu smile.gif
Atsakyti
ar kas nors vaziavot su Astra Sport (1998-2000)- ta prasme originalia sportine pakaba? ar baisiai kieta? zinau kad kai patys zmones zemina pakabas tai tikrai kietos masinos buna, bet sakau gal gamykline kazkokia truputi kitokia ta pakaba blush2.gif turiu toki labai patrauklu pasiulyma, masinele man labai graziai atrodo, bet bijau kad per visas duobes sokinesiu doh.gif
Atsakyti
Ar taip buvo kam nors - viskas buvo pečiukui gerai, o šiandien įsėdau - nei garselio, nei vėjelio - neveikia.....
Ar čia nuo šalčio sustreikavo, ar jau galutinai sugedo?
Atsakyti
QUOTE(viketa @ 2009 02 02, 16:35)
Ar taip buvo kam nors - viskas buvo pečiukui gerai, o šiandien įsėdau - nei garselio, nei vėjelio - neveikia.....
Ar čia nuo šalčio sustreikavo, ar jau galutinai sugedo?



kokių metų astra, ar yra kondicionierius?
Atsakyti
QUOTE(Susindoja @ 2009 02 02, 19:25)
kokių metų astra, ar yra kondicionierius?


96 metu. kondicionerius yra, bet nesinaudojau, nes kaip pirkau - prieš 2 metus, sakė, kad reikia užpildyti frionu, o aš neprisiruošiau - nedaug važinėju.

Tai ką patariat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viketa @ 2009 02 02, 18:59)
96 metu. kondicionerius yra, bet nesinaudojau, nes kaip pirkau - prieš 2 metus, sakė, kad reikia užpildyti frionu, o aš neprisiruošiau - nedaug važinėju.

Tai ką patariat? ax.gif



reikia patikrinti varžyną
Atsakyti
Ačiū!
O gal atšilus pati atsigaus? O tą varžyną bet kuriam servise gali patikrinti? (nu visai aš žalia - net nežinau, kas tai yra varžynas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viketa: 02 vasario 2009 - 19:22
QUOTE(viketa @ 2009 02 02, 19:21)
Ačiū!
O gal atšilus pati atsigaus? O tą varžyną bet kuriam servise gali patikrinti? (nu visai aš žalia - net nežinau, kas tai yra varžynas)



bet kuriam servise, ir nebutinai servise...Atšilus orams, teorinė galimybė kad astrike atsigaus gali būti, bet jei tai varžynas - neatsigaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susindoja: 02 vasario 2009 - 19:27