Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

Sveikos smile.gif na va ir as jau be 5 minuciu savo naujosios masinos seimininke 4u.gif perku Astra 2006 metu, 1.7 dyzeliuka 4u.gif sian pralekiau su ja,tai patiko wub.gif tik man po benzino jinai gal biski letoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 11 20, 22:27)
na va ir as jau be 5 minuciu savo naujosios masinos seimininke 4u.gif perku Astra...  tik man po benzino jinai gal biski letoka

Saunu, sveikinimai 4u.gif
5ta metu su 02m 1.7dyz. Astra atvazinejau- labai patenkinta jos budu. Keista, man ji visai nebuvo letoka (vertinant, kad naujosios turi daugiau AG) + dyzeliuku kitas sukimo momentas- ir man tai taip patiko smile.gif
Linkiu gero kelio ir puikaus vazinejimo.
Atsakyti
labutis, gal kas patartu vilniuje opeliams autoservisa, kur gerai daro ir greitai, kazkas mano vargsiukui atsitiko...
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2008 01 07, 13:17)
labutis, gal kas patartu vilniuje opeliams autoservisa, kur gerai daro ir greitai, kazkas mano vargsiukui atsitiko...
verysad.gif


Gerai ir greitai tai cia pas garazinius geriau ieskot.Beje,butu gerai zinoti kas atsitiko ir kokia masina,kad galima butu ka patarti.
Lazdynu 13 yra toks servisiukas kur daugiau opeliuose specializuojasi,del gerumo negaliu pasakyti,nes as kai meistrui "ant galvos" stovejau ir dar pati pagelbejau biski tai man gerai buvo,panasu,kad ir lankysiuos ten kai dar ka keisti sugalvosiu.Kainos nedideles ,o buvau pas Virgi,jis rytais dirba.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 01 07, 21:32)
Gerai ir greitai tai cia pas garazinius geriau ieskot.Beje,butu gerai zinoti kas atsitiko ir kokia masina,kad galima butu ka patarti.
Lazdynu 13 yra toks servisiukas kur daugiau opeliuose specializuojasi,del gerumo negaliu pasakyti,nes as kai meistrui "ant galvos" stovejau ir dar pati pagelbejau biski tai man gerai buvo,panasu,kad ir lankysiuos ten kai dar ka keisti sugalvosiu.Kainos nedideles ,o buvau pas Virgi,jis rytais dirba.

aciu, tik nepasinaudojau. bevaziuojant namo kaip pradejo visos lemputes degti, o zibintai uzgeso...issigandau ir i martono servisa nuvaziavau, tai palikau masina nakciai ,o jie ryte jau pataise buvo, mat visa para dirba. Aciu!
Atsakyti
Važinėju su Astrike ir esu labai patenkinta, kol kas nenoriu keisti į jokią kitokią. Dėl kietumo, tai nesutiksiu, nes čia gal pripratimo reikalas. Man asmeniškai ji tik pradėjus važinėti buvo net per minkšta, net pykindavo. Dabar pripratau - viskas liuks.
Atsakyti
Kietumas tai cia toks dalykas...maniske astrute kieta,bet cia del to,kad kietus amortikus susidejau-del stabilumo,kad saugiai lakstyti galeciau lotuliukas.gif Noreciau dar kietesniu,bet kisene "nenesa" lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi Opel Astra važinėju. Nėr geresnės mašinytės. Kai dabar tooookios degalų kainos, tai ji visas išsigelbėjimas. Kokia Audi tai kelnes numautų schmoll.gif
Atsakyti
Ir aš su Opel Astra važinėju. Pagyvenusi tokia, 95-tų, bet man, kaip pirma mano nuosava, tai miela smile.gif

Tiesa, paskutiniu metu nervus gadina vibracija priekinėj panelėj (kaip tik 4 bėgis, taip ana birbia doh.gif ) Ta vibracija pareina nuo pavarų lazdos vibracijos (kai ją prilaikau, nieks nebebirbia). Bet kodėl vibruoja ta pavarų lazda, gal yr protingų žinančių blush2.gif

Panašiai buvo ir su MB auto (irgi Opel, tik askona), tai ten duslintuvas buvo kaltas, kažkaip lyg pritvirtintas tiesiogiai, be kažkokio lankstaus perėjimo (nu, į tą pusę blush2.gif ), bet mano Astroj visks gerai su duslintuvu...

Beje, panašiom problemos su Opeliu (birbia panelė) laisks nuo laiko pasiskundžia ir bendradarbė. Sakau, gal čia tokia senesnių Opeliu yda? g.gif Gal yra ką nors į tą pusę girdėjusių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 11 vasario 2008 - 01:01
as tai irgi noriu opel astros nuo 1998 smile.gif
man tai jos grazios, ir kiek girdejau negenda labai stipriai ax.gif
tai kai turesiu kuo pasigirt, tai parasysiu smile.gif
Atsakyti
Važinėjau 3metus su 2002metų astra karavanu...taupi be galo(1,7 TDI) tik 5,5litro dyzelino,visai smagi mašinytė buvo.Minusas- stabdžiai,nebuvo jie tokie kokių norėtūsi ir po poros metų stabdžių diskai buvo keičiami,nes išsikraipė-važiuojant didesniu greičiu ir stabdant šokinėdavo priekiniai ratai...O mašina pirkta Rasmite,laikoma buvo ne kieme,o garaže,kuris saugojo nuo permainingų orų...Kitas minusas,kuris išryškėdavo dažniausiai žiemą-be galo ilgai šildavo...
Atsakyti
"Puliuoja" mano 2002 metu astros displejus, t.y. ekranas kur temperaturos, laiko, radijo stociu rodmenis rodo... kartais veikia kartais ne, gal kam taip buvo?
Atsakyti